Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Ganka

Film je hodnocený hodně nízko a jak vidím je to hlavně proto, že si většina zdejší myslí, že si tu J Lo hraje na Ramba. Většina totiž nezná Krav Magu, systém který byl vymyšlen pro Izraelskou armádu tak, aby se dokázal každý rychle a efektivně naučit. A právě Krav Magu se filmová hrdinka učí, i když na to není upozorněno. Takže je to průměrný film o ženě, která se naučila ubránit surovci. ()

Lonelybiker

Abych pravdu řekl, nerozumím zdejším víceméně negativním komentářům. Film není špatný, ani na chvilku jsem se u něj nenudil a líbil se mi i konec, kdy si hlavní "hrdinka" vyřídila věci po svém. Jennifer Lopez jako herečku ani jako zpěvačku neobdivuji, ale tady zahrála vše dobře a neměl jsem s ní nejmenší problém. Spíš by to chtělo podívat se na film bez předsudků. ()

mirika39

Jak hlúpa žena asi musí byť, aby odišla od muža - násilníka uprostred noci, s malým deckom a pobalenou minitaškou, keď ten dotyčný spí v posteli, z ktorej ona nepozorovane vykĺzla a myslí si že jej to snáď prejde? Impulzívny nepremyslený odchod, bez zabezpečenia si akých-takých prostriedkov... No, povedzme že chytrosti veľa nepobrala a v druhej polovici deja to kompenzuje obrovskou snahou a vytrvalejšími tréningami, nevynímajúc lepšie plánovanie nadchádzajúceho stretu s násilníkom. Obrovské režisérske nedostatky vnímam z nepravdepodobných scén za absencie empatie, keď muž na zemi mláti a kope matku svojho dieťaťa a to dieťa pri tom ani nemukne, ale naopak, nerušene spí na pohovke. Ďalej v takých detailoch, ako že sa v určitých scénach, idúc v otvorenom kabriolete žiadnemu z účastníkov nehýbu vlasy. Kde sme sa zabudli, v päťdesiatych rokoch? Všimne si to akýkoľvek amatér. Scény boli veľmi priehľadné. Napríklad na začiatku bolo hneď jasné, že Mitch a chlapík s ružou boli dohodnutí, kdežto tvorcovia filmu si mysleli, že s touto informáciou prišli v závere vo vyvrcholení deja. Nuž ale, aby to nebolo len o kritike, film je pozerateľný, primerane dobrodružný, s dávkou akcie, ktorá udrží diváka v príjemnom napätí. ()

Nikol45

Mě se Jennifer Lopez v tomto filmu líbila. Zahrála to ne skvěle, ale dobře ano. Billy Campbell jako tyranský manžel suprový. Už ten jeho výraz v obličeji mi naháněl husí kůži. Námět filmu dobrý. Taktéž obsazení nezklamalo. Myslím, že na 4* to má ()