Pojďte se mnou létat (TV seriál)

Come Fly with Me

Komedie

Velká Británie, 2010, 6x30 min

No na Little Britain tohle ani omylem nema. Sice princip stejnej, nekolik uchylackejch postav se dostava do stale stejnejch situaci, ale bohuzel se z toho spis nedari vytezit nejakou super scenu nebo genialni hlasku. Takze se spousta postav rychle omrzi, ke konci serialu uz ani asi sami tvurci nevedeli, jaky situace jim furt vymejslet a tak zacnou pribejvat dalsi a dalsi zamestnanci, ktery to ale bohuzel nijak nevytrhnou. Jasne, sem tam tu je nakej vostrej forek, u kteryho se da pobavit, nektery postavy jsou docela sympataci a do jednoho maj perfektni masky, ale bohuzel nemuzu ani o jednom dile rict, ze bych se nejak vyrazne nasmal, takze jen lepsi 3*.(20.5.2012)

Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě.(14.4.2012)

• Venkovan

Už to není takový nářez jako Little Britain, kde se pomalu každá scénka stala kultovní, tady se jedná o trošku vyčpělejší zábavu, ale i tak sranda. V porovnání s Malou Velkou Británii tedy slabota, jinak mírný nadprůměr.(31.3.2014)

Malá Velká Británie zpět.. bral jsem všemi deseti.. legrace.! :-)(26.5.2012)

• evapetra

Trapnost vysoce převyšuje nad zřídkavou vtipností.(19.11.2016)

• - První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)

• - Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)