Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle. (oficiální text distributora)

bourec

Podle mě ještě o ždibec lepší než jednička.Hlavně co se týče soubojů to má náboj,opravdu v tomhle směru to zaslouží uznání.Prostě pro mě velký překvápko.60%. ()

mortak

Komiksová dobrodružství Larga jsou vždy rozdělená do dvou dílů. V prvním je skrytý nepřítel skoro úspěšný, a Largo končí v bezvýchodné situaci. No a ve druhém dílu to všem natře. 2*48 stran, akce a dialogy jsou vyvážené, a je to čisté béčko. Film se snaží všechno rozehrávat, postavy, které by v komiksu řekly pár vět, tady mají o hodně víc prostoru, protože je hrají hvězdy (ano, Sharon Stone konečně hraje postarší vyšetřovatelku), Largo miluje a trpí, jeho sluha se snaží být humorný, ale proboha vždyť je to akční béčko! Od jedničky se akční scény zlepšily, jsou propracované, dobré, ale je jich málo. Možná bych dal tři hvězdy, ale protože znám komiks... ()

sir-dave

Pokračování příběhově zaostává, ne že by byla Barma špatná ale ztratilo to kouzlo jedničky. Za to v akční nabídce má navrch. Jestli jednička měla dobrou pár sekundovou scénu při pádu do moře z útesu, dvojka má perfektně udělaný souboj ve volném pádu z letadla. ()

Johnny.ARN

Dvojka je diametrálne odlišná ako jednotka. Dejovo, výpravou, obsadením. Jedna chcela upútať. Skvelá akcia, jednoduchý dej. Dvojka už ide hlbšie. Scenár je prepracovanejší, vyvrcholenie príde v samom závere. Akcie nieje veľa, ale keď už je, tak je o to veľkolepejšia. Naháňačky, výbuchy a bitku sú fajn. Trochu za vlasy pritiahnutý súboj v kúpelni prepáčim len kvôli skvelej choreografii a strihu. Lokácií nieje mnoho, ale ukazujú krásu krajiny. Stone musí mať skvelých balzamovačov, lebo má už asi 300 rokov a stále vyzerá dokonale. Čo sa týka zvyšku obsadenia, celkom sa podarilo. Ako som povedal, lepšie po scenáristickej stránke, akcie trošku menej. 3 z 5 ()

ecceHOMMO

Dvojka je síce slabšia, ale do priemeru sa vtesnala (Jednotka bola lepší priemer, dvojka horší). Hlavne príbehovo je to poslabšie a aj zamotné zauzlenie a vyvrcholenie už nie je také veľkolepé. To že záver je úplne predvídateľný už po pár minútach je zrejmé. ()

Jizni Tlapa

Laržo dvojka to sakramentsky fláká a já mu to nemůžu odpustit!!! Kde je super držkovaná, lámání všech končetin a propracovaná choreožka??? Poměrně solidní kamera a těch minimum facek jsou tím jediným důvodem pro 50% hodnocení. Po úspěšné jedničce je to tohle....a mně to nebaví!! ()

kenkaku

copy+paste... to se vidí málo kdy. Celkově film působí lákavě a zajímavě (jako ten první). Střídání lokací (jako v tom prvním), pozlátko dědictví desítek miliard (jako v tom prvním), jeden komplot za druhým (jako v tom prvním), Sharon Stone (místo Karla Rodena)... Až je toho na jednoho moc. Jen o něco méně laciné a podbízivé. Paradoxně tedy příjemnější (než ten první). Tedy ano. Druhý Largo Winch se mi líbil víc. Ne zas tak moc abych dal nadprůměr, ale jo. Bylo to koukatelné (včetně 53 leté Sharon co vypadá stále sakra dobře... a jedno jak moc za to může příroda nebo chirurg). ()

honelnik

Sharon Stone v priesvitnom neglize...Sharon Stone v sukenke a jej zily na nohach.....Sharon Stone je proste autonehoda, nieco co mi nevadi vidavat na obalke Blesku alebo Noveho Casu, ktore mozem v trafike elegantne minut pri rannom sprinte na autobus... Ale davat ju dnes do filmu (dvojhodinoveho!) je vpodstate akt sucitu a skor poklona jej kariere, ktora pomaly zdochina rovnako ako jej biele krvinky. No ale odhliadnuc od Tragedie Menom Sharon, tu mame celkom fajny mozgu-vzdorny-dobrodruzny-akcny-film. Zopar fakt vydarenych zaberov (v momente ked zbadate lietadlo vyhulte repraky) sa miesa s celkom prijemne nenudiacov pribehovou vatou, Tomer je sympos jak svina, mlati vsetkych okolo jak svina, pribeh vam je ukradnuty, pretoze aj tak viete ze bude trojka a celkovo to slape jak svina. Dokopy o tej pol * horsie ako prvy diel....vypnut mozog a hor sa do toho! ()

MickeyStuma

O tom, že dělat byznys není žádná legrace, by mohl vyprávět snad jen Largo Winch. Jednoho dne ho dožene minulost a tak opět dostanou slovo zbraně. Intriky a podrazy jsou náhle nedílnou součástí všedního dne. Largo bude mít plné ruce práce, aby všemu přišel na kloub a sjednal pořádek. Obzvlášť, když je sám obviněn ze zločinů proti lidskosti. Atmosféra filmu je v akčním duchu, který neubírá na síle. Napětí se drží, akční scény jsou plné adrenalinu, vše má patřičný švih a tempo. Druhý celovečerní pokračování se striktně drží nastavené lajny předchozím snímkem. Snad by se dalo i říct, že předchozí snímek byl o něco překonán. ()

sadlokan

Tři roky sem,tři roky tam,lítá se tam a zpět.Sharon naznačuje,že neviditelný bobr je stále na svém místě,a pan Winch chce být tak neuvěřitelně dobročinný,až boháči celého světa značně znervózní.A ještě ke všemu je značně podobný mému bratranci-traktoristovi-také dobrákovi od kosti. ()

Kingjiri

Díky větší porci akce o fous lepší než předchůdce. Jinak zustalo všechno při starym. Chybí teda výraznější záporák nebo napínavější momenty a solidní řemeslo se nepovedlo zužitkovat v aspoň průměrnej žánrovej kousek. Výsledkem je opět jenom nudnej příspěvek evropský produkce do akčního žánru, dvě silnější hvězdy. ()

Acrobat

Ak si videl jednotku, pridaná hodnota je v jemne početnejšej akcii a že jeden LW úplne stačí. Know-how jednotky je tu použitý do bodky a podozrievam Sallého, že pracoval aj s akademikmi, kde sa snažili natočiť film vybočujúci štandardu, ale držiaceho sa zeme. Zvláštny pocit kam film zaradiť prichádzal do unavenej mysle viackrát; bez odpovede. Preto je LW1 a LW2 totožné, je len na tebe, aby si v nich našiel niečo, čo predbehne toho druhého. Rovnakú kvalitu nemôžu mať a jedného treba obetovať. Mne jednotka dala trocha Balkánu, macedónsku pieseň a otec-syn. Vybral som si, môj zlatý a uveriteľný Tomer. (videné 07.07.2013, JOJ) ()

E lan

Povedené pokračování televizního akčního filmu. Hlavní hrdina docela slušně ve své roli sedí a Stoneová také není úplně špatná. ()

Likan7

Zajímalo by mě jak se do tohoto filmu dostala Sharon Stone. Jinak Dvojka Larga je ještě o chlup horší než strašná jednička. Zase tu úřadují nicneříkající flashbacky, akce je mizerná, herci taky a příběh je tady ještě horší než v prvním dílu. Tomer Sisley má sice svou nejslavnější roli, ale po čistě filmové stránce je to bída. ()

Lavinia

Věčný nespokojenec Largo, který nejdříve dědictví nechtěl, ale o to usilovněji ho hledal, nyní dědictví zase nechce, chce ho prodat a vrazit na charitu, snad celé, až na ty výjimky, které mu umožňují fajn život boháče. Zastydlá sexy prokurátorka, asi celé zeměkoule, jej míní zabásnout právě za anticharitní zločiny, ruský mafián jak vystřižený z komiksu ho zase chce ožebračit a zabít (v jakémkoli pořadí) a bývalá láska mění motivaci a výpovědi na běžícím pásu. Komu to přijde zmatené, trefil hřebík na hlavičku - je to celé takové koloniálně nadýchnuté, za srdéčko tahající a trapné. Nechápu, co na tom ti Frantíci mají - když budu chtít něco a la bondovka, kouknu na originál. ()

subic

Pokračování prvního velmi slušného dílu se nese v mnohem akčnějším, ale dějově o poznání slabším duchu. Děj se vrací dále do minulosti Larga Winche. Pro mě je to spíš zklamání, protože z pokračování udělali politicko-vojenský hybrid. Sympatický Karel Roden byl nahrazen obstarožní a těžko uvěřitelnou Sharon Stone. 50% ()

johnsnow odpad!

jednička sa dala. dvojka je však dilinovina. síce má veľkolepejšiu akciu ale inak nič čo mala jednotka. Takže asi tak. P.S. Neviem čo za lieky žere Sharon Stone aby bola furt zachovalá ale chcem ich tiež. ()

a0001

Largo Winch (2008) bol o kúsok zaujímavejší. Nečakal som veľa, veľa som sa ani nedočkal. Pôsobil na mňa ako odvar, síce s kvalitnou osvedčenou receptúrou, žiaľ ale pár ingrediencii z predošlého dielu mu istotne chýbalo. Sem tam dobrá akcia. Chválim hlavne úvod, postupne sa mi zdal príbeh menej a menej pútavý. Hodnotím 55% ()