Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

marek29

Průměrná echt vyslazená romantika bez hlubšího zvratu a až na chorobné ztotožňování se s hlavním hercem, mi ničím v paměti asi neutkví :( hešteg romantik, snílek, forever ever, only you bla bla bla ()

jprmusic

taková blbinka - ale docela milá. Butlerovi to sedne, Quaid v cajku a holkám to sluší - a víc není v tomto případě potřeba. ()

Blazis34

Komedie ze sportovního prostředí se mi líbila, ale bohužel mě ani jednou nerozesmála. Přesto jakožto milovníka fotbalu a trenéra se nápad líbil ačkoliv děj byl po pěti minutách jasný, jak asi dopadne. Co ještě chválím je výborné (hlavně ženské) herecké obsazení, kde se objevila řada krásných hereček. Co naopak vytýkám je mizivá originalita, prakticky žádná scéna na rozesmátí a velice předvídatelný děj. I přes tyto poznatky dávám hlavně za herecké obsazení a happy end (který mě vždy potěší :-) ), 60% - tři hvězdy. ()

rasto87

Príjemný oddychový film, ktorý pobaví, dojme, ale hlavne ukazuje myšlienku o rodinných hodnotách. Zapojenie témy futbalového trenéra bol top tohto filmu. ()

Bilky

Rodinný? Ano. Romantický? Tiež. Športový? Trochu. Komédia? Skôr občas zábavné. Drama? Miestami. Ale ako celok fajn? Ani náhodou! Na toľko hviezd pokope a solídny rozbeh to bol prílišný guláš s otrepanými klišé. Škoda. ()

lobo87

Jednoduchá a pohodová rodinná zábava. Film naláka na hviezdne obsadenie, ale jedinou hviezdou s dostačujúcim priestorom je Gerard Butler, ktorý zvláda svoju postavu neodolateľného rebela s bravúrou. Chlap na roztrhanie je typický film pre víkendové popoludnie, kedy skutočne nikoho neurazí a v rozumnej stopáži aj príjemne pobaví... 60% ()

Domas88

Američani už točí filmy o evropském fotbalu? :) No není to ani tak o tom fotbale, spíš romantická komedie taková ta jejich klasická, ale bez nějakých nechutných scén a trapných, jen hezky udělaná v poklidném a vtipném tématu. ()

suboss

Filmy so športovou tématikou patria medzi moje obľúbené žánre a keď sú športovcami malé deti, rázom z toho vzíde pohodový film pre celú rodinu. Film síce nie je ani dobrou komédiou a už vôbec nie dobrou drámou, má však niečo do seba a hneď by som ho nezatracoval. Je to také slušné odreagovanie od akčných trhákov a hororových krvákov, ktoré vládnu súčasnou kinematografiou. ()

mandella

Zachraňoval to jenom Gerard bez trička, jinak dost velká slabota. Podivný scénář plný klišé, navíc dost nesoudržný (bude to drama o taťkovi, rom-kom o taťkovi a mamce, sportovní film, komedie o nadržených čtyřicítkách?). Při výskytu hvězdných herců mi bylo za ně občas stydno (Uma Thurman??). Zeta-Jones divně (ne)stárne, už si ani není podobná. Navíc je to dost dlouhé, ale snést se to dalo... ()

Arehanah

Gerard Butler nám nějak zpustnul, shodil pár kilo a dal se na romantické slaďáky. Fotbal nemusím, ale tohle byl celkem zdařilý film. Trochu kýč, ale pobavila jsem se. ()

Merenre

Ani se nedá říct, že je to film. Je to prostě takový tovární produkt z Hollywoodu vystavěný na typické šabloně, která tady ovšem místy nudí, místy nefunguje a jindy je zbytečně přeplácaná. Je to roztříštěné a chybí tomu nějaký zásadní prvek. Není to ani vtipné, ani extra dojemné, nefunguje tam chemie mezi postavama, je to prostě takové nijaké. Je z podivem, že do tak dokonale tuctové šou, nahrnuli tolik známých herců. Jakkoli je Butler můj oblíbenec, tak v téhle roli mi nějak neseděl - zejména proto, že ho sem byla škoda. ()

MorraEddie

Ty tři hvězdy bych mohl dát jen za krásnou Jessicu Biel , Umu Thurman a Catherine Zeta-Jones. Na romantiku moc nejsem,ale když se to dobře s něčím namíchá,třeba jako v tomto případě s fotbalem hned je výsledek snesitelnější. Gerard je prostě sympaťák a sám bez problému utáhne jakýkoliv film a v tomto případě s tím neměl sebemenší problém. Chlápek na roztrhání je vtipnej a milej a rozhodně nenudí a to je plus. Celkem jsem koukal kolik hvězd do filmu nastrkaly. ()

zigy

Tohle měla být komedie, a né drama - stačí přečíst si obsah a už jste natěšení na bláznivou lechtivou komedii..... jenže je to drama a jako drama je to málo dramatické a na komedii by to chtělo daleko víc fórů, potenciál tady byl velký, spousta hvězd.....jenže se tady všichni berou trochu moc vážně, což jim škodí...a Bielová to jako exmanželka nevytrhne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Nerdik

Vůbec to není špatné. Zkrátka jednoduchá, nenáročná a milá komedie s mírou vkusu a krásnýma babama :) ()

Tanulin

....taky bych si ho utrhla pro sebe :D Film u kterého nemusíte přemýšlet - leda jako ženská o Gerardu Butlerovi :D ()