Teror

Trespass

Rukojemníci

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 91 min

No.. průměrný film s dobrou kamerou a režií a bohužel trapným chováním všech postav.(23.6.2012)

• Flego

Kdeže sú tie časy Joela Schumachera ( Hráči so smrťou, Voľný pád, 8 mm, Telefónna búdka, Fantom opery ) keď držal opraty vo svojich rukách. Problém snímku je v scenári a vo všetkých, čo mu uverili. Bezpochyby sa dá pozerať na túto prapodivnú konštrukciu, kde akčnosť prevláda nad logikou, a všetko sa deje v neuveritelnej rýchlosti. Technicky je film v poriadku, ale nič ostatné nefunguje.(25.10.2011)

• Fr

,,VÍME O TOBĚ HODNĚ KYLE, TAK NÁS KURVA NEPODCEŇUJ!“....... /// Máma stojí u plotny, táta vchází do dveří a dcera chce jít pařit. Nikam! Doma budeš! Dáme véču, pokecáme, jako rodina. Vopruz.... táta je sedřenej (prodal po telefonu nějakej diamant) a máma má nový spoďáry (černý, s krajkou). ,,NA KOLENA! KSICHTEM NA PODLAHU!“ (z večeře nejspíš nebude nic...) Viděli jste Secuestrados? Tak tady nejde jen o to dostat věci pod kontrolu, ale i o to, jestli je Nicolas Cage připravenej umřít (chcípnout...). Protože jinak to je jen další film postavenej na ,,kreténech“ (před kamerou, za kamerou). Škemrání, výhrůžky, pláč, křik, hysterie – kecal bych, že nejsem z jejich jednání nervózní. Ale Kidman i Cage tu jsou naprosto zbyteční a nechápu, že po 50ti minutách ještě mají ,,co hrát“. Debilitu, která se ze scénáristy přesunula do filmu, nezakryjou ani občasný zvraty a já jim přeju smrt. VŠEM! Rodina je na houby... a ten Cage? (Co myslíte...chcípne?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám orgasmus, když někdo odmítá plnit příkazy lupičů. 2.) Neustále sním o tom stát se rukojmím. 3.) Jsem uchylák, kterej zjistí, že Liana Liberato je jeho typ. 4.) Thx za titule ,,fčeli medvidek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(31.10.2011)

• st.ranger

Další drama o přepadení domu. Pár zajímavých momentů, ale jinak nic. Žádný mnou očekávaný zvrat se stále nekoná, tak snad jiný film tohoto žánru potěší značnější domyšlívostí scénáristy.(9.1.2012)

Film postavený viac menej na hereckom umení Nicolasa Cagea a Nicole Kidman, no treba zobrať aj do úvahy zlodejské trio ktoré svoje roli zahrali obstojne. Počas filmu som sa vôbec nenudil keďže sa stále niečo dialo čomu dopomohla aj nie zlá napínavá atmosféra.(29.10.2011)