Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

K.I.N.G.

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost. ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

waska

Inteligentní servírka, které se zamiluje do náhodného kolemdoucího. A z něj se vyklube násilník. Ale až po pár letech. Dřív na něm samozřejmě nebylo nic poznat. Takže se nechá mlátit, ale tajně se učí kun-fu, aikido, kendo a co já vím ještě a nakonec nehodnému manžílkovi zmaluje pusinku pěkně do ruda. Jennifer Lopez je sice pěknej kus ženský, ale herečka je naprosto mizerná. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

MM11

Neobyčejně blbá slátanina. Přitom tenhle film nezařízl režisér (průměrný) ani scénárista (průměrný). Spíš představitelka hlavní role předvádí tragédii, že by nad ní Antičtí dramatici žasli.... Symbol její proměny v sobě nese znak vypočítavosti a chyba se zrodila už v zárodku, tahle herečka či zpěvačka se z principu měla takovému námětu vyhnout obloukem, svou přítomností s toho udělala leda zoufale parodující nanicovatost. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)