Pojďte se mnou létat (TV seriál)

Come Fly with Me

Komedie

Velká Británie, 2010, 6x30 min

Duo Lucas a Walliams opět jedou. Tentokrát si zvolili mnohem menší oblast zájmu, místo celé socio-kulturně-územní Británie zvolili jedu soukromou aerolinku. Překvapivě navázali tam kde skončili, snad s ještě větší fraškou a společenskou (tedy píše korporační) kritikou. Come fly with me nemá takové rozpětí a prostor jako poskytovala Little Britain, obzvlášť i s "cestou do zahraničí" a "USA", ale i tak se nešlo dost prostoru pro rozdílné a zábavné charaktery a nemálo situací. A to nejen komických, ale i absurdně dojemných. Vzpomeňte na to když se paparazzi rozkmotřili a zjistili, že jeden bez druhého nemohou být... ________ PS: Nechápu jak někteří uživatelé mohou hodnotit "Odpad!", obzvlášť ti, co mají Little Britain rádi. Copak si myslí že je to horší jak všechny sezóny Roseanne? Soudě podle jejich hodnocení ano. A proto jim přeji příjemnou obezitu a krásné a veselé kornatění tepen.(11.3.2011)

Show masek, převleků a přízvuků... Některým charakterům bych věnoval mnohem víc místa neboť mají dle mého mnohem větší potenciál pobavit ...např. Ian nebo Melody a Keeley, Fearghal.... Jinak je to sled neuvěřitelnách skečů a absurdit na všechna možná témata a pobaví opravdu v mnoha ohledech...(8.2.2012)

• LIVINGDEAD

MILUJI LITTLE BRITAIN, mohu se na tento sitcom dívat nonstop a pokaždé se trhám smíchy. Ale Come Fly with Me je totální NUDA. Viděl jsem zatím 2 epizody. Doufám, že se to zlepší. Jaky vždy masky super, ale ani jednou jsem se nezasmál. :-( Tak jsem viděl 5 epizod a totální nuda, necukl jsem ani koutkem! ODPAD!(15.1.2011)

Malá Velká Británie zpět.. bral jsem všemi deseti.. legrace.! :-)(26.5.2012)

Peter, Judith a jejich "Holiday from Hell" mě dostali vždycky nejvíc. Záchvaty smíchu jsem měl ale i u Precious a mnoha dalších. Chci buďto pokračování nebo další seriál od mistrů Davida Williamse a Matta Lucase. "Co obsahuje váš salát? - Hroznové víno.- To princezna nejí. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. -Jablko? - Ano. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. - Princezně jen jablko? -Máte v nabídce jogurty? -Ano, ten nejzdravější. Přivážený z Guernsey. -Princezna nesnáší jogurty." (9.10.2012)