poster

Dost

 • USA

  Enough

 • Slovensko

  Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *

  Jennifer !!! Fakt už dost .....(29.9.2004)

 • Psema
  **

  J. Lo by měla z Hollywoodu zmizet dřív, než ji najdu a rozmlátím jí hlavu o stůl. Neskutečná srajda s příšerným scénářem, katastrofálními herci a asi nejvtipnější finální bitkou vůbec. Kam se hrabou poslední seagalovky.(21.6.2008)

 • klerik
  ***

  Niektorým napadlo, že Julia Roberts odštartovala svoju "vážnu" kariéru filmom NOCI S NEPRIATEĽOM.Tak prečo by to nevyšlo aj JLo? Tak predovšetkým preto, že film je žánrovo nevyvážený a zaváňa béčkovosťou (finále). Ale v podstate je to priemer zrovnateľný s vyššie spomenutou tuctovkou. Rozdelenie na kapitoly je vyslovene trápne, ale občas to je napínavé. Feministky určite zaujme aj napriek malej uveriteľnosti...(29.3.2009)

 • Dever
  **

  Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37](11.5.2011)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Cosi o filmu Dost jsem si mlhavě pamatoval pouze díky deset let staré recenzi z časopisu Cinema. Pamatoval jsem si to zjevně špatně, jelikož film není dramatem o domácím násilí. Alespoň ne tak úplně. Sledujeme servírku, která se za sympatických okolností seznámí se svým budoucím (a prachatým) manželem, nicméně jednoho dne se její domeček ideálů zhroutí a nádavkem dostane na držku. Od tohoto zlomu je manžílek vykreslován jako cílevědomý psychopat, zatímco servírka se mění v action woman deluxe. Střídá image i jména s kadencí ostřílené tajné agentky, účastní se divokých automobilových honiček, za necelý měsíc se naučí perfektně ovládat bojová umění. Prostě takové obyčejné manželské drama. Na závěr ženuška ukázkově infiltruje barák manžílka, zablokuje telefony, detektorem vyslídí zbraně a připraví se na finální boss fight. Ehm, ano, je to přitažené za vlasy. Celý tenhle prapodivný akční thriller se navíc tváří okatě televizně a nebýt tam Lopezka s Juliette Lewis, asi bych tomu i uvěřil. Pokud mám být upřímný, natočeno je to všechno snesitelně a celkem bez problémů jsem film ustál až do konce (ačkoliv kratší být mohl), nicméně podobné zpracování bych čekal u snímku z jiné dekády a s jiným tematickým podkresem. 3/10(16.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace