Win Win

• Česko Jak vyhrát a nezbláznit se (více)

Pesimistický advokát Mike Flaherty (Paul Giamatti), který dobrovolničí coby trenér wrestlingu na střední škole, narazí díky pochybnému melouchu na mladého nadějného sportovce. Když už to vypadá, že se na něj štěstí usmálo rovnou dvakrát, vloží se do hry chlapcova matka, kterou právě propustili z odvykací léčebny, je úplně švorc a hrozí, že všechno zhatí. McCarthy se velmi zručně chopil tématu balancujího mezi dramatem a komedií a ve svém filmu Win Win se zaobírá tématy jako jsou zlomená srdce a lidskost v tom nejryzejším slova smyslu. (oficiální text distributora)

Hanys_

Další z řady "příjemných" "nezávislých" komedy dramat. Win win u mě ničím z téhle řady nevybočuje (snad jen tím, že vidět Giamattiho je prostě vždycky fain :) 5.5/10 ()

Alt.64

Vídím v tom mnohem víc to drama než komedii, pár povedených vtípků tam bylo, ale pořád je to spíš o složitých rodinných poměrech, vyčůranosti a o vztazích mezi lidmi. Není to úplně lehký film, v pozadí je tušit jisté moralizovaní, ale to se ke konci trochu zamotá... Příjemný film, ale rozhodně ne pro pobavení. Jo! A Bart Young je řízek! :) ()

Martin_W

Příjemná oddychovka se zajímavým tématem. Prolínání komedie s dramatem nakonec dopadlo dobře. Malý poznatek - Matka Kylea (skvělá Melanie Lynskey) vypadala jako by Kylea měla v 10. Ikdyž jsem film se na film podíval kvůli tomu, že aktuálně v tv nic lepšího nebylo, zhlédnutí nelituju. 68% ()

Brylin

Milý a laskavý snímek z dílny Thomase McCarthyho o férovosti a morálním kreditu před sebou samým, vlastní rodinou i okolím. I když je film plný klišé a natočený podle osvědčené šablony o střetu 2 odlišných světů, jež se navzájem doplňují, rozhodl jsem se nakonec jít na vyšší hodnocení. Hlavně proto, že film funguje a přenáší poselství dobra, fair play a pohody z plátna na diváky. Nesmím zapomenout ani na Paula Giamattiho, jehož dobráckému psímu pohledu málokdo odolá. Tři a půl hvězdy se zaokrouhlením nahoru. ()

Illy

Nechci hodnotit jako "malý, milý, nezávislý", je to prostě film ze života s vynikajícím Giamattim, který se pro role losera narodil. ()

Rondell

Příjemná oddechovka, žádný přehnaný ambice, žádný zbytečný vrstvení průserů a jejich následný složitý rozplétání. ()

Honza dAve

Na mě filmy tohoto typu fungují. Vzpomínám na dobu strávenou na americkém venkově a stačí mi koukat na exteriéry =). Win Win není zas tak moc "indie" komedie, spíš je taková rodinná, trošku smutná, ale hřejivá a happyendová. O Americe takové, jaká je. Byťse sice opravdu jedná o komedii zároveň nevýraznou a nijak extra nápaditou, mě se prostě líbila. Navíc v ní všichni opět nenápadně, ale výborně hrají. Pro McCarthyho je dobrou vizitkou, že i jeho zatím nejslabší režisérský počin si zaslouží 4 *. ()

JoSte

Hodně sympatický film, ale na svůj žánr ne příliš uvěřitelný, předvídatelný příběh. Nicméně rozhodně stojí za to vidět. ()

hazaba

Nenápadná komedie s dramatickými prvky, která většinou poklidně plyne a kde se i problémy řeší s úsměvem. Náladě odpovídá i pohodová hudba. Vedle Paula Giamattiho mě zaujal hlavně Burt Young a také Alex Shaffer, který sice moc hereckého umu nepředvádí, ale tvoří krásně protikladnou postavu k postavě Paula Giamattiho. Když se budete chtít nabít optimisticky, doporučuji. ()

Pr4d3d

Příjemná a chytrá komedie, kterých už je dnes bohužel pomálu. Paul Giamatti je sympaťák, ale na Bobbyho Cannavaleho mělo asi málo co. Do karet hraje Win Win hlavně, že to byl asi jediný pozitivní film ve Varech (46. MFFKV) ()

Rokle

Ano, je to (opět) malý nezávislý film, jenž s sebou přináší kvalitní herecké výkony, vtipný scénář a pohodovou režii. Proč mu tyto věci vytýkat. Je to jako kdybych kritizoval, že akční pecky obsahují řadu výbuchů, několik porcí hlášek a profláklý patos v závěru. Pokud McCarthyho styl máte rádi, nebudete zklamáni. Je to sice z jeho tří filmů "nejslabší", ale stále nadprůměrná podívaná - 70%. ()

JanKukulín

Příjemné komorní drama, úsměvná komedie, ale hlavně opět skvělý Paul Giamatti...děj je předvídatelný, ale síla tohoto filmu je v jeho jednoduchosti a lehké úsměvnosti, podpořené záběry z wrestlingového prostředí. Pokud hledáte film pro všední den, tak WinWin je ten, u něhož se vám rozhodně nezavaří mozek, ale naopak vypnete a přitom nemáte pocit, že se díváte na bezduchou slátaninu. ()

Radek.SCH

Taková nic neříkající oddychovka. Jako byste pili recyklovanou vodu. Nic vám to sice neudělá, ale dobrý pocit z toho taky mít nebudete. ()

BOURQUE

Film, ktorý ma príjemne prekvapil. Hlavne výkon A. Shaffera, ktorý skoro dokonale zahral rolu športovo talentovaného mladíka, ktorý má vážne rodinné problémy. Musím uznať, že som mu vôbec nezávidel. P. Giamatti je opäť vo skvelej forme – tentokrát v roli advokáta s veľkým srdcom. A. Ryan je skvelou matkou, na rozdiel od M. Lynskey. Mohol by som pokračovať ďalej, ale ako ste na to už asi prišli: tento film je založený na umenie hercov a herečiek. Vďaka pánovi McCarthymu vzniklo celkom príjemný rodinný film. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Harts

Ty postavy byly strašně surové, a ten děj strašně pomalý, takový mini nezávislý filmík skoro o ničem. ()

Kingjiri

První dvě tetiny jsou hodně nemastný neslaný, děj se totiž soustředí hlavně na wrestling, kterej mě nezajímá. Snímek tu přešlapuje mezi komedií a dramatem, ale obě složky jsou tu hodně slabě zastoupeny. Zlom přichází v poslední třetině, kdy se objeví Kylova matka a je tu několik slušných dramatických scén. Jenomže téma komplikovanýho vztahu syna s matkou alkoholičkou by si rozhodně zasloužilo více prostoru, protože má velký potenciál. Mělo to navíc, ale bohužel to skončilo jen ve filmovém průměru, což je velká škoda, protože se Giamatti hodně snažil. ()