poster

Lovecká sezóna 3

 • USA

  Open Season 3

 • Slovensko

  Lovecká sezóna 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 74 min

Režie:

Cody Cameron

Scénář:

David I. Stern

Hudba:

Jeff Cardoni
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  *

  tak trojka bola už veľmi zlá...fakt otravné, vnucujúce, neoriginálne, scény niektoré úplne odveci...ale pár svetlých momentov nájdete 3/10(28.10.2011)

 • wohna
  *

  Nejslabší ze všech tří filmů.(30.4.2011)

 • Dever
  *

  Zlá animácia, predvídateľný dej, zbytočne dodané scény. Celkovo lovecká sezóna mala dvojkou skončiť.(13.3.2011)

 • LEGACY
  *

  Tady to je dokonalý příklad toho, že filmaři nikdy neví kdy přestat. Vždy když se náhodou podaří první díl musí hned nějaký vůl udělat další. Neřeknu ještě druhý díl, to ještě celkem vědí, co vymyslet, ale třetí díly už jsou spíše ze zoufalství, samozřejmě jsou výjimky, ale tento film to není. Tohle je prostě už jen film, od kterého nevím co si myslet. Nápady většinou chválím, ale ani toto nemůžu pochválit. Opravdu toho nebylo mnoho, co se mi líbilo, ale tu blbou hvězdičku si ještě zasloužili, ale pokud bude ještě nějaký díl Lovecké sezóny, tak se opravdu bojím, protože bych mohl použít i méně používané hodnocení ODPAD. Hodnotím 20%(9.8.2011)

 • Z0oMb3E
  *

  Takúto homosexuálnu rozprávku, s tak výrazným gay posolstvom som hádam ešte nevidel. Baby ničia partiu, a nieje nič lepšie, ako uzavretá pánska jazda v lese. A ak aj na vás letí nejaká, respektíve jediná superkočka široko ďaleko, nechajte ju riadne oplieskať o zem a pokračujte v homopáre s lamou, mimochodom tak isto so stejným pohlavím. Ak si už zo začiatku uvedomíte tento fakt, čo vo vás môže zbudiť čo i len jednu kladnú reakciu na film? Vydarených fórov tam ozaj nieje na potkýnanie animácia už v súčastnosti tak isto veľmi neohúri, tak potom čo? Tak ako to býva viac menej zvykom pokračovania majú výrazne klesajúcu tendenciu. Lovecká sezóna nieje výnimkou. Jednotka bola dobrá, dvojka na seba nenechala dlho čakať a trojka je zbytočná. 1* za králiky, ktoré sú tu asi najvtipnejšie je až až.(9.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace