Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (video film)

Cinderella Story: Once Upon a Song, A

• SK název

Moderná popoluška 2

Komedie / Rodinný / Romantický / Hudební

USA, 2011, 85 min

John Peters

Tenhle film je vlastně tisíckrát omletý téma. Každopádně tvůrci to podle mě věděli a tak to vyhráli s Lucy Hale a s některými scénkami, které opravdu parádně zabavili. A i ta hudební stránka nebyla nijak strašná. No, nečekal jsem to, ale v rámci přepínání kanálů jsem se u tohodle filmu na hodinu a půl zasek...a nelituju toho.(27.7.2013)

Stokrát omleto, okopírováno, a přesto to bylo celkem fajn. Rozhodně mé očekávání bylo překonáno, což mě těší.(25.11.2011)

Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*(27.12.2011)

• ivishka

High School Musical a Camp Rock dohromady. Přestože se mi nelíbil film hned od začátku a jeho celistvá teen tvář moderního "umění" naplácat věci jako je název POPELKA - co s tím má proboha společného popelka? Ano uznávám, že jaksi jde o nevlastní dceru muže, který zemřel (první chyba - neřekli jak) a tak jeho dcera zůstala ve spárech hnusné blonďaté macechy s neméně hnusnou blonckou (a asi tak stejně hloupou)...to jsem pochopila...ale chatrč tam někde v zadu na zahradě kde zjevně bydlela "popelka" byla už trochu moc přehnaný náznak téhle pohádky..jenže to je uplně všechno co by tak tahle hrůza mohla mít společného s pohádkou. Hudba ani tak příšerná nebyla, ale asi jako všechna ta teen smetánka brala ohled hlavně na "věčnou lásku" nebo na to jak si všichni užijí párty - bohužel asi už jiné náměty na písničky neexistují (poetičtěji by se dala napsat klidně i píseň o plyšové hračce). Jediný kdo mě herecky zaujal byl maličký nevlastní bratr "popelky" Katie - Matthew Lintz. U školního plesu v duchu břišních tanečnic a jakejchsi fakýrů mi naskočil výraz se známým názvem WTF, ale špionáž rozkošného dětského herce zachránila celou tu nesourodou klišé blbost.(26.10.2012)

• Tsuki

Člověk by řekl, že mám těch "moderních Popelek" už dost, ale rozhodla jsem se dát šanci i této a zklamaná jsem nakonec nebyla. Je to v podstatě v lecčem podobné Popelce se Selenou Gomez, protože tento film je taktéž dost postavený na hudbě a tanci. Jen mi přišel o něco méně zábavný, postavy nebyly tak zajímavé (například macechy byly mnohem lepší jak v Popelce s Hilary Duff, tak v Popelce se Selenou Gomez) a hlavní postava samotné Popelky (Lucy Hale) mi zkrátka nebyla tak sympatická... ale bavila jsem se a naskytly se tam tak dvě lepší písničky, které se dobře poslouchaly. ~(2,4)~(11.8.2012)

• MoiJe

Nema to hlavu ani patu a je to robene pre publikum zboznujuce Biebera, ale prezit sa do ta bez zraneni. O deji snad pisat netreba, o com by to asi tak mohlo byt? :)(6.10.2011)

• Thomick

Šílený. Ty orientální vsuvky měly znamenat jako co? Dokoukal jsem jen kvůli fajn Lucy, naopak Stromův úsměv mě nejspíš ještě nákou dobu bude strašit ve snech.(5.8.2012)

Všichni natáčejí pořád to stejné: Popelka na 100 způsobů :D....nevím, jestli je lepší tahle, nebo Moderní Popelka 2004, ale upřímně...ani jedna mě nenadchla ;-)(30.11.2011)

V rámci teen filmů velmi milé překvapení. Lucy Hale znám už z PLL, ale až tady mi byla opravdu sympatická. Na Freddieho se taky dobře kouká a celkově nevidím důvod, proč nedat vysoké hodnocení.(4.12.2011)

A tohle bylo hezke... až na několik absurdit, které ale k tomuhle žánru prostě patří. Příjemná hlavní hrdinka, příjemná "zlá sestra", geniální bratr v podání druhé "zlé sestry", nepříjemny princ který je absolutně nestálý a snadno přelétne od jedné slečny k druhé... Bylo to úplně totéž jako většina "popelkovských" filmů a přece zase něco trochu jiného... 60%(3.2.2012)

• ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré.(23.11.2012)

• kajas

Tak bohužel, verze s Hilary Duff měla aspoň něco společného s Popelkou. Ples tragický, herci také, jediným pozitivem byl příjemný zpěv hlavní hrdinky.(30.3.2013)

• Kejt.lin

a pointa? ..na některý snímky tohohle typu se aspoň dá trochu koukat, nebo zasmát, ale tohle? pitomina na entou! trapný to je ..nejlepší je strašně háárd kapela Krutá bolest ve složení bicí, kytara, baskytara a motorová pila :D(20.9.2013)

• Autista_z

Táto 3. časť týchto "Popoluškovských" moderných rozprávok mi prišla najslabšia a najstupídnejšia. Nevravím, že prvé dve boli výnimočné, no v porovnaní s touto boli obe lepšie. I keď Lucy Hale sa snažila, na Hilary Duff z prvej a ani na Selenu Gomez z druhej časti tejto "ságy" prosto nemala. Dej ako vždy typický, no predošlé časti mi prišli vždy aspoň niečím zaujímavé, no táto fakt ničím. Bol to film pri ktorom sa dobre zaspávalo, taká oddychovka, pri ktorej netreba rozmýšľať. Dve hviezdy len kvôli Lucy.(2.10.2011)

• Amper01

nevím jistě, co mi vadilo víc - mega USA klišé, ohrané téma, nebo propagacevýchodního kultu?(16.12.2013)

• peetriss

Ano, i mladá generace milující prázdný komerční MTV styl a kýč musí mít svou Popelku. Je-li Moderní Popelka synonymem pro Popelku hloupou, pak se povedla na jedničku (včetně zmíněného stupidního českého titulu). Hvězdička za sympatickou Lucy Hale i dokonale nesympatickou Missi Pyle.(17.12.2013)

Rozhodně jsem od tohoto filmu očekával mnohem méně. A vlastně mě příjemně překvapil, že nebyl tak strašný, jak se od podobného názvu dá předpokládat. A to hlavně díky nadsázce a vlastně jakési parodizaci a humoru, které ve filmu jsou. Teenage oddychovka :-)(3.1.2012)

Film nenabízí nic nového, stále je tu mladinká chudinka, které ubližují. Na druhou stranu musím uznat, že mě film docela bavil. Zasmála jsem se nad "kousky" mladšího brášky, kterých mohlo být i více. a šílená macecha byla také k popukání. Nějaké to klišé klidně odpustím. Díky tomuto filmu deštivý večer uběhl o něco příjemněji.(2.7.2012)

Písničky jsou celkem pěkné, děj ujde, párkrát jsem se zasmála. Zkrátka taková příjemná oddechovka. Jen mi vrtá hlavou co to má společné s popelkou. Dát tomu jiný název, zapojit víc fantazie a možná tomu dám o hvězdu víc.(7.3.2013)

• Basso

Tento film som absolútne nemohol dopozerať, resp. stačilo mi pozrieť si koniec a vedel som, že je to len ďalší blud nejakého B-čkového režiséra. Herecké výkony nestáli za nič a ten soundtrack bol úplne otrasný. Toto je podľa mňa film určený pre mladších teenagerov, ktorým je jedno, čo pozerajú, hlavne, že sú tam dobré holky a "nabúchaný" frajeri.(13.1.2014)

<< předchozí 1 2 3