poster

Lovecká sezóna 3

 • USA

  Open Season 3

 • Slovensko

  Lovecká sezóna 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 74 min

Režie:

Cody Cameron

Scénář:

David I. Stern

Hudba:

Jeff Cardoni
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  *

  tak trojka bola už veľmi zlá...fakt otravné, vnucujúce, neoriginálne, scény niektoré úplne odveci...ale pár svetlých momentov nájdete 3/10(28.10.2011)

 • draggo
  odpad!

  Jednička se dala s výhradami přežít (2*), ale už ta byla jedním z těch slabších animáků. Dvojka už byla naprosto zbytečný hnůj (odpad!). V klidu mohu říct, že trojka se už oproti dvojce nezhoršila. Ono to už snad horší být nemůže. Protivné postavy, nevtipný humor, odfláknutá hnusná animace atd. Fujtajksl. /viděno na PC(DVDrip): 0% a odpad!/(7.1.2011)

 • Wimy
  odpad!

  Nestává se často, aby jsem u filmu usl. Tomuto se to podařilo, strašná hovadina.(22.11.2011)

 • Herráček
  **

  Jednička měla čím překvapit, páč to bylo něco nového... Dvojka už byla slabší, ale potrhlej pudlík (či co) to dokázal ještě tak nějak vytáhnout... Tohle? Dikobraz byl hodně slabej, veverák už taky neměl co nabídnout, stejně tak jakýkoli laně či jeleni... A do toho to volání divočiny.? Božíčku...(13.1.2011)

 • AGAMENON
  *

  Dovolil bych si dát tvůrcům malou radu. Měli by změnit žánr z komedie na horor, či snad dokonce teror, neboť právě tato slova nejlépe vystihují výsledek jejich činnosti. Je přirozené, že s přibývajícími díly jakékoliv série, jde kvalita nezadržitelně dolů. Proto je nutné si vždy na začátku položit stěžejní otázku. Stojí to za to? Stojí věškeré snažení lidí pracujících na filmu za konečný výsledek? Nevzniká další díl jenom kvůli finančnímu obohacení? Samozřejmě nejsme takoví bloudové a dokážeme rovnou odpovědět, že ano. Kvůli čemu jinému, než penězům by to vznikalo, přesto otázka směřuje k něčemu jinému. Zda budou vznikat další, další a další pokračování, jenom kvůli ziskům, ať bude výsledek jakýkoliv. Právě Lovecká sezóna se na toto rozcestí dostala. První díl nebyl ničím extra a dost překvapivě se stal diváckým hitem, proto logicky následovalo pokračování, které byť primárně určené na video, šlo v mnoha zemích, nás nevyjímaje, do biografů. Nelze se ubránit pocitu úlevy, že tentokráte byly promítačky ušetřeny a třetí díl si to zamířil rovnou tam kam patří, tj. do videopůjčoven. Největším zádrhelem je scénář, který je snůškou bezradností a trapností. Není se čemu divit, neboť jej má na svědomí stejný člověk, který je podepsán i pod předchozím dílem, v kterém ze sebe evidentně vydal absolutní maximum. Většina postav z předchozích dobrodružství je upozaděna a je jim svěřena role statistů, neboť na scénu přicházejí nové postavy, jež mají dodat příběhu novou krev. Myšlenka to je vcelku logická, teď je ovšem otázkou, zda neustále slintající a prskající maniodepresivní lama, je tou novou krví, mající za cíl dodat příběhu další komickou postavu, či spíše v divákovi nevyvolá dávivý reflex. Po technické stránce se film drží kvalit předchozího dílu, takže animace má k dokonalosti daleko, přesto může být klidně film uveden v kině se sníženým vstupným, neboť takovou Barbie převyšuje nejméně o pět loktů. Tak jako každý animák uvedený do kin, byly i předchozí díly opatřeny českým dabingem, který se rozhodně povedl. Aby taky ne, když na něm spolupracovala naše dabingová legenda Olga Walló. Tentokráte bohužel již její služby využity nebyly a na výsledku je to dosti znát. Obsazení některých rolí je odlišné, byť moje averze k Bohdanu Tůmovi se stále stupňuje, přesto mi jeho hlas chyběl a hlavně počet dabérů klesl, což má za následek, že si experti jako je Libor Terš dábli asi tři, čtyři postavy. Pokud vznikne i čtvrtý díl, rozhodně si rozmyslím, zda se na něj podívám.(5.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace