Lovecká sezóna 3

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni
  • pufina

3. díl a už proboha, u všech skřetů doufám, že poslední! Ruská medvědí baletka byla naprosto příšerná jako zvířecí postava. Boog a plivací lama se mi líbili a tím to končí. Kdyby byl děj propracovanější a nebylo by všechno tak strohé a převídatelné, pak by si to zasloužilo lepší hodnocení, ale s tímhle to jináč nejde, promiň Boogu..(30.5.2011)

• B-Boy1

tak trojka bola už veľmi zlá...fakt otravné, vnucujúce, neoriginálne, scény niektoré úplne odveci...ale pár svetlých momentov nájdete 3/10(28.10.2011)

Jé vidět že kvalita této série postupně klesala. první díl se mi líbil moc, druhý byl už slabší a třetí už je jen taková průměrná pohádka na nějaký dlouhý večer.(15.3.2011)

• blackrain

Doufám, že čtvrtý díl už nebude. Byl by to totiž podle mého hodnocení rovnou odpad. Třetí díl je na samé hranici přežití. Měla jsem se mu raději vyhnout.(17.2.2011)

• sssssycak

Nuda na třetí. Kvalita filmu se zcela perfektně přenesla z tragického druhého dílu, a tak i tady není o co stát. Skutečně nudný příběh, to snad nemůže bavit ani ty malé děti. Závěr filmu také patří do hodně slabého soudku.(15.1.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)