Dost

Enough

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Určitá béčková srdcovka pre mňa. Kuknem vždy keď to dáva naša skvelá TV..lebo mám na to skrátka šťastie. Držím palce utrápenej žene, keďže je toto vlastne reálny problém, ktorý sa týka množstva žien.(25.9.2011)

• Jinny

Americká mentalita nikdy nebyla daleko od toho brát spravedlnost do vlastních rukou. A jenom v zemi, kde i přidržení dveří je sexuální obtěžování, může vzniknout rádoby feministický film (jako žena to klidně řeknu), kde J-Lo dorůstá velikosti bojovnice Vlasty(30.11.2005)

Enough! Nikterak originální thriller, leč nenudí a sem tam slušná atmosféra. Ať si o J.Lo každý myslí co chce, mě rozhodně nevadila.(7.4.2007)

• Djkoma

Ani zadek Jennifer Lopez nezachrání špatný film :-)(21.6.2005)

• Tommassi3

"Promiňte mi ten výraz, ale doufám, že jste si to aspoň užila, protože teď už jste v háji.."(26.1.2015)

• - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)

• - Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))