Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Molly Maginnis
  • ARI50

První popelušku můžu ale ten zbytek je katastrofa.(8.10.2016)

• Kamca_

Hrozná blbost. Byla chyba na to vůbec koukat. Dokoukat tehle film do konce chce hodně velkou odvahu. Já se překonala a dokoukala to. Stupidní a trapné dialogy provází celý film a pokud si myslíte, že se to zlepší, tak jste na omylu. Celkově můžu dát jen 20%.(28.8.2014)

• kajas

Tak bohužel, verze s Hilary Duff měla aspoň něco společného s Popelkou. Ples tragický, herci také, jediným pozitivem byl příjemný zpěv hlavní hrdinky.(30.3.2013)

• Lisabellla

Tak jsem viděla. Trochu mě překvapilo hodnocení. No a pak jsem si prošla komentáře a bylo jasno. Pokud by tu psal někdo nad 18 let, byla by to spíše náhoda. Ale abych napsala něco smysluplného, když už jsem se do toho psaní pustila... Teď jsem se vrátila z lyží, naprosto super, na červený mě srazil polák, mám naražený prst, ale jinak dobrý. Film stál za hovno.(25.1.2015)

Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*(27.12.2011)