Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • Kamca_

Hrozná blbost. Byla chyba na to vůbec koukat. Dokoukat tehle film do konce chce hodně velkou odvahu. Já se překonala a dokoukala to. Stupidní a trapné dialogy provází celý film a pokud si myslíte, že se to zlepší, tak jste na omylu. Celkově můžu dát jen 20%.(28.8.2014)

Rozhodně jsem od tohoto filmu očekával mnohem méně. A vlastně mě příjemně překvapil, že nebyl tak strašný, jak se od podobného názvu dá předpokládat. A to hlavně díky nadsázce a vlastně jakési parodizaci a humoru, které ve filmu jsou. Teenage oddychovka :-)(3.1.2012)

Všichni natáčejí pořád to stejné: Popelka na 100 způsobů :D....nevím, jestli je lepší tahle, nebo Moderní Popelka 2004, ale upřímně...ani jedna mě nenadchla ;-)(30.11.2011)

• MoiJe

Nema to hlavu ani patu a je to robene pre publikum zboznujuce Biebera, ale prezit sa do ta bez zraneni. O deji snad pisat netreba, o com by to asi tak mohlo byt? :)(6.10.2011)

• kajas

Tak bohužel, verze s Hilary Duff měla aspoň něco společného s Popelkou. Ples tragický, herci také, jediným pozitivem byl příjemný zpěv hlavní hrdinky.(30.3.2013)