Dost

Enough

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Navzdory místnímu opovržení, navzdory všem lapsům ve scénáři, navzdory všem klišé, navzdory výkonu Jennifer Lopez,.. nenudil jsem se. (možná proto, že mám rád přiběhy slabých, kteří se odhodlají bojovat).. Bylo to svižné a bez hluchého místa, mělo to pár dobrých momentů a padoucha, který byl fakt na zabití..(4.9.2008)

• imf

Šetři mě J.Lo, tohle se fakt nedá vydržet ;) Važně míněný thriller o domácím násilí překlopený do akčního filmu podle pravidel "hrozba-trénink-pomsta", který vyčpěl už v sedmdesátých letech... Za Krav-Magu (bojové umění) v tomhle filmu bych nedal ani zlámaný pětník, stejně jako za přeslazenou J.Lo, která už skutečně neví co roupama točit. Od téhle hrůzy upalujte nadsvětelnou rychlostí...(16.1.2003)

• Tommassi3

"Promiňte mi ten výraz, ale doufám, že jste si to aspoň užila, protože teď už jste v háji.."(26.1.2015)

Určitá béčková srdcovka pre mňa. Kuknem vždy keď to dáva naša skvelá TV..lebo mám na to skrátka šťastie. Držím palce utrápenej žene, keďže je toto vlastne reálny problém, ktorý sa týka množstva žien.(25.9.2011)

• Wacoslav1

Praštěte do stolu a řekněte : A DOST! ale ok nutno objektivně uznat, že Lopezka je fakt kočice. To zas jo.45%(9.10.2015)