Lucy získá práci pečovatelky ve starém zpustlém domě u paní Jessel, která je v kómatu. Poté, co se doslechne, že by dům mohl ukrývat poklad, rozhodne se jej s kamarády prozkoumat v naději, že poklad naleznou. Tím se však započne série nevysvětlitelných událostí, které Lucy navždy změní. (Caminzind)

Klarkys

Co to jako bylo??!! Ten film absolutně nemá hlavu ani patu! Kde byla zápletka? Pointa? Připadalo mi, jako bych se dívala na sestřih několika amatérskej pokusů o horor...A maskéra vyhrabali kde? Pro mě ztráta času a dojmy z filmu-žádné. Nuda, žádné napětí, chvílemi jsem se spíš smála hereckým výkonům i nesmyslnosti toho všeho. Tvůrci nejspíš chtěli překonat Inside(mimochodem taky děs), ale měli by se inspirovat lepšími filmy a nějaký čas se uchýlit do ústraní-než přijdou na to, jak natočit dobrej horor...Hvězdu dávám jen za dva povedené záběry-na začátku, jak sedí Lucie na zastávce(je hezky oblečená) a ke konci za stojící Annu u okna. ()

literato

Můžu s jistotou říci, že tohle se pánům nepovedlo - děj se ztrácel, postavy podobně jako v Inside jednají bez rozmyslu, napětí minimální. Zřejmě si lidé v dnešní době přestávají uvědomovat, že natočit dobrý horor není o tom zasadit do příběhu, co nejvíce nechutných či krvavých scén, ale že téměř vše závisí na stoupajícím vnímání strachu a alespoň jemného záchvěvu smysluplného děje. Přitom například za pomoci krvavých balerín se dalo natočit tolik děsivých scén, které však na bezvýznamném příběhu okamžitě selhaly. A ze začátku to vypadalo tak dobřeee ... (nechápu to) . Přitom pokud bych měla srovnávat s Inside, tak mám jasného vítěze. Inside byl nesmírně až zvráceně krvavý (což opravdu nemusím, kdo jo?) a děj také nebyl zcela vycepovaný, ale mělo to kouzlo, spád, napětí a byla to mistrovská podívaná (pro mě) dvou vycházejících umělců. Inu pánové, čekala jsem od Vás mnohem víc - ono nestačí do svého úchylného snímku přidat současný upírský hit a z holek udělat nejlepší kámošky ... no hlavně, že modrohnědoočko to tak dobře vzala a šla do nebe, a upírka, šťastná, že už nemusí tančit možná na pivo ;) ()

sibskyn

Přišlo mi, že tvůrci měly spoustu nápadů na několik různých filmů, ale místo toho, aby jich natočily pět, tak se rozhodly, že všechno to co měly v hlavě, tak smíchají a udělaly z toho jen jeden WTF film, ale na druhé straně, je to vlastně fakt cool a není to vůbec špatné dílo, takže vypněte mozek a nechte se unášet tímhle vizuálním hororem. ()

Ace.A.T.L.

Atmosféricky honě fajn, nápad a myšlenka taky dobrý, konec byl drobet moc a mimo a sem tam si člověk řekl, že je škoda, že pár výstřelků kazí, jinak tak parádní dojem. Ale v celku to nebylo marný. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

F2003F

Toto má byť čo zas za nevtipnú srandu? Odporúčam s týmto záprdkom ani nestrácať zbytočne čas, nedokáže ponúknuť absolútne nič účinné okrem sklamania po úžasnom À l'intérieur. Detinsky tupý príbeh je postavený na hlavu natoľko, že nerozumie ani sám sebe a bez intervencie kopíruje či recykluje ostatné horory na podobnej báze a snaží sa pritom bezohľadne tváriť ako veľmi originálny je (pravdepodobne dôsledok predošlého úspechu). Nefunguje v ňom absolútne nič, až na zopár atmosférických štekov. Nielenže nevie prejaviť kúsok presvedčivosti a zlyháva na banalitách ako krvavé škvrny, zlé svetlo alebo takmer otrasné masky, ale ani narábať s podaním. Budget si akože šetrili na záver alebo čo? Prvých 40min sa nedeje vôbec nič potrebné ani zaujímavé, zvyšok mal našliapnuté na výrazných predpokladoch a ambíciach, ktoré tiež nedokáže využiť. Trápne herecké výkony sú jediný "strach", ktorému sa priestor dostane a kvôli (vďaka) tomu sa nedá na to poriadne ani pozerať. Čo je toto len za namyslene sprostú atrapu žánru mrhajúcu potenciálnymi schopnosťami osvedčených tvorcov. Keby som nebol vytočený z toľkého klišé a otravnej predvídateľnosti tak by som dal aspoň 2*. A vy čo ste sa údajne posrali, tak z čoho konkrétne prosím vás? Ani pri plnej možnosti využiť žánrový rozmer (slúchadlá noc osamote) mi to neponúklo arómu akéhokoľvek zážitku, iba nežiadúce rozhorčenie nad blbým nerešpektovaním vopred  stanovenej diváckej úrovne. Rozprávka bez charakteru a významu, ktorá nedokáže brať poriadne vážne ani len sama seba. ()

fabregas1

Opět tu máme horor od Bustilla a Mauryho a opět je to brutální.Tentokrát je tempo ze začátku pomalé až nudné, narozdíl od Inside, ale poslední půlhodina vše napraví, takže si počkejte a uvidíte sami. ()

wrong3

O tomhle filmu nevim co napsat.Prostě hodně moc divný horor u kterého jsem se nebál,ale měl jsem jen divný pocit....Tak jsem se musel kouknout ještě jednou a zvedám hodnocení na 4 hvězdy...Ta druhá polovina je dost dobrá a zajímavé je,že po druhé jsem se bál...Doporučuji.... ()

sceadu

Po zhliadnutí tohto filmu mám chuť len na dve veci. Pozrieť si ďalší film od tejto režisérskej dvojice a prihlásiť sa na kurz baletu. Na to prvé si (snáď) stačí počkať, na to druhé už bohužiaľ nemám vek, ani postavu. Temné, drastické, rozprávkovo čarovné. Takto si predstavujem DARK FAIRYTALE pre dospelých.... P.S.: Neporovnávajte si to s filmom INSIDE. Žánrovo i príbehovo sú niekde inde. Zbytočne tak degradujete Livide. A to si nezaslúži. ()

ScoRPy

Nádherná hororová pohádka. Pro mě film na který určitě dlouhou dobu nezapomenu, je originální, temný a v některých chvílích opravdu hrůzu nahánějící (madam Jessel a její dům). Perfektně skloubené gore a atmosféra! To se v mnoha filmech nevidí. V žánru by si zasloužil určitě větší hodnocení. ()

Snakefinger

Problém je, že všechno co od tvůrců přijde pro INSIDE bude s tímto vyjímečným snímkem srovnáváno. Už MEUTE byla docela katastrofa a tady je to další krok zpět. Nejsem přítelem duchařských snímků to na úvod. A na konec, atmosféra vynikající, příběh tuctový, gore žádné. Takže za tři. Ta čarodějnice uprostřed mě fakt nebavila :( ()

Fritaaa

Za mě dobrý. Pár povedených scén a myšlenek, které jsem ve filmu vůbec nečekal a tak to má být. Škoda jen trochu náhlého a příliš pohádkového konce, ale celkový dojem je více než dobrý, ()

Carcooli

Od začátku mě film hodně bavil. Nápaditý děj, herci mi seděli a celý horor mi přišel takový originální a vyjímečný. Bohužel až do závěru, kdy se ze záporných hrdinů stali nejspíš "upíři"? s kanibalistickými sklony - zkrátka tohle moje hlava nějak nepobrala a vlastně ani konec mi prostě nějak nešel na rozum. Potřebovala bych to nejspíš od někoho vysvětlit, takže mi klidně piště do zpráv a ráda se poučím. Jinak celkový dojem byl moc fajn, a děkuju za doporučení Mr.Oitzimu. Bavilo mě to. ()

AfroCmx

Ani sem nepočítal kolikrat v tomhle filmu dostala nějaká žena pěstí do obličeje. Strašně dobře rozjetý film, atmosféra se dala krájet. Ale po první pěstovce uštedřené polomrtvé dceřince to šlo celé do kytek. A ten konec?? A TEN KONEC? Dcera si s Luckou vyměnily těla, sebrala se a odlitla do nebe. BUM konec filmu. ()

Daeneryss

Už začátek filmu sliboval dobrou podívanou což film dokázal, ale stále jsem z něj nějak na rozpacích už jen s toho důvodu, že stále nevím jestli v dobrém nebo špatném, ale tak či onak film stojí za shlédnutí a vřele doporučuji...Jen nehledejte nic realistického protože to film neobsahuje,ale také je to horor scela vyjímečný...Myslím, že v hlavě mi zůstane dlouho, proto 4 hvězdy. ()

Aresko123

Tak po dlhej dobe je tu konečne zaujímavý hororík! Výborná desivá atmosféra a kvalitné efekty. Celkom som sa bál tej storočnej starenky v kóme. Stále som nevedel o čo ide a preto bol dej velmi napínavý. 5 hviezdičiek nepokazili ani dva trulovia/zlodeji a ich nelogické chovanie. Posledná otázka "Kto ostal panenkou/baletkou a kto dievčaťom" ???? ()

Pierpa

Film na ktorý som sa tešil asi ako na žiadny iný a preto o to väčšie sklamanie, teda aspoň pre mňa...Za prvé, herečka na ktorú som sa tešil najviac Béatrice Dalle, tak tá tam odohrala asi tak 30 sekúnd. Za druhé neznášam od srdca filmy v ktorých je polovica stopáže tma. Za tretie už nebudem písať, lebo nechcem tento film až tak odsudzovať, keďže nebol až taký zlý, no pre mňa osobne opakujem sklamanie! ()

pupidup

naštval mě scénář...první půle celkem nuda, druhá půle - mladí ve starém domě a konec bez poenty. No, ale bála jsem se, to jo.... ()

Kathleena

Ač to absolutně nedávalo žádný smysl, dostala jsem milion otázek a žádnou odpověď, tak to bylo tak jiný, že nemůžu jinak. Už za to překvapení, kterým film rozhodně je, po Inside, který už nikdy v životě nechci vidět, mělo tohle dokonalou atmosféru, sice pomalý rozjezd, ale celé to bylo jako ve snu. Byla to noční můra se vším všudy, ale v dokonalé kulise snového světa. S Inside to mělo několik podobných prvků, kromě podobného typu postav a oblibě nůžek i ta vtíravá atmosféra, která vám doslova stojí na hrudníku. A krásné baletky... ()