Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

divak84 odpad!

přiznám se: poprvé v historii hodnotím něco co sem neviděl... ukřižujte mě ! (stejně ve skrytu duše, každý inteligent doufá, že todle bude silně šlapat na paty esmeraldě apod.). na čsfd není nic lepšího než drtit odpady tam kde jich je zapotřebí ()

1860 odpad!

Co dodat? Další trapná telenovela, která nám předhazuje klišé tísíckrát a jednou viděné.. Sračka.. ()

Paity odpad!

Turecká snaha o "zápaďáckou" romanci. I když tuším, že se na to v Turecku a okolních zemí dívalo pomalu sto milionů lidí, pro mě je to pořád totální blbost. ()

Wishkah odpad!

Kam se hrabe Sergio Leone a jeho dlouhé záběry na obličeje ve westernech. Tady ho strčili do kapsy. Tady furt někdo na někoho hledí jak na svatý obrázek a po minutě svěřepého pohledu a dramatické hudby řekne - "Ano!" Scénárista se evidentně příliš nenadřel. ()

Kejt.lin

nemůžu hodnotit něco, co přepínám už při reklamě.. a jelikož se na to kouknout rozhodně nehodlám, hodnocení bude mít o jednoho člověka míň. Což by se asi v tom množství odpadu stejnak lehce ztratilo ;)) ()

kill-tec odpad!

Tohle je brutal.. V životě jsem neviděl větší sračku. Neherci kteří přišli ukázat na plátno svoje všudypřítomné čumění v doprovodu "chytlavé" hudby musí rozežírat snad všem mozkové buňky. Nedivim se, že se to líbí všem důchodcům, když pořádně nevidí ani neslyší!! ONURE, ty bys moh hrát z fleku porno, protože takovýho ču*áka ještě nikdy nikdo neviděl!!! ()

David661 odpad!

Kterak krásná mičuda byla v tísni (finanční) a tak o peníze poprosila mladého Onura, který byl do Mičudy zamilovanej, ale krásná Kochanda jejich lásce nepřála a Berkvonda to moc dobře věděla, jen Furukvanda měla trochu pochopení a tak požádala Fimandu, aby šla do Mounfíldu a tam právě potkala Kebala a tím přivedla Mičudu do rozpaků, ještě že Kochanda nestraratila naději... ...a tak to dobře dopadlo. ()

TERRORDROME odpad!

"musím ti niečo povedať"... (nasleduje 5 minútový vytreštený pohľad oslovenej dámy za dramatickej hudby )..."milujem ťa" ( nervy na maxime, slabšie povahy idú do kolien žmoliac mokrý kapesník + ďalších 5 minút mĺkvo vypúlených očí )... titulky, koniec. Na rozdiel od mnohých, ja som videl niekoľko kompletných dielov takže môžem dosť zodpovedne povedať že je to strašná pseudoromantická chobotovina naťahovaná ako smrť na škripci. V priebehu jedného dielu stihnú hrdinovia maximálne tak dôjsť z roboty domov a okrem toho už len viesť retardované dialógy ale úúúúplne o hovne a... samozrejme púliť oči až do ich úplného vypadnutia. "hneváš sa na mňa"? "Niééééé... len mi vypadlo oko od celodenného púlenia". Invázia tureckých telenoviel je už predo dvermi, tak ako vtáčia chrípka či choroba šialených kráv. "Ach Onur ja naozaj neviem či ťa milujem"... ( ...púlenie, púlenie, púlenie...)... "asi nie, ešte sme len v 70-tom dieli, čo budeme robiť potom"? Púliť oči a tlachať, je jedno o čom hlavne nech to vyzerá príšerne dramaticky. "ÉeeÉÉééee...čo to robíš - púlim oko, nevidíš"!? ()

Schuldiner odpad!

Měl jsem možnost shlédnout jeden díl u mojí mámy, která to začala bohužel sledovat. A stačilo mi to k tomu, abych mohl hodnotit. Stačí mi málo. Někdy. V tomto případě jeden díl. Necelý. ()

J*A*M*A*L

Radši se mi o tom ani nechce mluvit.Jenom se mi trošku líbil ten konec a tak alespoň tu jednu hvězdičku aby neřekli.11% ()