Dost

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

• Djkoma

Ani zadek Jennifer Lopez nezachrání špatný film :-)(21.6.2005)

• Psema

J. Lo by měla z Hollywoodu zmizet dřív, než ji najdu a rozmlátím jí hlavu o stůl. Neskutečná srajda s příšerným scénářem, katastrofálními herci a asi nejvtipnější finální bitkou vůbec. Kam se hrabou poslední seagalovky.(21.6.2008)

• Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne.(28.1.2013)

• lenuse

Prostě jsem včas nevypnula televizi.... Ale protože nejsem příliš častý divák thrillerů, tak neumím úplně posoudit originalitu. Film si udržel mou pozornost až do jedné hodiny v noci. A to už něco znamená, takže dávám možná o trochu více, než by si děj zasloužil. Docela mě pobavilo, jak se hlavní hrdinka pohybovala beztrestně po domě, kde před tím její manžel zaktivoval alarm... A při příchodu ho vypínal. Trochu marná investice. Do takového alarmu. :-)(21.6.2008)

• Kryton

Chcete vidět další film s Je-Lo? Dost! Nechci! Tak toto se naučte nazpamět! Další z řady zbytečných a předvídatelných filmů s Je-Lo. Na to se nedalo dívat do konce!(18.9.2008)