poster

Můj přítel delfín

 • USA

  Dolphin Tale

 • Slovensko

  Najsilnejšie puto

Drama / Rodinný

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paxxx.cz
  ***

  Tydle typy filmů podle skutečné události mám rád. Můj přítel se mi zpočátku dost líbil, ale ke konci mi přišlo, že to trochu ztrácelo dech. Děj je docela předvídatelný a místy kýčovitý ale to u těchle filmů podle pravdy už bývá pravidlem...65%.(12.4.2014)

 • LuciusWlk
  ****

  Pěkně příjemná oddechová záležitost. Dobře se na to kouká, relaxuje a přemýšlí. Potěšilo mě, že nejde čistě o emocionální nátlak a bouřlivý happy end.(14.7.2012)

 • tahit
  ****

  Příjemný film, který pohodově charakterizuje vztah vnímavého savce k člověku. Do jisté míry by se dalo říct, že se od delfínů máme stále co učit, co se týče fair play. Ale teď vážně, není bez zajímavostí, že se s nimi stále snaží člověk navázat kontakt. Jaksi automaticky předpokládám, že je delfín moudrý, a určitě na sebe všechno hned přeci lidem nevytroubí:-)(1.5.2012)

 • kajas
  ***

  Tak pohádkové, až se člověku nechce věřit, že by všechny události zobrazené ve filmu byly opravdu podle skutečné události. A ta veterinářova dcerka mi byla strašně nesympatická. Bohatě stačí jedno zhlédnutí. P. S. Původně jsem se na snímek vůbec nechtěla podívat, protože raněná zvířata mě většinou dovádějí k pláči. V tomto případě jsem k slzám tak nějak neměla důvod, uf.(26.9.2015)

 • gogo76
  ***

  Pekný rodinný film určený hlavne deťom, ale vďaka dobrému a hviezdnemu obsadeniu sa nebudú nudiť ani dospelý. M. Freeman i menšie úlohy vždy dokáže nejakým spôsobom pozdvihnúť a poteší i fakt, že film je točený podľa skutočnej udalosti. V záverečných titulkoch sa objavujú skutočné zábery skutočných postáv. Dosť ma znechutil chlapcov rozhovor s bratrancom, takýto prejav z detských úst je prinajmenšom nedôveryhodný. "Myslíš si, že si jediný kto trpí?" Každopádne ide o príjemný film, ktorému som však hviezdu ubral po tom, čo som tesne po ňom videl rodinný film ešte lepší - Bella a Sebastián. Nakoniec 60%.(10.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace