Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

Pythonator

Pěkný romantický film, pěkná Jessica Biel a sympatický Gerard Butler. Catherine Zeta-Jones sexy jako zamlada a Dennis Quaid v roli ujetého manžela nadržené Umy Thurman. To máme hromadu herců, z kterých by se dalo vytřískat i víc. Chtělo by to asi úplně jiný scénář nebo aspoň přidat více humoru. I tak je to ovšem příjemná podívaná. ()

skok01

Nenáročná, klidná, pohodová a vtipná komedie na sobotní odpoledne. Potěší, pobaví, nezklame. Mně se líbila. Doporučuji. ()

JB001

Mám rád fotbal  a Gerard Butler mi nevadí. Osobně bych dal přednost všem třem holkám před Jessicou Biel. Catherine Zeta Jones, Uma Thurman i Judy Greer byly fajn ()

cccGlenisla

Průměrný film. Není to špatné, ani nijak zvlášť dobré. Neurazí ale nemá hloubku, vtip, příběh...je to prostě bez emocí. Gerard Butler je snad v každém záběru, většinou v uplých tričkách, stále sexy ale zdá se mi, že nemá prostor. Takže, ženy, pokud máte chuť 2 hodiny vzdychat nad svaloušem, tak tohle je přesně pro vás. ()

Janusa

pekny a celkem zabavny film na destive odpoledne. Jen me prekvapilo, ze C.Z. Jones je cim dal tim vyumelkovanejsi. Ale jinak pekny :) ()

krasava

Film není moc sportovní, řekla bych čistá romantika vyšší úrovně. Pro divačky jedno obrovské plus v podobě charismatického Geralda Butlera, nedalo se tomu ubránit, ten chlap to má dáno od přírody. Milý příběh, nic příliš sladkobolného, dobré herecké výkony. Spokojenost. ()

k.rakonos

Lehce nadprůměrný rodinný film s komediální zápletkou. Jak je zvykem, tak se sladkoamerickým koncem. Ale jinak vcelku příjemná podívaná, kterou okořenilo několik atraktivních a známých hereček i herců. Večer tento film jistě nezkazí. ()

Dann99

Tak športová komédia v ktorej sa hraje s loptou asi tak trikrát a zasmiatia môžete spočítať na jednej ruke.Takýchto filmov je dosť,ale vďaka sympatickým hercom sa to dá zniesť.Hudba celkom potešila a aj rozkošná Uma Thurman.Priemer *** ()

Laslo

Bývalý profesionálny športovec sa snaží odčiniť svoju minulosť tým, že začne trénovať futbalový tím svojho syna. Bohužiaľ však zistí, že mamičky jeho zverencov sú strašne krásne a neposedné a dosť ťažko sa im odoláva. ()

JerryPilsen

Docela slušná komedie,která se obešla bez prdění a zvracení,čímž si u mě vysloužila třetí hvězdu.Pár vtipů dobrejch,ale jinak nic výjimečného.Překvapením byla záplava skvělých herců. ()

yrik

Čekal jsem hrůzu daného žánru, ale překvapilo mě, že se na to dalo koukat, ikdyž konec jsem už prospal... ()

MAGR

V TV běží film a pokud máte jeho štěstí, zapnete si jej až ke konci, kde celkem funguje romantická linie mezi expartnery. Kdykoliv jindy přichází do popředí trapnost, protože ženské představitelky oplývají chováním oveček, u nichž je největším štěstím, pokud mlčí a postava Gerarda Butlera je tak scénářem pasován do role sympaťáka, co se nechá vláčet jejich pudy a neopomene jejich počínání doprovodit nějakou motivační větou, poněvadž je v jádru dobrý člověk a nechce jim příliš ublížit. Herci jsou pěkně nalíčení a většina z nich už působila ve snímcích, kdy můžete zapnout příjmač kdykoliv. Přesně takové snímky jako tento přímo vybízejí k ironizování. ()

Ganka

Přemýšlím jestli mám plýtvat svým literárním talentem při komentování tohoto filmu. Ale pravda, když Butler, Thurman a Zeta-Jones plýtvali svým talentem při natáční filmu, tak proč se chvilku nezdržet. Trocha scénáristického umu a mohla by z toho být alespoň slušná komedie. Butler a spousta paniček, ty se o sobě začnou dozvídat, frajer kličkuje...alespoň něco zajímavého. Tady? Tuctový přeslazený hepy end, který ani hepy end není, protože ten idiot si nechal ujít krásnou Catherine i hvězdnou kariéru. No co vám budu povídat, ztráta času. ()