Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

paascha odpad!

Vím, že hodnotit něco po cca minutě a půl je nemorální a zvrácené, ale mnohem zvrácenější je to hodnocené. Náhodné přepnutí mi na velké ploše zjevilo ceckatou a jaksi zdeformovanou a opuchlou Dolly Buster, která možná dobře kouří, ale určitě je hnusná jako noc, Špagátu Šnuptychlovou, která ani vylízaná není, protože krávy se nelížou, nějaké tlusté cigošky a jakási podivná buzna, co to bylo??? Proč se to jmenuje Čápi s mákem? Že by někoho napadlo staré dobré opakuj pořád dokola čapí:-), při pohledu na seznam účinkujících sereblitek? ()

Jacinda

o tom že je to trapárna nikdo nepochybuje. když se ale budete bavit tou trapností, zjistíte, že je to docela sranda ()

DaliX odpad!

Ešte si pamätám na prvý diel, kde figurovala Dolly Buster a samozrejme Norika Mojsejová. A pamätám si aj na to, že kvôli jej výrokom (ako obvykle) jojka tento diel vysielala celý týždeň každý deň v 22.00. Nikdy by ma nenapadlo, že sa môžu aj v kuchárskej, obyčajnej, blbej kuchárskej šou ľudia rozhádať a pekne sa poohovárať. To by však nesmela variť pani Mojsejová:D:D:D No každopádne, jej výroky ma nesmierne rozosmiali, dokonca som si aj video vycapil na Facebook aj keď to nič nemení na celkovej úbohosti. "Jeden vibrátor na predjedlo, 2 vibrátory hlavné jedlo a 3 vibrátory ako dezert":D Ak to takto pôjde ďalej so slovenskými reality show (Šéfka) tak Amen tma. ()

Hromino

Pro neznalého stačí vidět jen seznam těch, co v tomhle skostu vystupují a už si může snad udělat dostatečně dobrý úsudek o kvalitě pořadu. Zvlášť ta Bartošová mě občas neuvěřitelně pila krev. ()

666teen odpad!

Dolly může vařit tak akorát ptáky v poševním sekretu, Bartoška maximálně pomyje a Agáta by jim k tomu mohla pustit plyn. Cílová skupina pro tenhle pořad ho neocení, protože si bez výjimky slintá na dres po ústavech a ovladač k Príma televizi považuje za nanuk. ()

Ruut

Ono to mohl být celkem zajímavý pořad, ale to by tu fakt musel být Pohlreich nebo někdo kdo umí být upřímný i na kameru, nejen bokem potom :-( ()

InJo odpad!

Dolly Buster (oblečená), Agáta Hanychová, Iveta Bartošová... Dokonalá zábava pro to nejnáročnější publikum a s obsazením, které by téhle bulvární loser show mohl závidět i Stallone se všemi jeho Expendables...! ()

MikeCool odpad!

TV-pořad (Reality show). Dosti trapná obdoba pořadu Prostřeno| Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) | ()

Smok odpad!

Ja len nerozumiem, prečo sa celá takáto konfrontácia tak diametrálne odlišných osobností musí odohrávať pri jedle? To im štáb proste nemôže prásknuť na stôl tri flašky slivovice a igelitku čipsov a následne ich celý večer snímať kamerou? To by len potom diváci videli tie pravé "perly". ()

Fingon

Tohle byla síla... velice mě ale bavil lehce ironický komentář a často daleko ironičtěji podkreslující hudba... Iveta Bartošová objímající stromy na Jocelyn Pook (maskovaná akce v Eyes Wide Shut), Zuzana Belohorcová (asi nejsympatičtější a zároveň i nejinteligentnější a nejnormálnější účastnice) tématem z Brazilu... a bože, Žena z lidu jako vystřižená z hoštických komedií. Brrr. ()

Crocuta odpad!

Čápi s mákem zamýchaný ptákem, aneb výkaly československé televizní "zábavy" tekoucí z obrazovek v koncentraci nikdy dříve nevídané. ()

triatlet odpad!

Kulinářská show, ze které se dělá špatně. Ingrediencemi jsou profláknuté rádobycelebrity, označované jako „křehké princezny“ – Iveta Bartošová. A jejich počínání v kuchyni je jen zástěrkou pro drby z jejich neutěšeného života. ()

iwigirl odpad!

Pane bože, to byla žumpa.... A to jsem viděla na doporučení jen ten poslední díl - doteď z toho mám hořký pocit v ústech. ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 30.8.2010 + ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 30.8.2010 - Stačí si pozrieť názov tohto údajne "zábavného pořadu" a obsadenie. A hodnotenie je jasné. A bohužiaľ ja som to aj zhliadol. HNOJ. Apropo jedná sa o akúsi "celekurvovritnú" variáciu na markizácke BEZ SERVÍTKY. (30.8.2010) ()

SOLOM.

Mockrát jsem makové ptáky (pardón čápy) neviděl, ale pořadům o vaření zrovna moc neholduji, pokud tam zrovna Zdenda neobjížděl hospody po republice a nedával „čočku“ personálu. Vždycky záleželo, kdo se zrovna v „gurmánské partii“ objevil – smůlou nebo záměrem tvůrců však bylo, že tam furt zvali samé krávy typu Mesárošová, Mojsejová, Prachařová, atd…které jsou samozvané celebrity a vymetačky mejdanů… ()