Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

sallyann

Uf. Hodnotit tuhle telenovelu se mi zatím nechce, ale fascinuje mě, že se na téhle databázi telenovela rovná hned odpadu (žebříček nejhorších seriálů hovoří za vše). Ano, i já beru, že 99% telenovel je špatných a na jedno brdo, ale pořád mám to 1%, které si podle mě zaslouží alespoň 1 hvězdu. Nova udělala velkou chybu s nasazením této telenovely do hl. vysilacího času. ()

majxik odpad!

Jak někoho mohlo napadnout že tohle bude to pravé do hlavního vysílacího času, to nemam tušení.... ()

MiCM

Nejsem zastáncem telenovel, ale celkem show když se člověk podívá na data, kdy byly vloženy komentáře/hodnocení mnoha odpadů.. Z toho je krásně vidět, že hodnocení na stránkách CSFD je vlastně úplně k hovnu. Mnohem lepší by bylo tuhle kategorii úplně vypustit a nechat jen možnost vkládat komentáře. Chápu, že hodnocení asi bylo stavebním kamenem těchto stránek, ale bohužel se očividně naprosto minulo účinkem. Nechat čistě komentáře, tak to má úplně jinou úroveň. ()

uiu odpad!

Telenovela pro romanticky založené důchodkyně, kterou měla Nova dávat v poledne a určitě ne v hlavním vysílacím čase. Snaha vložit klasický příběh Šeherezády do moderního kabátku se poněkud nepovedla. ()

oveckaoa odpad!

Napíšu to asi tak představte si že Vám umírá děcko co uděláte za A) budu se snažit s ním být abych mu ukázal že homám rád/a za b) pokusím se ho vyléčit někde za c) půjdu k jakémusi týpkovi za peníze na jeho operaci Správná odpověď C navíc jako bonus se tam budu smát bavit se a užívat si jak kdyby my to bylo úplně ukradené že někdo umírá A to je jako ze života jo :-) To je fakt jen pro ty ženské a důchodce. Nejlepší byla jednou na Nově jedna reportáž mluvily tam s 2 babkama 1 mladou holkou a 1 starším chlapem ztaímco ty babky říkaly že je to úžasné ti osttaní že je to blbost tak komu budu asi věřit :-) ()

Nihlathak odpad!

Nezáleží na tom, jaká blbá a patetická telenovela zrovna běží. Maminy a ženy po čtyřicítce prostě zajmá, jak se k sobě ti lidi tam budou chovat a jaké zapeklité zápletky si na ně zručný scénárista opět přichystal, kdo koho bude za zády i před břichem pomlouvat, kdo s kým komu zahýbat, kdo bude ten intrikář a jak to bude dělat, jestli si hlavní hrdinové vyberou peníze, slávu, lásku nebo jinou lásku... a to jim ke spokojeností stačí, že tyto věci tam přítomny budou a ony budou moci uniknout ze světa, kde stárnou, vyměňují si vzorníky na pletení a recepty na skořicový dort s ananasem. Děti už skoro odrostly, choděj na vejšku nebo prostě už se o sebe umí postarat samy, paničky jsou celý den doma, tak proč nelehnout po práci na gauč s mísou nějakýho žrádla, čumět na Binbir Gece a pak zážitky sdělovat telefonicky kamarádkám nebo příbuzným? Není to krásná představa trávení času? Vždyť ti lidi tam v bedně jsou tak opravdoví, jakoby to snad bylo i ze života... Měkčič mozků. Nova musela být pod vlivem nějakého televizního spekulanta, který se ji snaží pohřbít, když chtěla tuto blbost nasadit do primetime. Ale lidi se vzbouřili. Řekli: "Tak to ne. Nova už nás sere s timhle dlouho, že nám říká, že by se nám měla líbit takováhle kravina, že tenhle druh zábavy je pro nás ten pravý! Kdysi jsme jim to sežrali s Big Brotherem, oni zrušili naše oblíbené a trošku i inteligentní pořady kvůli té blbosti. Ale teď už Novu nenecháme, aby si s náma vytřela prdel. Teď už jí řekneme, že jí to nebaštíme. Ať si Nova dělá ty svoje stupidní Televizní Noviny, Tn.cz... ale ať už nám proboha vyndá tu sladkou špachtli z mozku a trochu přemýšlí o kvalitě a nejen o zisku. Novo, získej zpátky svůj dávno ztracený vkus!" ()

yeniczek odpad!

Tak nějak jsme si proklikal celý dvoudíl, pár scén jsem unesl... Pak mi explodovala hlava.. A hudba tomu nasazuje opravdu korunu. Prosím, prosím... Nekoukejte na to, za tohle musí Nova zaplatit, jak to propadne... Nechápu, jak to může v době moderních seriálů vůbec vzniknout... Asi budu po zbytek dne ko.. koktat.. ()

Slider

Keď sa ma niekto opäť spýta, prečo nepozerám televízor, tak ho s radosťou odkážem na tento turecký "skvost". Určite to vysvetlí jasnejšie ako tisíc a jedna slov. ()

Brandon

Já bych tu ženskou s velkýma hnědýma očima nepodceňoval, Esmeralda byla na tom podobně a jaká se z ní stala legenda. Po jednom díle (a asi i posledním) si netroufám hodnotit. Třeba babi byla ze Šeherezády nadšená. A to telenovely nesleduje! Něco na tom možná bude. ()

MIGHTTREE odpad!

Vysílací časy tv Nova jsou a vždy budou záhadou. Výborné filmy dávají pozdě večer nebo dopoledne. Nejraději se o nich ani nezmiňují a preferují odpadové záležitosti. Samozřejmě jsou i vyjímky. Bohužel jich není tolik,aby tv Nova mohlá mít nějakou tu důvěru. Škoda, že se tv stanice neřídí hodnocením čsfd jako to dělá například tv magazín, kde pro představu to hodnocení ukazují u tv typů. ()

ella

Všichni tam stojí a koukají na sebe, jako by si chtěli dát přes hubu nebo se hlasitě rozplakat. Za těch pár minut co jsem viděla, se nic nestalo, hudba mě rozčilovala a herci byli podivně afektovaní. Nevím, zda jsem oprávněna udělit hvězdičky po té malé shlédnuté části, ale v tom případě nebudu pro tuhle telenovelu hlasovat nikdy, protože šanci ode mě už dostala a nezaujala. ()

sskrblik odpad!

Vážně jste nevěřili, že TV NOVA nemá žádný vkus?! Ještě jim chybí změnit název televize na TV HOVNA a dílo, co započal Vladimír Železný bude dokonáno do stavu dokonalé stupidity. ()

Tomatáš odpad!

Normálně bych toto vůbec nehodnotil, ale jelikož jsem nucen při průchodu kolem naší televize sledovat, jak moje mamina na tento odpad kouká a zabíjí u toho čas, musím alespoň takto vnitřně prostestovat!:) Proboha, kde je nějaká soudnost, vkus a myšlení českého a slovenského diváka?Vždyť toto je provtřídní kýč a ostuda pro nás pro všechny..:(STOP telenovelám. ()

Michi88 odpad!

Milá Šeherezádo už nikdy více tě nechci spatřiti !!! Na závěr ještě poděkuji své milované matince, která mě nenechala ochudit se o tento kulturní zážitek. Děkuji mami :'-) ()

PatoP odpad!

Skvelo a výstižne napísané komentáre Luqiho a Z0oMb3E. Už dávno som sa tak schuti nezasmial. A to je jediné pozitívne, čo mi sračka z Turecka mohla priniesť. ()