Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

halogenka

Skvělý televizní formát - nepříliš nákladný na výrobu, přitom geniálně divácky atraktivní - celebrity a jejich "skutečné" chování, pohled do jejich soukromí, zázemí, na životní styl, konfrontace hvězd s "člověkem z lidu", konflikty, vaření a v neposlední řadě také trapnost umožňující divákovi prožít jakousi katarzi. Velice šťastná ruka při obsazování účinkujících. Bohužel další série se naprosto tragicky nevyvedla. ()

Petroff

Ano, žiju v 21. století a ač nemám televizi, skrze tisk tak nějak registruju dění na naší televizní scéně. Vzpomínáte jak jsme ve 3. třídě říkali "ča-pí, ča-pí, ča-pí...?" ... tak asi tak nějak, no... ()

Joe321

Gastronomicko-bulvární epos. Československá princezna popu Bartošová bez kastrólů tuhle show vystřelila mezi hvězdy a takticky si uzurpovala výhru. Ono se ale i ostatní baby činily. Obzvlášť žena z lidu, která si nehodila provaz. Výhru měla obdržet spíše ona. Já bych musel celou dobu bušit hlavou o stůl. Škoda, stihnul jsem dohromady tak dva a půl dílu. Možná dobře, protože kompletním meníčkem by asi mohlo dojít k újmě na zdraví. Týtý pro Primu za to, že dokázala uvařit tenhle pořad s takovou sestavou. Normálně je jakýkoliv bulvár na odpad, ale tohle... ()

Caminzind odpad!

Hnus, kde pseudocelebrity, rozuměj řehtající se prasata (obstarožní botulinové čubky, vyžrané polocikánské prasnice, potetovaní burani a všemožní čmoudi a polouzeniny) žerou avokádo ze dvouhvězdičkové upocené šlapky natažené na stole. Nejnižší cenová skupina. ()

DruidKarel

914. hodnocený film: Chcete-li vidět pohromadě spoustu připitomělých celebrit a jednu buranku, která se diví všemu, prostě ženu z lidu, pak tohle je právě ten typ pořadu, který by se vám mohl líbit. Mysleli jste si, že je Bartoška dobrá kuchařka a že to má už v hlavě srovnaný? Pak to jste právě vy ten idiot, protože tahle vymrzlá slepice se předvedla ve své celé kráse. Je to k nevíře, ale mě tohle fakt bavilo a nejvíc jsem se vždycky těšit na andělsky smířenou Ivetku, která objímá stromy a děkuje pozitivním energiím kolem sebe. 3* jsou průměrem, který si skutečně "Čápi s mákem" zaslouží. 3* ()

Pajky3 odpad!

Tohle se vážně točí? Je to tak špatný až se u toho musim smát. Když už, tak si radši pustim prostřeno. No a když pak prohlásila Dolly, že nemůže dát do pusy bílé omáčky, tak jsem se tak moc rozesmál, že už se mi to dlouho nestalo. Ale je to opravdu odpad, velký odpad. Už jen to obsazení rádoby hvězd ()

frings

"Hlavně, aby nebyly k jídlu ty kravaty, to nejim! " hláška Lídy, hlas lidu mě dostal :-D "...a koupim si baketu" ...já smíchy zmírám....jedna horší slepice než druhá! ()

drexik odpad!

Kulinářský pořad říkáte ..., vytrpěl jsem ho skoro celou dobu, a ono opravdu jedinečná laskomina! Jen nevím z čeho se chce víc zvracet, zda-li z oněch "celebrit", totálně vylízane mojsejovky, hlasu lidu (taky dobré) alias gorilí tlamy (by me zajímalo kde našli tak reprezentativní vzorek) nebo z celých čápů s mákem. A jak je krásný pohled na Ivetku a Agátku, tolik vzájemné lásky a sympatii se jen tak nevidí, cukrů cukrů. Vymyslet takový pořad fakt může jen těžce chorý mozek. ()

Samuel7

Hvězda za úžasnou paní Lídu, díky které se na to chvílemi dívám - ta je prostě hvězda a dokáže mě skvěle pobavit! Nejlepší ovšem byly krevety, kravaty, brakety v Prostřenu, to už ale patří jinam... :) ()

nevermore

Je to asi první relácia, kde vidím Ivetu Bartošovou jednat samu za sebe a (Kristepane) umělost má nové ztělesnění! Ta paní je plně mimo realitu, zcela, zcela, zcela.. ()

sskrblik odpad!

Už samotný název zní hrozně a pod ním se skrývá ještě větší hrůza. Líbí se mi označení freak show, jak tu píše kolega Oskar. ()