Popelka v teniskách

• USA A Cinderella Story: If the Shoe Fits (více)

Tesse, která pracuje jako mechanik v autoservisu, macecha poručí, aby ji i s nevlastními sestrami doprovázela opět jako holka pro všechno na konkurz na muzikál o Popelce. Hvězdou muzikálu má být slavný zpěvák Reed West, ze kterého všechny dívky šílí. Tessa se tam spřátelí se sympatickou maskérkou Georgií. Žena ji přemlouvá, aby se konkurzu zúčastnila, protože ji viděla tančit a je přesvědčená, že má šanci zvítězit. Dívka je v blonďaté paruce s kontaktními čočkami, které jí změní barvu očí, k nepoznání. Vydává se za Bellu Snow, zpěvačku z Anglie. Na konkurzu oslní, ale když se objeví její macecha, poleká se a uteče. Nechá po sobě pouze střevíček - tedy vlastně tenisku. Zpěvák Reed už nechce v konkurzu pokračovat, je přesvědčen, že svou Popelku našel, teď ale ještě musí najít její představitelku. (TV Nova)

Eliott

Šaškárna. Měl jsem to ,,potěšení" chvíli sledovat tento výtvor v čekárně a jen velmi těžko lze nalézt horší filmovou úroveň. Ani by nevadila změna příběhového konceptu, ale proboha! Když už, chtělo by to alespoň mít co nabídnout. Vždyť je to úplně uhozené a trapné s jedinou ucházející písničkou na závěr. Odpad. ()

Aljak

Popoluška tu už bola v toľkých rôznych obmenách, že už je naozaj ťažké vymyslieť niečo nové. V tomto prípade konfrontácia divadelné predstavenie vs. realita. Celkom dobrý nápad podľa mňa, akurát že začiatočná fáza filmu bola strašná (najmä ten úvodný song). Potom sa to celkom rozbehlo a bolo to napokon celkom fajn. Aj keď herecké obsadenie nič extra, a najmä Sofia Carson mi až tak do role Popolušky nepasovala. No a tá mega-otravná macocha mi išla nehorázne na nervy. Ale koniec dobrý, všetko dobré (akurát hodnotenie priemerné = 3*). ()

Arsenal83 odpad!

Po takej modernej Populuške by princ tú črievičku hodil a nie to, že by ju ešte hľadal, či jej sadne na labu. A nech to je už črievička alebo takáto smradľavá prepotená teniska. Sofia Carson vyzerá dobre, len tie moderné popolušky už nemajú tvár od popela umazanú, ale od niečoho iného, genetickejšieho. ()

xxxLussyxxx

I když mi na začátku přišlo trapné, jak tam tancovali, jak to bylo nepřirozené, tak i tak se mi to líbilo, mělo to fajn neokoukaný příběh na rozdíl od ostatních popelkovských filmů. Hlavní ženská postava krásně zpívá a ještě k tomu se krásně na ni kouká. Hlavní mužská postava byla dobrá, ale na to, že to měla být nějaká slavná osobnost, tak mi přišel málo charizmatický, něco mu chybělo... Ale jinak dějově fakt super a místy jsem se i zasmála. Kdo má rád romantické komedie, doporučuju. ()

kerkulka

N-u-d-a. S (moderníma) popelkama to jde holt čím dál tím víc dolů. Zlatá Hilary, snad i ta Selena a Lucy... ale tohle, tohle už jsem fakt nedala. Ničím to nenadchne ani neudrží u obrazovky, "vtipný" scénky jsou tak akorát trapný a mimo mísu, až z toho mám chřipku jak při korunovačních klenotech. Tohle je "Popelka" protlačená krz cedník, následně propasírovaná lisem na česnek a utopená ve spálenym oleji. ()

• Na začátku filmu je píseň s autem v garáži. Jedná se o poctu slavnému muzikálu Pomáda (1978), konkrétně jde o píseň „Greased Lightning“ (v české verzi „Náš auťák“). Dokonce je podobná i část choreografie. (noelcoward73)