Život Dudesonů

Komedie / Reality-TV
Finsko, 2006, 39x25 min

Hudba:

Janne Vianto

Dudsonovi jsou čtyři finští přátelé z dětství, kteří tráví veškerý čas na své farmě v Finsku při vytváření šílených kousků a nechutností. Dudsonovi začali jestě dřív než legendarní Jackass. Tento TV seriál vám ve čtyřech sezónách ukáže, že posunuli limit bláznivých kousků o další level. (BartYs)

Negticek

Původně jsem chtěl dát 75%, ale po tom co přišel díl, kdy se mstily sousedovi, který jim dělal peklo, tak si mně získali na 100%... Připomnělo mi to naše sousedy, taky by si něco podobného zasloužili. Doporučuji shlédnout všechny řady, protože takové blázny jen tak nenajdete. ()

Raggnar

Hovadina, nemůžu si pomoct. To, co jsem očekával bylo, že koněčně dělá srandu někdo jiný než stupidní američané, kde každých deset sekund vidím americkou vlajku. Po shlédnutí prvního dílu jsem těch vlajek viděl ještě víc. Bože! A scény? Slabota, slabota a slabota. Nápad dobrý, ale jak jsem řekl- slabota. ()

+sfinx+ odpad!

Totální blbost pro méně inteligentní spoluobčany. Parta dementních kluků se baví tím nejprimitivnějším způsobem - ničí cizí i svůj majetek - ve druhém případě na to sice mají právo, ale pořád to z nich dělá pouhé idioty, co se neumějí normálně zabavit. Nepochopím, komu tohle může připadat zábavné, ale vlastně slabomyslných lidí je na světě dost.. ()

papez12

Predchodci Jackassu, ktorí sú si blízki ako bratia a dokážu vymyslieť také kúsky, ktoré by sa v Jackass neodvážili. Na druhú stranu sú neporovnateľne menej známi než Jackass čo rozhodne neznamená, že sú horší. Hodnotím nápady,prevedenie,strih a úpravu častí 4* - 88%. ()

Choucas

Jackass? to jděte někam - já vážně žeru Dudesony!!!! Trochu jiné srovnání - kdyby tohle bylo porno, tak je to asi sadomaso - ale Jackass by byl fekál porno. U mne vítězí tahle divoká parta ze severu, i díky spoustě inspirativních nápadů. Tak následujte vůdce! ()

MirINDay

Jak může být někdo tak blbej, že dobrovolně nahý skočí na trampolínu pokrytou připínáčky? Pro srandu cokoliv. ()