Novinář Benjamin Mee ztratil před šesti měsíci ženu a zůstal sám se dvěma dětmi – starším Dylanem a sedmiletou Rosií. Zejména chlapec nese matčinu smrt velmi těžce. Jsou s ním potíže ve škole, naposledy se dopustil krádeže a navíc namaloval podivnou kresbu useknuté hlavy, ze které stříká krev. Jelikož to není první provinění, ředitel školy ho musí vyloučit. Ve stejné době se Benjamin nepohodne se svým šéfem a také opouští práci. Naštěstí spolu s bratrem Duncanem dostali každý podíl na dědictví po otci. A tak se Benjamin rozhodne najít pro rodinu nový dům a začít znovu... Když jede vyhlížet, kam by se mohli přestěhovat, Rosie spatří fotografii sídla, které ji doslova učaruje. I Benjaminovi se líbí, ukáže se ale, že to není obyčejný dům – na pozemcích vedle je zoologická zahrada. Majitel zkrachoval, zvířata zatím ještě žijí a stará se o ně několik posledních zaměstnanců, brzy je ale bude nutno utratit. Benjamin vidí, s jakým nadšením si Rosie hraje se zvířaty, a rozhodne se dům i zoo koupit. Nadšený ovšem není Duncan, který přichází o kamarády a život na samotě mezi zvířaty mu nic neříká… Benjamin se seznamuje se zootechničkou Kelly a její sestřenicí Lily, která je ještě příliš mladá, aby zde mohla pracovat, tak jen vypomáhá. Lili se očividně líbí Duncan a snaží se ho povzbudit a zlepšit jeho špatnou náladu... Benjamin se s vervou pouští do nutných oprav, a pokud jde o komunikaci se zvířaty, ochotně si nechá poradit od zkušenějších. Peníze sice rychle mizí, ale zdá se, že by vše mohlo být hotové ke dni, kdy se rozhodl zahradu opět otevřít. Jenže nečekaně přijíždí na inspekci nepříjemný a puntičkářský Walter Ferris, který okamžitě najde množství závad, které je třeba a za velké peníze ihned odstranit. Benjamin si téměř zoufá – a do toho ještě uteče starý grizzly Buster… (TV Prima)

Kykyryda

Jednoduché, kýčovité, sladké, klišovité, Matt Damon si jako obvykle vystačí s jedním, maximálně dvěma výrazy. Příjemné zaplácnutí sobotního odpoledne, ale ke konci už je to jak když se přejíte cukrové vaty. Ale bavili mě MacCready, Robin Jones a malá Rosie. ()

Daniela._._.

Vidím hodnocení,video,podívám se na film,oh oh jé jé,konec..Celkově? film je to pěkný,příjemný na koukání pro každého(věkem), to co v něm člověk uvidí a přečte mezi řádky je na kažkém..Je to nenásilné a hezké.Není to však nic dech beroucího ani super mega skvělého."Jen" skvělé. ()

Patriarch

Váhal jsem mezi 4 a 5 hvězdami a nakonec jsem dal 5*, protože se mi film velice líbil, tak to je za ty 4* a plus 1* za to, že to bylo se zvířaty. Je to takové rodinné drama z hezkého prostředí, u kterého se i zasmějete a možná uroníte i slzu. ()

Carolka

Úžasný filmek a krásná hudba! Skvělí herci - hlavně Maggie Elizabeth Jones a pravdivý příběh! Co více si přát....??? Slzičky ukáply oprávněně! ()

Dufresne

Po dlouhé době zase jeden skvělý film, který se ke mě dostal. Ideální pro chvíle kdy se cítíte samy a chcete si pobrečet. Pro mě rozhodne nezapomenutelný opět trochu zastřený slzami ale když se u závěrečných titulků nadechnete ucítíte vůni štěstí a s blaženým úsměvem půjdete snít o svém vlastním dobrodružství. ()

k.rakonos

Jeden z ideálních rodinných filmů, který asi nemůže nikoho zklamat. Spousta zvířat, příběh, sympatičtí herci, dobré herecký výkony, a to i v dětských rolích, půvabná Scarlett, i když v tomto filmu měla na sobě nejčastěji montérky a holínky:-) Ano, je to tak trochu pohádka, ale čas od času je takový pozitivní film potřeba, kor v dnešní hektické a stresem nabité době. ()

vom2

Nádherné, není co vytknout, po celou dobu jsem nepustil oči z filmu, perfektní herci s překrásnou hudbou, stojí za shlédnutí ***** ()

aerokh

Film mně mile překvapil.. člověk si u něj pobrečí, zasměje se, ale dostane i porci romantiky na víc doplněna perfektní hudbou. Co mi opravdu vadilo byla scéna, kdy Dylan nakopl úžovku.. Tohle přede mnou udělat moje ratolest, tak jí zřežu, že si týden nesedne.. ()

mfanta

80% - Prekvapive dobre pusobici "dojak", ktery nema ani nijak vyrazne napadity dej, ani buhvijak neocekavany scenar, ani nejakou zajimavou zapletku ani nabusene dialogy a presto jako celek funguje. Snad je to i diky hercum v hlavnich rolich - Mattu Damonovi a v neposledni rade Scarlett. ()

pLaysTick

Bezvadně zrežírovaný film , moc moc pěkný příběh a moc dobří herci já nemám co dodat jenom asi to že kdo to ještě neviděl tak přišel o dost ; ) 5/5 ()

Cyly84

Fuuuha. Tak ja neviem. Miestami príjemné a dojemné, na druhej strane pár vážne trápnych scén ako napríklad scénka s hadmi (akože WTF!). Veľkým plusom tohto filmu bola Maggie Elizabeth Jones , pretože tak neuveriteľne rozkošnú malú slečnu som už dávno nevidela. ()

Farchio

Je to asi 5 minut, co jsem snímek dokoukal. Chce se mi spát, za pár hodin vstávám a čeká mě perná sobota. Ovšem nic z toho, mě nedonutilo nezasednout k notebooku a nenapsat komentář k něčemu tak úžasně jednoduchému a hřejivému. Hlavní role Damona mi naznačovala, že se nebude jednat o klasický prvoplánový, slaďácký a každým framem jednoduchý film. Na začátku byl lehce ponurý, uprostřed plný smíšených pocitů, ovšem pouze výš a výš na kladné ose. Konec byl předem určený, avšak "jiný" a příjemně uhlazený. Něco tak odpočinkového, klidného a jádrem skutečného, jsem již dlouho neviděl. Jenom záporáckej kontrolor a víc jak jedno štěstí v neštěstí, bylo to, co jsem úplně nedokázal "uchopit"! ()

Upswing

Po totálne trapnom filme Deti moje sa mi do tohto nechcelo ísť, ale zlákal ma Matt, Scarlett a hlavne Jónsi zo Sigur Rós. Nakoniec to dopadlo celkom dobre a v rámci žánru, ktorý moc nemusím, to bolo fajn aj s tým presladkým koncom. ()

LadyCaroline

Zamilovala som sa do tohto filmu.. Milujem zvieratá a mať svoju vlastnú Zoo je pre mňa len a len sen... Každý ťažký krôčik v živote tohto pána obdivujem.. Je neuveriteľné tažké stáť a žiť ďalej keď o niekoho prídete a máte dve deti... a keď sa snažíte im poskytnúť domov.. A spraviť ich šťastné.. Klobúk dole pred pánom, čo to dokázal.. ďakujem za takýchto ľudí... ***** ()

QuietRioT

Matt Damon ukázal, že vie hrať aj senzitívnejšiu postavu a vybral si na to zaujímavý snímok ktorý vás zaujme svojou prostosťou, ale hlavne zvieratkami. Skvelé dialógy príbeh ovzdušňujú a na konci by musel byť dojatý aj ten "zlý ujo" z inšpekcie. ()

JARDAHONDA

Emotivní snímek : Koupili jsme zoo, mě naprosto dostal... Skvělé téma podle skutečného příběhu, kde děti prožijou rodinnou tragédii a jejich otec, kterého si zahrál stále dobře vypadající Matt Damon udělá vše proto, aby byla rodina zase štastná.. Dokonalý film, který dominuje výbornými herci, skvělým soundtrackem a romantickým dějem nemůžu hodnotit jinak než 100% ()