Pojďte se mnou létat (TV seriál)

Come Fly with Me

Komedie

Velká Británie, 2010, 6x30 min

Musíme prodiskutovat skladbu stravy její královské výsosti princezny Anny. - Máte v nabídce ovocný salát? - Ano, máme. princezna, zbožňuje ovocný salát, ale může být maličko vybíravá... Co obsahuje váš salát? - Hroznevé víno?- Ne. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. Princezně jen jablko? Máte v nabídce jogurty? Aně přivážený z Guernsey. Princezna nesnáší jogurt.(11.8.2012)

No na Little Britain tohle ani omylem nema. Sice princip stejnej, nekolik uchylackejch postav se dostava do stale stejnejch situaci, ale bohuzel se z toho spis nedari vytezit nejakou super scenu nebo genialni hlasku. Takze se spousta postav rychle omrzi, ke konci serialu uz ani asi sami tvurci nevedeli, jaky situace jim furt vymejslet a tak zacnou pribejvat dalsi a dalsi zamestnanci, ktery to ale bohuzel nijak nevytrhnou. Jasne, sem tam tu je nakej vostrej forek, u kteryho se da pobavit, nektery postavy jsou docela sympataci a do jednoho maj perfektni masky, ale bohuzel nemuzu ani o jednom dile rict, ze bych se nejak vyrazne nasmal, takze jen lepsi 3*.(20.5.2012)

Precious je najlepšia :D(7.1.2011)

Malá Velká Británie zpět.. bral jsem všemi deseti.. legrace.! :-)(26.5.2012)

Tak po pěti dílech můžu říci, že každý z nich má nějaký ten opravdu silný moment. Nejvíce se v posledním díle těším opět na Taaje a Iana Foota. _ "Důstojně" završené, ale stejně mám pocit, že zdaleka nebyl využitý potenciál prostředí a postav. Slabší 4.(28.1.2011)