Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

Kokutek

Kulturní masakr. Dal bych odpad, ale dávám 5 hvězd za to, kolikrát jsem se musel smát a prodloužil si tím život o hezkých pár století. ()

Gromnir23

Nemůžu jinak než plné hodnocení, jen a pouze za sarkasticko ironický komentář k chování zdegenerovaných účinkujících. ()

GeminiK

Účinkující jsou šílení zoufalci, ale i tak mě to pokaždé přišpendlí ke gauči. Tolik trapnosti, bezzubých úsměvů a chlastu pohromadě jsem ještě neviděla. ()

taupobraf

jedna hviezda za hviezdy, ktore sa tam oblavili (kleopatra,marian a spol.) , na nich sa niekedy clovek dokazal zabavit (ked velmi chcel). Inak počas pozerania mi bolo blbo ako ked sa hanbiš za svoj narod a mas pocit uzkosti. BLE ()

dzejnyka

Luxusná prehliadka spoločenského suterénu. Počula som už aj názor, že je nemorálne sa baviť na jednoduchosti ľudí, ktorí za ňu nemôžu. Treba si však uvedomiť, že tí účinkujúci sú svojprávni (aj keď je to miestami dosť zarážajúce) a prihlásili sa tam dobrovoľne, väčšinou s cieľom užiť si svojich 15 minút televíznej slávy. Takže - prečo by som sa nezasmiala? :-) P.S. A druhá séria "ešte lepšá jak tá pred ňu", ako by povedal Kuko a spol. Štefan je nová ikona televíznej zábavy :-))) ()

marrrrian odpad!

Je to odpad. Televízna stanica, ktorá takéto niečo zaradí do vysielania je odpad. A musel by som mať odpad aj v hlave, aby som si k tomu niekedy sadol a pozeral to. ()

austen3 odpad!

Jestli existuje ještě něco horšího, než český Farmář hledá ženu, tak je to slovenský Farmár hľadá ženu.. ()

silvusaak

Nechapu jak nekoho muze zaujmout podobny styl show hleda se lalala, ovsem Slovaci tady ty primitivni reality show posunuli na uplne jiny level. Prvni dil jsem videla ciste nahodne v tv a jelikoz ovladac byl daleko od me ruky, neprepla jsem. O nekolik tydnu pozdeji se situace opakovala uz s trochu ostrejsim scenarem. Opravdu jsem se nekdy nestacila divit. Konec jedne serie jsem se proste musela podivat pac jsem zustala tak fascinovana debilitou ucinkujicich, ktera me naprosto zhypnotizovala, ze jsem se neubranila. Lidska blbost jednoduse dokaze pobavit. ()

Lenka414 odpad!

Videla som asi 10 minút jednej časti a musím dať odpad. Je to proste niečo strašné. Nedá sa na to pozerať. A tá Martinka...pane bože, prečo ma tak trestáš? ()

ScoRPy

Skvělá zábava, která se nemůže s českým "Farmářem" rovnat! Skvělý a trefný komentátor, Kleopatra.....nemám slov :D ()