Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

sWONDER

Kvôli hereckému obsadeniu som sa na to tešil. Som však sklamaný, aj keď tunajšie hodnotenie naznačovalo, že to nebude žiadna sláva. Emocionálne ma to minulo veľkým oblúkom, vtipné to tiež nie je a športové scény slabé ako čaj. Neviem, čí bol hlavný hrdina taký sukničkár, alebo len mentálne pozadu, ale dosť ma jeho správanie rozčuľovalo. Predvídateľný dej zachránil iba koniec, ktroý nebol logicky odhadnuteľný. ()

TommyDiamond

Pohodové, nenáročné a oddychové. Snímek Chlap na roztrhání mě bavil…. Trenér, který má víc problémů s chtivými maminkami než malými svěřenci…. Filmy, kde ženy uhánějí muže jsou ve většině případů zábavně. A zde se to vydařilo. Tři hvězdy.... ()

papadoce

Štandardná nuda. Film vhodný pre STV 1 v sobotu o 18,00 hod. Kto ho neuvidí má vlastne šťastie. Kto ho pozrel, uvedomí si aký drahý je čas. On vlastne nie je zlý,.......... ale ani dobrý. Je úplne nijaký a nie je nič horšie ako byť nijaký. ()

dogma97

Je mi fakt smutno, že herečka jako Uma musí brát role, ze kterých nemůže nikdy vyjít dobře, ani kdyby se na place rozkrájela. Nemá co jíst ? ()

RedRose

Špičkový klubový i repre fotbalista je chvíli po konci kariéry švorc? To je hodně blbej i divnej začátek... Má to zajímavé obsazení, ale má to celkem předvídatelný děj, což je škoda... Zvláštní je, že tady Catherine Zeta-Jones vypadá mnohem lépe, než o 12 let mladší Jessica Biel, která navíc vypadá, že ji to děsně nebavilo... Quaidovi ta role asi vůbec nesedla a ten malej Lomax mi taky přišel takový divný... Naopak Gerard Butler se časem vypracoval mezi mé oblíbence a je to prostě sympaťák, který i kdyby hrál vrata od stodoly, tak mi to asi vadit nebude, ale průměrný scénář ani dobrý herec nezachrání... 55% ()

Shitonit

Butler má dostávat do tlamy a rozdávat rány. Jako vyměklej trouba zoufale žadonící o kus mrdu.... takhle mu to prostě nesedí ! ()

FortKnox

I když jste tento film neviděli, garantuji vám, že jste ho vlastně už viděli a ne jen jednou, tak jako tak dokud v takových filmech budou hrát hezké ženy a atraktivní muž bude pořád na co koukat. ()

jafuska

Ano, toto je film podle mého gusta, romantika, trochu té komedie. pěkní herci, sice fotbal jde mimo mě, ale ve filmu, který je velmi dobře natočený a navíc hodně empaticky, tak se to dá vydržet, pro mě velmi pěkný a vydařený film, a nechápu tak nízké hodnocení, vždyt jsem viděla daleko hroší filmy no budiž, ale já nikdy nedávám na hodnocení, ale vždycky si udělám svůj vlastní názor, a tady nemám jedinou výtku, jen jak jsem psala fotbal mě nic neříká ()

otilrak

Vše předvídatelné, ale i tak podle mě dobrý nenáročný film. Krásné ženy, trochu prostředí fotbalu, sem tam dobrý vtípek a očekávaný konec. Film nenadchne, ale ani nezklame. Za Butlera 4 hvězdy. ()

J.Cobra

Film mi přišel velice schizofrenní, chvíli ne moc dobrá komedie, pak zase ne moc dobré drama, spousta kýčovitých postav, které si pořád jedou to své. Obsazení až překvapivě hvězdné, ale téměř žádný z herců nedostal možnost se ve filmu více projevit. Pár světlých momentů už to nezachrání. ()

64B

Gerard s Jessicou ve filmu tvoří moc sympatický herecký pár a tím dodávají filmu skvělý nádech. Denis Quaid taktéž potěšil, i když dostal pouze nevýznamnou roli. Film ubíhal ve svižném tempu a líbil se. ()