Dost

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

• Renton

Jennifer Lopez nemam rád! Nemusím její písničky a ve filmu jí nevyhledávám. A to ani přes oblibu v zadečcích:o), který prý má nejhezčí na světě, cha! Sorry holka, ty do filmu nepatříš, respektive stále patříš jen do těch špatných.(29.11.2005)

• sinp

Neobyčejně blbá slátanina. Přitom tenhle film nezařízl režisér (průměrný) ani scénárista (průměrný). Spíš představitelka hlavní role předvádí tragédii, že by nad ní Antičtí dramatici žasli.... Symbol její proměny v sobě nese znak vypočítavosti a chyba se zrodila už v zárodku, tahle herečka či zpěvačka se z principu měla takovému námětu vyhnout obloukem, svou přítomností s toho udělala leda zoufale parodující nanicovatost.(29.11.2005)

• castor

Matná sonda do „problematiky“ domácího násilí, která ničím nepřekvapí, ale ani ničím nezklame, pokud tedy s ohledem na tvůrce a hlavní představitele nebudete očekávat filmové zázraky. Na několik desítek minut si možná získá váš zájem, ale postupným odhalováním dalšího a dalšího klišé bez snahy o hlubší prokreslení čehokoliv se převrátí ve změť další zbytečnosti. Výsledek nespraví ani Jennifer Lopez, o jejíž osobu zájem v posledních letech viditelně klesá!!(5.7.2009)

• tron

„Vieš, čo ma zaujíma? Prečo práve ona? Dostali sme do postele toľké...“ – „Asi to bola láska.“ Príšerne „naschvál“ napísaný scenár, ktorý musí až uraziť každú obeť domáceho násilia. Pipenka Jennifer Lopezová má krásnu dcérenku, ale zlý muž ju bije a má kamarátov na vysokých miestach (trápna scéna s „falošnými agentmi FBI“) a tak sa rozhodne mu utiecť. Lenže pred psychopatmi tohto sveta niet úteku a tak... bože, bože, bože, oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo a to už je čo povedať. Apted (AGATHA, GORILY V HMLE, JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal. Tento film ma štve vždy, keď z neho vidím čo i len minútu. Dokonca aj herci, ktorí bývajú „štandardne dobrí“, ako Noah Wyle z „Pohotovosti“ alebo Juliette Lewisová, sú strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt).(10.3.2006)

• Slarque

Začátek byl zcela nezajímavý romantický odpad. Pak přišla střední část, která se zmítala mezi romantickým dojákem a akčním thrillerem tak blbě, že se snažila dojímat i při automobilové honičce. Při závěrečném souboji už jsem fandil manželovi, i když mi bylo jasné, že nemá šanci. Feministická agitka pro začátečnice, které budete mít opravdu brzy dost.(30.11.2005)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))

• - Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)

• - Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)