Pojďte se mnou létat (TV seriál)

Come Fly with Me

Komedie

Velká Británie, 2010, 6x30 min

Precious je najlepšia :D(7.1.2011)

Show masek, převleků a přízvuků... Některým charakterům bych věnoval mnohem víc místa neboť mají dle mého mnohem větší potenciál pobavit ...např. Ian nebo Melody a Keeley, Fearghal.... Jinak je to sled neuvěřitelnách skečů a absurdit na všechna možná témata a pobaví opravdu v mnoha ohledech...(8.2.2012)

Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě.(14.4.2012)

• LIVINGDEAD

MILUJI LITTLE BRITAIN, mohu se na tento sitcom dívat nonstop a pokaždé se trhám smíchy. Ale Come Fly with Me je totální NUDA. Viděl jsem zatím 2 epizody. Doufám, že se to zlepší. Jaky vždy masky super, ale ani jednou jsem se nezasmál. :-( Tak jsem viděl 5 epizod a totální nuda, necukl jsem ani koutkem! ODPAD!(15.1.2011)

Malá Velká Británie zpět.. bral jsem všemi deseti.. legrace.! :-)(26.5.2012)