Lumberjack

Tak filmů s hokejovými bitkami je poskrovnu, proto každý takový kousek uvítám. Průměrný děj, místy hodně brutální a krvavé a vetšinou nereálný průběh bitky. Ale to vše jsem tak nějak očekával, takže žádné zklamání a chvílemi i dobrá zábava... ()

LabySo69

No, jelikož jsem čekal poněkuď vážnější pojetí, tak jsem poměrně dost zklamanej. Na přiblblou komedii s nulovým příběhem a Rockym na bruslích jsem fakt připravenej nebyl. Ale třeba scéna s letícíma novinama mě fakt pobavila :) ()

dEst28

Málo hokejových filmů je a přitom je to taková škoda! Přiznám se, že jsem byl trošku skeptický co předvede "Stiffler" v roli bitkaře v tomhle filmu, no už pár trailerů mě přesvědčilo, že role se zhostil na výbornou a na konci filmu mě přesvědčil, že už to pro mě není Stiffler ale Dougie Glatt. Bitky, vypráskaný zuby, spoustu krve ale i pěkný hokejový akce. Goon se povedl i díky vysloužilému bitkaři Lievu Screiberovi, který se podle vlastních slov připravoval na film v opravdovém hokejovém kempu. Ve filmu se mi nelíbila akorát podle mě zbytečná postava Jaye Baruchela, jinak nemám moc výtek. Samozřejmě to není veledílo, ale příjemný film, který potěší asi každého fanouška hokeje. ()

Ryšty

Sean William Scott v úplně jiné roli než v prcičkách a je vidět, že i vážnější role mu neděla problémy. I když pro mě osobně byl nejlepší Jay Baruchel. Líbilo se mi, že to nebylo zaměřený jen vyloženě na hokej. Bitky byly dost tvrdý a důvěryhodný. Jen kdyby se mlátili taky u nás v lize . ()

Psycho.R

Od Stifmajstra jsem čekal vtipnější situace a nebejt to podle skutečnejch událostí, připomínalo by mi to charakterově Rockyho. ()

Matt007

Film, který každého hokejového fanouška chytne a nepustí! výborná atmosféra, líbivé prostředí, bitky a kamera vynikající. Ale hlavně výborně vybraní herci. Pro mě parádní zážitek určitě si film pustím ještě několikrát. 4* to s tím kotníkem už bylo trošku moc, ale kdo by chtěl nějak moc přemýšlet u filmu o hokejových bitkách... ()

Melvej

Musím se přiznat, že nejspíš nejsem správný Čech, protože o hokeji toho doopravdy moc nevím. Každopádně Goon mě bavil, a to i z toho důvodu, jakým způsobem se to v Americe hraje - jestli je to tedy pravda, jak je to tam popisováno. Seann William Scott to hrál skvěle a se smál od začátku až do konce. ()

E lan

Dobrý, ba co víc nadprůměrný film, který se pohybuje někde mezi jednoduchou sportovní komedií a skutečným příběhem jednoho jednoduchého (ne)sportovce. Musím přiznat, že u několika scén jsem byl dojatý, možná i proto jsem se nakonec přiklonil ke ****:-) ()

matt85

I přes všechny zápory to je pořád upřímné a v rámci možností s láskou natočené. A filmově. Skutečný Doug asi nebyl moc chytrej, tady ale vykreslenej mile a hodně. Dowse potřebuje pevnější ruku a preciznost, ale něco v něm je. Příjemné 4. ()

Khamsin

Po prvních dvou minutách jsem chtěl začít pomalu jásat. Že bych po delší době měl zase možnost vidět nějakou "stupidně geniální" komedii s inteligentními hláškami a přiměřenou nadsázkou? Hmmmm... NE, bohužel. Tohle je bohužel jen komedie, která stupiditou oplívá, ale inteligence je tam málo. A nadsázka? Čert ví - už totiž nedokážu rozlišit, co amíci myslejí vážně, a co je pro ně ta začarovaná nadsázka.. :) Každopádně hokej mám opravdu rád a zveličování a heroizování podlých vazounů, kteří mají na ledě jen jedinou úlohu, mi bylo proti srsti od začátku do konce. Ale tak chca nechca - docela jsem se bavil, přesto si podle mě tento film víc, jak 40% asi nezaslouží. PS: Hudba z opery Turandot při závěrečné bitce snad ale nadsázka být musí i u američanů, ne? :) ()

bakeero

3* s odřenýma ušima. Já zkrátka nevim, jestli si ten film dělá sám ze sebe (v dostatečné míře) srandu, nebo se místama bere (až moc) vážně :-)) ()

Chip89

Hokej mě baví jen při mistrovství, bitky nemám ráda, krev nesnáším. Všechno má v sobě tenhle film a světe div se, mne to fakt bavilo. Koukala jsem na to s jedním dechem. A mám radost,že jsem Seanna viděla, že umí hrát a nemám ho spojeného jen s postavou v Prcičkách... ()

lakart

Jakoby tvůrci nevěděli, o čem ten film bude. Několik linií udržet na dobré úrovni 90 minut se jim prostě nedaří. Chvíli to vypadá jako parodie na Americko-kanadaský hokej (některé vtípky jsou opravdu dobré a trefné), chvíli sledujeme brutální a krvavou řežbu dvou hokejistů, kde si mohli tvůrci odpustit krvavou lázeň, a nakonec je tu snaha o romantický příběh s totálně nezajímavou a nudnou dvojicí. Takto se jedná o průměrnou, místy i podprůměrnou komedii s hokejového prostředí. 40% ()

Mitisko odpad!

Takovou degradaci hokeje a celkově úroveň kde se tahle sračka pohybuje to není ani 8má amatérská atmosféra... ()