Lovecká sezóna 3

USA, 2010, 74 min

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni

Třetí díl bych viděl už jen jako průměrnou pohádku, která mě ničím nepřekvapila, nějak zvlášť nechytla, ale taky nenudila. Za mě 55% :)(7.8.2012)

• sssssycak

Nuda na třetí. Kvalita filmu se zcela perfektně přenesla z tragického druhého dílu, a tak i tady není o co stát. Skutečně nudný příběh, to snad nemůže bavit ani ty malé děti. Závěr filmu také patří do hodně slabého soudku.(15.1.2011)

Lovecká sezóna prostě nemůže špatná, jelikož všechny charaktery mají skvělý dabing odpovídající národnosti zvířete. Německý jezevčík, argentinská prskající lama, ruská medvědice, britský chipmunk a spoustu dalších pobaví dospěláckým humorem v dětském obalu stejně jako v druhém díle.(9.1.2011)

• Z0oMb3E

Takúto homosexuálnu rozprávku, s tak výrazným gay posolstvom som hádam ešte nevidel. Baby ničia partiu, a nieje nič lepšie, ako uzavretá pánska jazda v lese. A ak aj na vás letí nejaká, respektíve jediná superkočka široko ďaleko, nechajte ju riadne oplieskať o zem a pokračujte v homopáre s lamou, mimochodom tak isto so stejným pohlavím. Ak si už zo začiatku uvedomíte tento fakt, čo vo vás môže zbudiť čo i len jednu kladnú reakciu na film? Vydarených fórov tam ozaj nieje na potkýnanie animácia už v súčastnosti tak isto veľmi neohúri, tak potom čo? Tak ako to býva viac menej zvykom pokračovania majú výrazne klesajúcu tendenciu. Lovecká sezóna nieje výnimkou. Jednotka bola dobrá, dvojka na seba nenechala dlho čakať a trojka je zbytočná. 1* za králiky, ktoré sú tu asi najvtipnejšie je až až.(9.5.2011)

• blackrain

Doufám, že čtvrtý díl už nebude. Byl by to totiž podle mého hodnocení rovnou odpad. Třetí díl je na samé hranici přežití. Měla jsem se mu raději vyhnout.(17.2.2011)