Win Win

• Česko Jak vyhrát a nezbláznit se (více)

Pesimistický advokát Mike Flaherty (Paul Giamatti), který dobrovolničí coby trenér wrestlingu na střední škole, narazí díky pochybnému melouchu na mladého nadějného sportovce. Když už to vypadá, že se na něj štěstí usmálo rovnou dvakrát, vloží se do hry chlapcova matka, kterou právě propustili z odvykací léčebny, je úplně švorc a hrozí, že všechno zhatí. McCarthy se velmi zručně chopil tématu balancujího mezi dramatem a komedií a ve svém filmu Win Win se zaobírá tématy jako jsou zlomená srdce a lidskost v tom nejryzejším slova smyslu. (oficiální text distributora)

Tina.T

Letos ve Varech jsem měla při výběrech filmů "stěstí" na samé psychologické klády. A proto jsem byla nekriticky nadšená z tohoto milého snímku, který z toho všeho vybočoval. Ano, už jsme to viděli, ano, děj předvídatelný, ale proč ne? Koukalo se na to příjemně a poznání, že peníze jsou fajn jen do určité hranice a pak už člověk ztrácí sebe sama, k tomu jsem dospěla kdysi taky. A je příjemné, že tenhle film mi to potvrdil. Líbilo se mi to. ()

JoudaCZ

Chytrý film s poselstvím. Pro diváka sázka na jistotu - pokud jste viděli jakýkoli předchozí film Thomase McCarthyho, víte do čeho jdete. Totéž platí o Paulu Giamattim. Prostě více téhož. Je to doře či špatně? ()

stuj

Jeden z těch civilních filmů "o lidech". O zápas a sport (viz oficiální popis) tam naštěstí nejde, nebojte. A Paul Giamatti tak, jak ho známe. ()

Montmorency

P.Giamatti prostě nikdy nezklame, má šťastnou ruku při volbě rolí a nebylo tomu jinak ani u tohoto filmu - krásný indie filmík s vtipnou partičkou trenérů okresního přeboru:-)....zaujal mě i mladý A.Shaffer v roli Kyla, snad o něm ještě uslyšíme.. ()

symbiotic

Usedal jsem k televizi s notebookem, že si pustím nějaký film jako pozadí k práci...ale už po prvních minutách jsem zvedl hlavu díky výborným dialogům. Po krátké chvíli jsem nechal notebook notebookem a začal jsem film sledovat na plný úvazek. Moje fascinace fenomenálním citem režiséra pro kompozici gradovala. Po prvním zhlédnutém filmu od Thomase McCarthyho The Visitor jsem bohužel navzdory podobné katarzi režisérovo jméno neudržel. Po tomto jeho počinu si ho však značím do "chci od něj vidět všechno" skupiny režisérů...a už se rozhlížím po jeho debutu. ()

STAMFORD

Chvílemi se jedná o docela nudný film o právníkovi, kterému jde ke dnu praxe. Hromadící se učty se rozhodne splácet z neobvyklého příjmu a to pečováním o svého klienta. Po příchodu Bobbyho dostává film něco do sebe, ovšem vše zmizí po cca 40min zápasení. Konec filmu byl "dobrý" . I přes průměrný film dám 3* a to díky skvělému výkonu Paula Giamattiho ()

MiroSmith

Je to natolik průměrné a předvídatelné, že má člověk pocit jako by podobný film viděl už stokrát. Věřím že některé diváky to nadchne,ale zkušený filmový fanda, který filmy hltá jako hladové dítě, se určitě nebude moc rozplývat. Někteří se možná i budou zabývat myšlenkou že to byla nuda a ztráta času. Já jsem se sice nenudil,ale měl jsem s toho stejný pocit jako bych se díval na nějaký tuctový pořad v telce. ()

Kovy-11

Abych se přiznal hodně sem se nudil. Velmi předvídatelný děj, slabší herecké výkony. Ale zase na druhou stránku byly asi dva momenty kdy sem se docela zasmál. To je ale vše .... 40% ()

Ollivander

Velmi příjemný film s dobře fungujícím hereckým obsazením, vůbec mě to celé tak nějak chytlo asi především svou civilonstí. Hudba (Lyle Workman): 4z5 (80%) ()

rhodos

Takový malý velký film, který Vás nadchne i okouzlí nejen tím, jak je vtipný, úsměvný i smutný, lidský, pravdivý a sympatický. Velkou zásluhu na tom, mají také herecké výkony všech představitelů, i když nejvíce se mne líbil uvěřitelný Paul Giamatti. ()

JARDAHONDA

Na cenu akademie nominovaný Paul Giamatti se představuje v roli sympatického, nepříliš úspěšného advokáta a trenéra středoškolského wrestlingového týmu, jenž se potká s nástrahami života americké střední vrstvy. Když Mike Flaherty (Giamatti) potká mladíka bez domova, který je náhodou i šampión ve wrestlingu, zdá se, že se na Mikea konečně usmálo štěstí. Ale situace, jež může přinést vítězství všem zůčastněným, se nečekaně komplikuje ve chvíli, kdy do hry vstoupí problémy chlapcovi rodiny. To jen ve stručnosti k obsahu této příjemné oddychovky, která vypráví příběh o obyčejných lidech a jejich každodeních starostech. Vše je podané přirozenou formou, což hodnotím velmi kladně. Ve vedlejších rolích této dojemné a vtipné komedie se objevuje na Oscara nominovaná Amy Ryan a režie filmu se ujal na Oscara nominovaný Tom McCarthy. ()

lukas.frydry

Ty vole to byla nuda ... další malej eminem hraje nejnudnější sport na světě a tváří se u toho tvrdě jak jebák na prdeli, do toho neuvěřitelně nesympatickej fotr od rodiny, kterej vypadá, jak el bunda s koulema v ruce, akorát s tím rozdílem, že má možná i na pivo ... :D ()

peproch

Win win je životní strategie, kterou když opustíte představu, že všechno musíte zvládnout, nebo že něco musíte opustit, trpět, abyste uspokojili něco jiného, zkrátka, když se usilovně pokusíte najít pro všechny výhodná řešení, když přestanete s egomaniakální chamtivostí, je dobře. Výborný film o běžném životě a našem usilování. Excelentní Giamatti ()