Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

Mr. Sandman

Z počátku jsem umíral smíchy, ale později to začne nudit. Takových případů jako soutěžících v této show je mnoho, a i když se v něčem liší, přesto jsou si v zásadě všichni podobní. Ani trapní neumí být pořádně. ()

BathoryMan

Ludia čo je to s vami v tých hodnoteniach???U ktorej dalšej reality show ste sa naposledy tak zabavili...a zároveň kedy ste naposledy vydeli pokope tolko exotov(myslím dokopy farmárov a aj ich bojujúce potenciálne polovičky). ()

animario odpad!

Kam se hrabe česká lokalizace farmáře...Několik omylem viděných minut týhle lobotomie stačilo k tomu,abych dostal chuť svrhnout atomovku s textem "nad Tatrou sa blýska" na naše ex-bratry ze Slovenska. Ostudný,ubohý,neskutečně zbytečný kekel. ()

alambert odpad!

Ta česká verze mi připadá tak nějak aspoň trochu nohama na zemi a celkem vtipná...ale tohle...to je moc...na to se nedá koukat a především se to nedá poslouchat... ()

emdvojka

Dá sa na tom pekne zabávať. A aj keď je to vrcholne trápne i tak je to jeden z tých "lepších" materiálov, ktoré vyrábajú tieto naše dve komerčné televízie. ()

Kadas97 odpad!

"A starká hovorí: "Túto vodičku mi nechaj aj tamtú mi nechaj!" , ale ja jej toto vylejem a nebude mať nič!!!" V tejto vete je zhrnutá celá pointa relácie odveci, zlomyselná a oničom. 0 z 10 ()

FOCKE_WULF

Pokud má někdo zvrácenou radost z Výměny manželek, z toho nezastíraného chátrovství, tak toto je druhý okruh pekla, divák je ponořen ještě hlouběji do lidského psycho-hnoje. ()

Gardenboy odpad!

Sorry ale tu je potrebné sa vážne zamyslieť pre koho sú tieto "skvosty" natáčané a vysielané. Úroveň naznačuje, že televízia sa snaží osloviť všeobecne nižšie postavené skupiny obyvateľov (inteligenciou). Samozrejme je, že komerčná televízia bude vysielať také programy, ktoré ľudia budú sledovať, kvalita je až na druhej kolaji. A tu platí pre hlúpych ľudí adekvátne hlúpe a plytké relácie. Desí ma však ich pomerne veľký komerčný úspech, ktorý naznačuje, že táto cieľová skupina je pravdepodobne mainstreamom. Sme takí akých nás chcú mať. Sprostí, hlúpi, blbí, plytkí. A relácie typu Farmár hľadá ženu sú našim presným zrkadlom. Nemôžem dať ani len jednu hviezdu. Ajnapriek tomu, že som sa pár krát z chuti zasmial na hláškach, celková stupidita relácie ma vyslovene uráža! ()