Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Tony Lombardo

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • kajas

Tak bohužel, verze s Hilary Duff měla aspoň něco společného s Popelkou. Ples tragický, herci také, jediným pozitivem byl příjemný zpěv hlavní hrdinky.(30.3.2013)

A tohle bylo hezke... až na několik absurdit, které ale k tomuhle žánru prostě patří. Příjemná hlavní hrdinka, příjemná "zlá sestra", geniální bratr v podání druhé "zlé sestry", nepříjemny princ který je absolutně nestálý a snadno přelétne od jedné slečny k druhé... Bylo to úplně totéž jako většina "popelkovských" filmů a přece zase něco trochu jiného... 60%(3.2.2012)

• ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré.(23.11.2012)

• Kamca_

Hrozná blbost. Byla chyba na to vůbec koukat. Dokoukat tehle film do konce chce hodně velkou odvahu. Já se překonala a dokoukala to. Stupidní a trapné dialogy provází celý film a pokud si myslíte, že se to zlepší, tak jste na omylu. Celkově můžu dát jen 20%.(28.8.2014)

Stokrát omleto, okopírováno, a přesto to bylo celkem fajn. Rozhodně mé očekávání bylo překonáno, což mě těší.(25.11.2011)