Pojďte se mnou létat (TV seriál)

Come Fly with Me

Komedie

Velká Británie, 2010, 6x30 min

Show masek, převleků a přízvuků... Některým charakterům bych věnoval mnohem víc místa neboť mají dle mého mnohem větší potenciál pobavit ...např. Ian nebo Melody a Keeley, Fearghal.... Jinak je to sled neuvěřitelnách skečů a absurdit na všechna možná témata a pobaví opravdu v mnoha ohledech...(8.2.2012)

Za mě o stupeň lepší než "Malá velká Británie", ale možná za to může fakt, že "Británii" jsem viděla později a s dabingem. A navíc obsahuje daleko více gagů, které člověk nežijící v Británii prostě nepochopí...(23.3.2014)

No na Little Britain tohle ani omylem nema. Sice princip stejnej, nekolik uchylackejch postav se dostava do stale stejnejch situaci, ale bohuzel se z toho spis nedari vytezit nejakou super scenu nebo genialni hlasku. Takze se spousta postav rychle omrzi, ke konci serialu uz ani asi sami tvurci nevedeli, jaky situace jim furt vymejslet a tak zacnou pribejvat dalsi a dalsi zamestnanci, ktery to ale bohuzel nijak nevytrhnou. Jasne, sem tam tu je nakej vostrej forek, u kteryho se da pobavit, nektery postavy jsou docela sympataci a do jednoho maj perfektni masky, ale bohuzel nemuzu ani o jednom dile rict, ze bych se nejak vyrazne nasmal, takze jen lepsi 3*.(20.5.2012)

Malá Velká Británie zpět.. bral jsem všemi deseti.. legrace.! :-)(26.5.2012)

Peter, Judith a jejich "Holiday from Hell" mě dostali vždycky nejvíc. Záchvaty smíchu jsem měl ale i u Precious a mnoha dalších. Chci buďto pokračování nebo další seriál od mistrů Davida Williamse a Matta Lucase. "Co obsahuje váš salát? - Hroznové víno.- To princezna nejí. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. -Jablko? - Ano. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. - Princezně jen jablko? -Máte v nabídce jogurty? -Ano, ten nejzdravější. Přivážený z Guernsey. -Princezna nesnáší jogurty." (9.10.2012)

• - První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)

• - Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)