Hlavná spravodajská relácia televízie JOJ, ktorá každý večer prinášajú profesionálne, nestranné a zrozumiteľné spravodajstvo. (oficiální text distributora)

MFZB

Podľa mňa asi najlepšie noviny (Markizácke a TA3 nepoznám), ale isto lepšie ako tie na STV1, tie sú príšerné, veď tam je samá politika. Úroveň týchto novín (ako aj programov TV JOJ) neni vysoká, ale aspoň mi teda prídu zaujímavejšie. Vždy ma viac zaujímalo, kde sa čo stalo, aká havária, aká vykrádačka banky a nie len polovica správ (viď STV) je o politike a tých kokotských ksichtoch, ktorý vkuse čosi riešia a aj tak to nikde nevidno...A ešte aby som nezabudol, čo kurva robia spravodajské programy v databáze filmov??? Ak to ďalej takto pôjde, tak sa tu už fakt budú dať hodnotiť aj videoklipy rôznych hudobných skupín.... ()

dehlie odpad!

strach, strach, strach. nehoda, vražda, nehoda, lúpež, zlodejina, pár sekúnd z parlamentu, vražda, bomba, nehoda. bulvár na milión spôsobov, zjednodušovanie všetkého, aby to pochopil aj ten posledný idiot v krčme v hornej- dolnej. neznášam takýto štýl spravodajstva, je mi vyslovene proti srsti. keď to náhodou v nejakom bare majú zapnuté mám pocit, že príde o polnoci koniec sveta. ()

MM_Ramone odpad!

Slovenská, komerčná, televízna stanica JOJ ešte nikdy počas svojej existencie nedokázala podať objektívne, profesionálne spracované, spravodajstvo. Vždy je to len zmes sprostostí, nepodstatných kuriozít, dopravných nehôd, katastrof, násilia, bulváru a na záver nejaká tá roztomilá minireportáž. Ich každodenná, hlavná, večerná spravodajská relácia "Noviny TV JOJ" je publicistický odpad! ()

F1LCO odpad!

Lepšie sa to hodnotiť nedá. Moderátori sú mi nesympatickí a pozerať sa na nich je utrpením, ale stávajú sa akceptovateľnými v momente, keď sa začne reportáž a zbadám tých redaktorov. Profesionalitu asi nechali doma na nočnom stolíku, obzvlášť Peter Petrus (ten, čo má reportáže o politike) je mi vrcholne odporný a najradšej by som mu ten mikrofón napchal až do...Čo sa výpovednej hodnoty príspevkov týka, radšej sa ani nevyjadrujem, nebudem vulgárny. ()

• Každoročne je na Nový rok odvysielaná humorná verzia novín, v ktorej nechýbajú chyby z natáčania a iné vtipné scénky za uplynulý rok. (PATWIST)