Haló, tady Indie

• USA Outsourced
TV spot
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, Guru Singh (více)

Epizody(22)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

Mort09

Nadprůměrný sitcom, těžící především z kulturní rozdílnosti. Prvních několik dílu, je opravdu skvostných, pak úroveň zábavy lehce klesá, ale i tak je to nadprůměrný seriál. Tento sestup je způsoben především rozvojem vztahové stránky, scenáristům asi došli rasistické fóry tak se uchýlil k osvědčené klasice v podobě muž x žena, což je trochu škoda. Co se naopak velmi povedlo je vykreslení charakterů jednotlivých postav a jejich herecké ztvárnění, které je lehce naivistické, ale o to více zábavné. Celkově je Haló, tady Indie příjemnou variantou k zaběhnutým seriálovým konceptům reprezentovaným HIMYM a podobnými. 80% ()

bystroocko

Rozhodně neotřelé, a dokázalo to zaujmout. Nicméně mě štvou situace postavené na faktu, že hlavní hrdina coby naivní Amík je idiot, co se absolutně nijak nepřipraví na dlouhodobý pobyt v natolik kulturně jiné zemi (nezjistí si pravidla přijatelnýho chování vůči ženám, hlavní svátky...). ()

Alvin

Jestli tohle podle některých prudérních kritků tady uráží Indy, tak pak IT crowds uráží chudáky ajťáky. Jasně, že spousta vtipů těží z rozdílu indické a americké kultury, nebo už jenom z toho jejich legračního přízvuku (český dabing jsem neslyšel, ale pochybuju, že bude tak vtipný jako originál), jenže scénaristi si dělají srandu i ze samotných amíků. Todův šéf v americe, typický big boss dick head s největším platem ve firmě, nejmenším mozkem a žádnou zodpovědností. Nebo Charlie, trochu hráblý lovec jelenů a milovník všech střelných zbraní, který se svým přezíravým pohledem na Indy nijak netají. Nakonec i produkty, které Toddova firma prodává lecos vypovídají o americké kultuře. Takže ve stručnosti, tenhle seriál je originální, skvěle napsanej i zahranej a je jenom veliká škoda, že to NBC stopla po první sérii. ()

dudel3333

Ďalší serial ktorí mál obrovský potencial len blbnuty američania ho klasicky po prvej sezónne zrušili.....hlavne že blboviny sa točia aj 10sezón ()

Mexican82

Prva sezona dostava odomna styri poctive hviezdy najma za snahu ukazat kulturu, s ktorou sa my pracovnici korporatnych molochov stretavame len na telefone.Ak divak caka jeden for za druhym a nejak do extremu vyvedene postavy, asi to nebude ono. Sleduje sa to fajn, osobitne sympaticky je Diedrich Bader v roli TLka nezmaneho service desku, ktory boj proti prostrediu a asimilacii zobral do svojich ruk. Od druhej sezony to bude velke ocakavanie a ak sa autori zbavia par slabsich casi, je tam velka sanca, ze TBBD odbehne slusne mnozstvo fanuskov ()

Honzyg

Jakožto člověka, kterému se stalo něco podobného, jako Toddovi, mě to opravdu baví. Já tedy zůstávám v Praze, ale za "svými" Indy jsem v Indii byl, a tak některé situace ze seriálu znám na vlastní kůži. Je to pro mě tedy takový tématický večerní výplach po návratu z práce. ()

Zofan

S českým dabingem něco jako "odpad!", v originále vynikající. Svět barev, kastovních rozdílů a pro západ těžko pochopitelných společenských zvyklostí. To je zdroj nekonečných interakcí, nápadů a blbinek, které člověka neomrzí. Přesto složení hlavních postav je takové až naivně klasické: hlavní hrdina, kolem kterého se všechno točí; protiva, co mu dělá naschvály; pitomec, který všechno zkazí; krásná dívka, do které se hlavní hrdina zamiluje; místní správňák/sympaťák a kamarád hlavního hrdiny, který se chová jako idiot, ale i tak si ho časem oblíbíte. ()

Timur

Konečně seriál který měl humor. Já jsem se výborně bavil a rozhodně to bylo k zasmání než k pláči. ()

Polda99

Jednoduchý zábavný seriál se zajímavým a alespoň pro mě celkem originálním námětem. Bohužel seriál byl ukončen po první sezóně....v každém případě situace, kdy dochází ke střetu dvou naprosto odlišných kultur rozhodně pobaví a na postavu Madhuri (Anisha Nagarajan) jen tak nezapomenu...:D. Skvělá oddychovka při které se odreagujete...vřele doporučuji ve zkouškovém...:D ()

Ujetak

Oddechový seriál, který opravdu stojí za to se na něj podívat, když zrovna nemáte co na práci a ještě se při tom dobře pobavíte. Doporučuji. ()

mad.dog

Seriál je dobrý, vtipný a svižný. Nápad s call centrem je jedinečný. I když je to občas až moc velká vztahovka, dávám 80%. Moc se to povedlo. ()

MonkeyMarty

Opravdu povedený seriál! Call centrum v Indii mi nikdy nepřišlo tak zábavné místo. Postavy v tomto seriálu jsou taky velmi zábavné. 89 % ()

plsek45

ovedený a originální seriál se zápletkou která se jen tak někde nevidí. Každý díl měl svou vlastní zápletku s duší ale pořád více a více se rozvíjel děj vlastní a to jak dostat Samma ze smlouvy s ďáblem kterého skvěle ztvárnil Ray Wise. Ale mojí oblíbenou postavo byl Sock , naprosto nekonvenční a trochu bláznivý kamarád Samma , který dodával tu správnou dávku šílenství do seriálu . Celkově všechny hlavní postavy byly povedené a navzájem se doplňující. Seriál jako celek byl skvělá podívaná pro pobavení ale ten konec.... Ten stál opravdu za nic ! Jakoby ani nevěděli jestli seriál ukončují nebo ne . Zkrátka seriál je povedený až na poslední dva díly ;) ()

Michael08

Pro mě byl tento seriál super překvapení..Minulé Vánoce nebylo v televizi na co koukat tak jsem přepnul na prima cool a tam jsem uviděl Halo, tady Indie a říkal jsem si co to je za blbost, ale postupem času jsem si seriál velice oblíbil a každý ráno jsem seděl u televize a nedočkavě jsem čekal až začne další díl.Mrzí mě, že má tenhle seriál jenom 1 řadu.Určitě by si zasloužila nejméně jednu další řadu..;) Nejoblíbenější postavy: Rajiv, Charlie, Gupta a Toňa ()

in flames

Výborne, zábavne, nie vulgárne, stret s novou kultúrou a sympatické postavy, nič viac pre oddychový sitcom netreba. K 5 hviezdam chýba akási hlbšia myšlienka a po čase točí seriál akoby stále o tom istom, ale mňa nikdy nenudil a som zaň vďačný. Najlepšia postavy Charlie a Gupta , ktorý si to fakt užívajú. Plus pre mňa ako milovníka orientálnej hudby veľmi príjemné vsuvky. ()