Ve světě, stále více propojeném díky Facebooku, YouTube, Twitteru a iTunes, prožívá Lola (Miley Cyrus) a její přátelé středoškolské románky, přátelství i první zklamání. Zároveň se snaží vyhýbat svým někdy až příliš autoritativním a technologicky negramotným rodičům. Snímek LOL je autentickým příběhem, který perfektně zachycuje současnou teenagerskou realitu zachycenou velmi zábavnými a upřímnými situacemi ze života matky Anne (Demi Moore) a její dcery. (oficiální text distributora)

Marek1991

Keď som videl trailer, tak som si myslel, že to bude ako užívateľ verbal hovorí, niečo o takzvanej assbookovej degenaraci. Chcel som to vidieť, no prišiel nepríjemný šok. Idem s davom je jedna z prvých viet a potom ten dej, jedna hrôza. Demi Moore je pre mňa nepodarená herečka 80. rokov a opäť som sa pri sledovaní jej vo filme cítil zle. Myslel som, že len tí pubertiaci budú hrozní, ale tá rozvedená panička, správajúca sa ako nerozumný školák, neschopná si vychovať deti, otec, ktorí sa ťahá so šľapkami, babka ako cundra, ma usvedčili, že to bude ešte horšie. Mám dojem, že ročníky 1993 a mladšie sú trafené, zblbnuté komerčnou dobou. Akoby som videl bratových bývalých a súčasných spolužiakov. Generácia Hanny Montany a Justina Biebera, košielkových kráľov s výraznými bláznivými ofinami a obtiahnutými gaťami, pubertiačok, ktoré trávia svoj život na nete a diskotékach a s každým by sa radi vyspali, kde fajka (nemyslím vodné fajky, to je už akoby zlá samozrejmosť, myslím sexuálnu praktiku) a ľahké drogy ako marihuana sú bežnou vecou. Nikoho netrápi doba, že si z nás spravili ovce, nikto sa nesnaží o nič výnimočné, takých dav ničí, ohovára, odstrkuje a strápňuje. Pubertálne filmy sú dosť zlé, najmä tie americké, často nepoukážu na problém, skôr akoby mu robili reklamu, toto je jeden z tých chybných filmov. Pre mňa jedno z veľkých sklamaní roku, lebo som si myslel, že po filme Posledná pieseň s Miley Cyrus sa táto herečka nedá na nejakú hlúposť, myslel som si, že už viac rozmýšľa, nech mi nikto netvrdí, že si nemôže vybrať. Ešte raz a asi si ju vyradím čoskoro zo svojich obľúbencov, ak tak neurobím už teraz, škoda, pekná herečka. Určite sa tento film dal spraviť inak. Slovami pubertiakov, zabitá luxusná komerčná zábavička plná čajočiek (povoľných). Ale bola naša iba o málinko staršia generácia iná? Puberta je hrozný čas, ak neviete ako ju tráviť, normálne začínam chápať rodičov, len nie tých mojich, lebo ja som sa nesprával ako vo filmoch Prci prci prcičky, Eurotrip, LOL, Klip a podobne. Už to nechám tak, proste to bol ďalší lacný komerčný trapas. ()

eLeR

Videla som aj francúzsku verziu z 2008, a keď to mám porovnať, tak oba filmy mi vychádzajú ako typické teenage filmy. Na jednom mi vadilo to, na druhom ono. Na jednom sa mi páčilo to a na druhom ono. Francúzska verzia bola komornejšia a americká bola taká divokejšia ... výborná muzika v oboch prípadoch. ()

ivishka odpad!

O čem, že to bylo? Jakási puberťačka jakoby stylem "hraní" a žvatlání místo mluvy z oka vypadla Shannen Doherty a její postpubertální matka Demi Moore, která neví co s roupama a tak po rozvodu laškuje s ex-manželem atd... Šílená cípovina kde jste svědky hned několika dějů najednou. Uvedu příklad: žena se svým ex-manželem střih a najednou jste u holky co kreslí na záchodkách srdíčka se jmény střih pak se objeví záběr, kde můžete vidět slečnu, která si chatuje po webce s neznámým ctitelem a strká webku do útrb sirového kuřete načež on si u toho pravděpodobně....však je to všem jasné. Já fakt nechápu co je vtipného(romantického nebo dokonce dramatického) na tom, že žvatlající Miley Cyrus přeříkává monotónně svůj text a nebo že se u její hlavy při nočním polehávání u noťasu objeví chat z xicht-knihy. Nudné a ani Ashley Greene to nezachránila - a to je co říct. ()

Ev.D. odpad!

LOL aneb Strach a Hnus z USA. Kamarádka mě hodně dlouho nutila at se na to podívám jen co jsem viděla že v tom hraje Miley Cyrus mi bylo jasný ,že to nechci vidět ,ale přece jen sem se rozhodla podívat a upevnit si můj názor že ji nesnáším. První scéna s ní a začalo se mi dělat špatně ,protože ta scéna byla fakt divná, připadala mi že jsou na drogách a výraz ,,Loly" tomu dost naznačoval , takže jsem popřeskakovala většinu scén ,protože se na to nedalo dívat. Jedna velká reklama na všechno možný. Dala bych tak 0,4 hvězdičky za Demi Moore ,ale tady nemá vážně co dělat, má na lepší filmy. A jak jsem řekla tohle dílo mě ujistilo ,že Miley Cyrus vážně nesnáším a po tomhle ještě víc. Určitě bych napsala na obálku tohoto DVD : ,,Varování: osobám se slabou povahou se nedoporučuje, může mít katastrofální následky!" ODPAD! ()

Autogram

Seriál Hanny Montany nie je pre mňa, tak som chcel aspoň takto vo filme vidieť, čo dokáže Miley Cyrus, keď už dospela a snáď aj vyrástla z puberty. Demi Moore tiež zabrala a aj z takéhoto slaboduchého námetu vytiahli celkom pozerateľnú komédiu. Možno aj drámu o vzťahoch medzi rodičmi a deťmi, hlavne medzi matkou a dcérou s otvorenou komunikáciou, kde sa pri spoločnom kúpaní rieši aj vyholenie prirodzenia a či je to v jej veku už vhodné alebo nie. Ak niečo vhodné nie je, tak nasleduje zákaz mobilu a počítača, čo je horšie než akýkoľvek telesný trest. Európania dostali na pobavenie epizódu z Paríža, ktorý je vykreslený snáď horšie ako býva Slovensko v amerických filmoch, a nemajú tam mobily ani internet a jedávajú nie slimáky, ale ešte bizarnejšie pochúťky. Hodnotenie, ako vždy, nie je za objektívne kvality filmu, ale za moje pobavenie. –––– Lol, jsi v poho? ()

• Všechny elektronické výrobky v tomto filmu pocházejí z továrny Applu. (URBAN)
  • Douglas Booth (Kyle) sa kvôli svojej postave učil hrať na gitaru. (Cherry_Bomb)