Win Win

• Česko Jak vyhrát a nezbláznit se (více)

Pesimistický advokát Mike Flaherty (Paul Giamatti), který dobrovolničí coby trenér wrestlingu na střední škole, narazí díky pochybnému melouchu na mladého nadějného sportovce. Když už to vypadá, že se na něj štěstí usmálo rovnou dvakrát, vloží se do hry chlapcova matka, kterou právě propustili z odvykací léčebny, je úplně švorc a hrozí, že všechno zhatí. McCarthy se velmi zručně chopil tématu balancujího mezi dramatem a komedií a ve svém filmu Win Win se zaobírá tématy jako jsou zlomená srdce a lidskost v tom nejryzejším slova smyslu. (oficiální text distributora)

Mrkvič

Fajnový příběh vyprávěný s péčí a humorem. Bohužel ale nenabízí žádné emocionálně silnější momenty. Ty, které by to měly být, jsou dávno dopředu jasné. Nebýt zápasových scén a (asi přihřátého) kamaráda, nebylo by ve filmu nic moc k zapamatování. ()

Johnny.ARN

Predvídateľné a rozvláčne tempo. V podstate sa tam rieši všetko to, čo sa v drámach rieši neustále a do toho je tam šport, ktorý je asi najtrápnejší a najasexsuálnejší šport v dejinách. 1 z 5 ()

DonHUS

Velice příjemný a vtipný nezávislák. Win Win je mnohem více pohodovou komedií než dramatem, hlavně Terry v podání Bobbyho Cannavalea neustále hláškuje. Ke konci už začíná být film trochu natahovaný, přesto ve vás po skončení zůstane velmi dobrý pocit. 70% ()

marvan

Film snesitelný k nedělně odpolednímu posezení u televize, v přítmí sálu vynikla šablonovitost příběhu nad únosnou míru. Cesta hrdinů k všeobjímajícímu závěru byla až příliš bezbolestná a plytká, než aby měla šanci se do diváka výrazněji otisknout. ()

rowdys

McCarthyho filmy mám rád práve preto, že sú také jednoduché a ľudské, vzbudzujúce pohodu a sršiace optimizmom, no tuto som sa miestami niekoľkokrát zľakol, že zachádza do hallmarkovských vôd, našťastie vždy včas vycúval. Náladovo podobné HappyThankYouMorePlease s rovnako sympatickým obsadením no energiu NYC nahradil malomestský kľud NJ. Film mi však dobre padol, byť ale práve v inej nálade, tak sa prikloním asi k nižšiemu hodnoteniu. ()

anli

Slušné drama,které se chvílemi mění v komedii,nebo obráceně?Thomas McCarthy tady servíruje divákovi,vcelku obyčejný,příběh,který je hlavně o lidské duši a o lidském srdci.Je slušně napsaný i režírovaný.Velmi z toho ale čiší ona zvláštní chuť "já jsem nezávislý(opravdu!)film made in U.S."Ptám se,proč?Aby mohl být film v tak pomalém,neměnícím se, tempu a tak průhledný?Aby jsem posbíral hlavně všechny možné(i nemožné)ceny na festivalech?Z některých scén je to opravdu cítit hodně a mě to vadí.Degraduje to filmařinu na "práci za cenu".Film má být především točen jako výpověď pro někoho(diváka) a to pokud možno celým srdcem a celou duší,kterou filmař servíruje divákovi na podnose.A pokud za to sklidí aplaus,obdiv a ceny-je to dobře,ale nesmí to být obráceně.To je prvoplánovitý alibismus a ruce od něj pryč.Protože je to slušný příběh a Paul Giamatti je opravdu skvělý,tak dávám 60%,nebýt toho,jdu ještě o 20% níž. ()

venison

Obyčejný příběh o obyčejných lidech z obyčejného života.. Naprosto přirozeně natočeno (jako bych se dívala k sousedům za záclonkou).. Skvělý výběr hlavních rolí - jako vždy perfektní Paul Giamatti, překvapivě krásná Amy Ryan, kupodivu vtipný Bobby Cannavale a objev roku 2011 mladíček Alex Shaffer. Ps: Jsem ženská a jsem laik, ale řekla bych, že nejde o wresling (viz. popis filmu), ale o řecko-římský zápas.. ()

Tomatáš

Velmi příjemná oddychovka!Film zralý na tři hvězdy, ale ta čtvrtá je za velice podařenou postavu Terryho a za festivalovou atmosféru, která je charakteristická plným hledištěm, komentářem Marka Ebena a také návštěvou Burta Younga před začátkem filmu..;) ()

Beatle

Opět jeden z těch snímků, který se obejde bez aut, krve, zbraní a sexu. Sympatické, lehce vtipné. Jako vždy přirozený Paul Giamatti, a příběh, jenž je přesně takový, jaký je život... 75% ()

Timak

Tento snímek mě nějak moc neuchvátil. Paul je sice skvělý herec, ale nechápu, proč chce hrát v takovým filmu - co tim chěl říct? Proč vlastně takový film je? Neporozuměl jsem této základní myšlence ... Asi nebylo na chleba. ()

Krosmen

Pokud je tento film podle některých kritiků americkým filmem roku, pak nechci vidět ty ostatní. Od filmu roku bych očekával poněkud silnější zážitek a originálnější scénář. Navic žánr filmu "komedie/drama" svědčí o tom, že ani tvůrci moc nevěděli, kterou cestou se mají pustit, a tak tu nemáme ani komedii ani drama. Z mého pohledu film táhne Alex Schaffer, od jehož objevení se ve filmu je hned vše na o stupeň vyšší úrovni.Celkově vzato ale průměr, který neurazí ani nenadchne. ()

jefff

Velice sympatická komedie s neotřelým příběhem a kvalitním scénářem. Nuda se rozhodně nedostaví a i když nejde o převratný film, nezklame a pobaví a snad i poučí. ()

Soweek

Žádnou srdceryvnostani výbuchy smíchu zde nečekejte, ale na to si tento snímek ani nehraje. Film plný výtečných herců včele s Paulem nijak neexceluje ale ani neztrácí. ()

DavidS.

Tuctový nezávislý kalkul, který má diváka trochu dojmout a trochu pobavit, ale spíše nudí absencí čehokoliv originálního a zaplavuje až neuvěřitelným altruismem...Zlatý Přednosta... ()

Nemik96

Film který je hodně slabý v obou směrech, je to špatná komedie a jako drama s nudným příběhem a ještě nudnějším Paulem Glamattim kterého jako herce opravdu nemusím. Když tak přemýšlim nevím proč jsem se na tento film vůbec díval, když jsem přesně tohle očekával. Dávam max. 2** více ani omylem. ()

Pollock

Takový dobře zahraný, ovšem jinak vcelku průměrný snímek. Komediálních prvků bylo poskrovnu, spíše převažovalo sociální drama. ()