Není nic snazšího než vyvolávat duchy v domě s velmi temnou a pohnutou minulostí. Přesvědčila se o tom Debbie, která ke své smůle nerespektovala základní pravidlo „hry" Ouija. To praví, že by ji člověk v žádném případě neměl hrát sám. Z blonďaté krásky, která měla život před sebou, se kvůli tomu stal oběšenec, jenž už to má za sebou. Truchlící přátelé její náhlý odchod nemůžou pochopit a při pátrání po možných důvodech v Debbiině pozůstalosti narazí i na dřevěnou desku Ouija. Není nic snazšího než se na to zeptat přímo Debbie. A ještě lépe – zeptat se na místě, které bylo němým svědkem jejího tragického konce. Asi žádný z účastníků spiritistické seance ale ve skutečnosti nevěří tomu, že by se od kamarádčina ducha něco dozvěděli. Jenže pak s nimi začne deska komunikovat. Výjimečný a nečekaný zážitek však pro některé z nich může být úplně posledním v jejich životě. Otevřený komunikační kanál do záhrobí je totiž mnohem nebezpečnější, než by se mohlo zdát a někteří duchové si nechtějí s živými jen popovídat. (Cinemart)

J.Mayen

Jsem rád, že jsem nedal na hodnocení ČSFD jako už po několikáté, brát ohled na místní hodnocení se v hodně případech nevyplatí, takže za mě samozřejmá spokojenost, moc povedená duchařina, ač stavěná vesměs na laciných lekačkách,ale v mém případě zabíraly. ()

maniacxl odpad!

To byla bomba vám řeknu!!Jde vidět,že Michael Bay má čuch na fakt dobrý a kvalitní filmy,takže ujmout se produkce byla jasná volba.Tolik lekaček se jen tak nevidí,a těch vizuálních efektů.....ještě teď se strašně bojím,když se jdu vysrat,pardon vykykat,vykadit.Atmosféra hustá jak mlha na Václavským náměstí a do toho ta úderná hudba.No mráz po zádech po celou dobu.Říkám si,jestli bych si neměl přece jen už zatopit,než takhle zmrzat.Originální horor,na který se podívám ještě alespoň nikdy!!ODPAD,ale jen tak,tak.Tak příště ahoj. ()

PamelaJJK

Hodně milé překvapení. Taková ta čistokrevná staroškolská duchařina s atmosférou, napětím a lekačkami bez zbytečných nechutností, zvráceností, brutality a násilí. Obsazení bez výhrad, vcelku sympatičtí mladí lidé. Hudba taktéž sympatická, dokreslující vhodně atmosféru. A ač Ouiju plno diváků, které nenadchla, nazvali rádoby horrorovým blábolem pro teenagery (či ještě spíše teenagerky), tak mě už táhne na padesát a klidně se přiznám, že jsem se příjemně bavil. Jasně, nebál jsem se, ale byl jsem v napětí a očekávání a párkrát to se mnou i trhlo. Příjemná věc. Moc příjemná. A podhodnocená... ()

Wurths

Lekačka. To by nevadilo, ale musel bych se u toho i leknout. Marné pokusy o vystrašení diváka jsou cítit na každém rohu. Jediné, co mě na třicáté minutě vylekalo bylo to, že jsem musel tuhle sračku přežít ještě hodinu. Děj filmu někde na bodu mrazu, postavy totálně... ani nevím jaké. Prostě tam je banda tupých děcek co hrajou deskovku s mrtvou kámoškou. Nevím kam bych to zařadil, ale horor to není určitě. Jedna hvězda za to, že mi tenhle film dal radu do života - že sračkám TOHOHLE kalibru se mám fakt vyhýbat. ()

Aywes

Jako nechápu, co jste čekali. Jasně že to bude teenagerovskej horor dnešní doby, kterej nebude originální a celkově bude stát za pendrek. Takhle jsem k tomu přistupoval já. Kupodivu to mělo dobré scény. Některé i zneklidňující. Není to nic významnýho, ale pořád je to fajn zábava pro nenáročnej večer. Dostanete prostě partu sexy holek a fajn téma, který není zpracovaný tak, jak by si zasloužilo. Celkově jde ale o průměr. Já byl každopádně překvapen. ()

blondboss

To máte ako so slovenským pivom Corgoň....vypláchnete zbytok, čo ostal v sudoch, uvediete na trh ako "veľmi kvalitné" pivo a hrabete prachy. Tento béčkový horor vyžmýkal hádam všetky najtrápnejšie scény z predošlých kvalitných hororov, takto pozliepaný grc sa pustil do kín a zarábal prachy. Rok 2014 ja osobne označujem za hlbokú krízu v hororovej filmografii. S týmto snímkom je naozaj zbytočné strácať čas. Nezľakol som sa ani raz. Jedna hviezdička za sympatickú herečku v hlavnej úlohe. Toť vsio. 25 % ()

inuisibilis

Tedy jako nic nečekaného. Film by dosáhl lepšího hodnocení kdyby změnili duchy v mnohem děsivější, postavy více cítící se scénami a děním kolem sebe a celý příběh by rázem dostal zcela nový TEMNĚJŠÍ kabát. Jinak v celku dobrý nápad, jenže na špatném místě a ve špatných rukou. 45% ()

jkpj22

Tenhle film není vůbec špatně natočený, ale vzhledem k tomu že není moc originální, tak ani nepřináší žádné zázraky co se týká lekaček, napětí a atmosféry, které u hororu podobného kalibru prostě musí být. Proto dávám jen dvě hvězdy. ()

krumlajs

Po dlouhý době jsem se u hororu cítil vyloženě trapně :) . Ve scénách, kdy mají přijít lekačky se člověk opravdu směje a takhle tupej scénář jsem dlouho neviděl. Jeden z nejtupějších hororů. 10% ()

Hyssi odpad!

Totální odpad, než toto je strašidelnější aj méďa Pú. Reálné ve filmu se nebojíte,  ani jednou se neleknete prostě odpadní přiživení na známé deskovce Ouija.  [10 %] ()

ScarFace_V8

„Vždyť to prodávají v hračkářství!“… Hasbro – ty jedeš! Co to prodáváš našim dětem?! V dnešní době ‚teenage‘ hororů bacha na vražedné desky, posedlé hračky nebo nejrůznější aplikace, které si stahujete na mobil. Nikdy nevíte co na sebe a své blízké přivoláte. Film měl poměrně dobrou atmosféru, ale napětí bylo poměrně nulové. Hned je nám jasné kdo je tu nedotknutelný a kdo jenom komparz, aby tu vůbec bylo koho zabít. A že na výběr jich tedy moc není. To jak postavy postupovaly v objevování zla skrývajícího se na druhé straně bylo poměrně zajímavé a docela i napínavé. Ale o to víc napínavější by bylo záhadná úmrtí vysvětlovat policii nebo rodičům. ()

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

29.01.2018

Ano, čtete dobře. Hororová klasika Stanleyho Kubricka by měla nafasovat pokračování, a to celých 38 let po premiéře. Koho za něj můžete vinit? Samotného Stephena Kinga! Autor knižní předlohy totiž v… (více)

Trojnásobná dávka Spielberga

Trojnásobná dávka Spielberga