Německá superstar Til Schweiger napsal, zprodukoval, zrežíroval a také si zahrál v této úsměvné a dojemné komedii. Henry je nevyzpytatelný scénárista, který se vrhá z náručí jedné nešťastné aféry do druhé. Pracovně na tom není o moc lépe. Jednoho dne však dostane životní příležitost napsat filmovou adaptaci slavného románu, který samozřejmě nenapsal nikdo jiný, než jeho bývalá přítelkyně a životní láska, Catherine. Jenže všechny jeho naděje na konečně šťastný a úspěšný život se obrátí vzhůru nohama, když se u jeho dveří objeví osmiletá Magdalena. Údajně je jeho dcerou a produktem dostaveníčka na jednu noc. Byla svěřena do péče svého biologického otce, než se její matka v zámoří vypořádá se soudním procesem. Otcovství není nikdy procházka růžovou zahradou. Ale když se to stane přes noc – zrovna když se snažíte napsat své životní dílo a získat zpět lásku svého života – je to prakticky nemožné! (HBO Europe)

Pharao20 odpad!

Myšlienka tohto filmu, v ktorom sa sebavedomý a nezávislý chlap nechá zrazu ovládať panovačnym drzym deckom mi je tak odporná že nejaké tie prípadné klady ktoré to možno má nedokážem brať pri hodnotení do úvahy. ()

M.Gift

Lepší jak Keinohrhasen, lepší jak průměrná německá romantická komedie. Opět líbivé scény, které jsou přes vyumělkování někdy i vtipné. Ne, že bych se doslova válela smíchy, ale pokud se vás na to dívá víc, veselá místa se určitě najdou. Obsazení dítěte nebylo špatné, přestože Ema dle mého spíše jen následovala instrukce, než aby doopravdy hrála. Navíc, co si budeme povídat, celý příběh je jedno velké cliche, které místy postráda nejen hlavu ale i patu. Každopádně pokud nejste alergičtí na lehce přechytračelé děti, Kokowaah vám může třeba se skleničkou vína, které se ve filmu pije velmi hojně (aneb čím víc, tím líp), zpříjemnit večer. ()

pelegryna

Klasická ukázka z toho jak na klišé a přehrávání postavit hezký film. Opakuji znovu a znovu, ale nemohu si pomoci.Proč to nejde u nás?????????? ()

hujerita

Dostal som sa k tomu filmu ako slepé kura k zrnu a bavil som sa čakal som len príjemnú komédiu a môžem povedať že ma vôbec nesklamala. Na pobavenie výborná komédia fakt že jo :-))) ()

Emil69

Nemám rád německou kinematografii ač jsem po babičce rodilé Berlíňance němčour jak poleno .o) Ale toto ,,dílečko,, mě potěšilo. Příběh jak vymalovaný z pohádky, dojemný, lidský a krásně klišovitý .o) Jen jsem si tak říkal co z té rozmazlené holky jednou vyroste a co bude dělat až se Henrymu narodí ti čtyři plánovaní potomci a ona už nebude středem vesmíru. Myslím, že se pak celá pohádka zboří jako domeček z karet :oDD Toť vize erudovaného psychologa .. ()

xray0045

Hodne jsem od tohle filmu ocekaval a hodne jsem dostal. Jasne, film je nacpany klise, ale pritom je napsany a zahrany tak nejak jinak. Libi se mi kouleni ocima i jista spratkovitost dcery. Libi se mi hudba, libi se mi atmosfera. Skvela je konfrontace obou otcu, je to paraelni dejova linka stejne zabavna jako otec - dcera. Til je muj oblibeny herec a i pres to, ze nehraje s takovym nasazenim jako v zajickovi. Stoji tenhle film za videni. Jsem zvedavy na pokracovani. ()

Indio

Ja nevim, na jednu stranu je to těžce předvidatelny, bylo to tu už mockrat. Nadruhou stranu mi u toho bylo tak pohodově a nic mě na filmu neštvalo, že davam zřejmě víc než bych měl. Nejsu na hošany ale na Tila Schweigera se mi kouká dobře at jako na herce tak i na režizera. ()

sedlis

Til je muj oblibeny herec a v nemecku jich moc neni, tady se mu celkem povedlo skloubit nekolik profesi a navic zamestnat pul sve rodiny. Do budoucna bych se na jeho miste ale radeji drzel herectvi nez se poustel do dalsich aktvit kolem filmu...tohle je ale celkem pohodova, usmevna a na nemeckou republiku i povedena komedie, ktera nikoho neurazi. ()