Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

lareinna

Gerard Butler je sympaťák a to určite dodalo filmu šmrnc :) No, vedeli sme ako to skončí, ale takéto v princípe neškodné oddychovky mám rada. ()

sona123

Odulý Gerard, kterému to ale jako obvykle seklo a sympatiemi hýřil na všechny strany. Milión hvězd a hvězdiček, až zrak přecházel - Uma, Jessica, Dennis, Catherine...to se málokdy vidí. No a to vše ve zcela průměrném romantickém filmu se sportovní tématikou (Američani si oblíbili evropský fotbal?). Tyhle filmy mám čas od času velmi, velmi ráda. ()

suzanne1997

Já nevím, mi to jako komedie moc nepřipadalo. Ani netuším, kam tenhle film mám zařadit, hodně věcí mi na něm vadilo, byl takový nijaký, myšlenka byla sice dobrá, ale ztvárnění jí neodpovídalo, zase na druhou stranu dalo by se najít pár světlých okamžiků, jako například konec nebo to když se rozhodl trénovat tým svého syna, ale pořád ty záporné převažují, proto musím nedoporučit, sama se na tenhle film už nepodívám. ()

Bezda202

Je to tak mezi 3-4*. Velmi příjemný film s dobrým hereckým obsazením. Moc nechápu to nízké hodnocení.... v rámci žánru romantických komedií určitě nadprůměr. :) ()

Wancohoff

gerard a ostatne hviezdy su fajn, ale preco, PRECO vybrali do roli jeho syna takeho hnusneho odporneho nesympatickeho chlapca??!! inak priemerna americka rodinna romkom.ked nieto nic lepsie na disku, vyplni to vecer... ()

barteca

Gerard Butler, Uma Thurman, Jessica Biel, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones,....... Přehlídka profíků a výsledek zahlcený málo nápaditými situačními rošádami. Scénář slabota. ()

Matli

Pohodová spíše romantika než komedie. Každopádně potěší hafo známých tváří (hlavně Uma byla sympatická :-) ) Za skouknutí to stojí. 62% ()

BOURQUE

Bohužiaľ žiadny veľký, ale ani stredný bum! Príliš obecný príbeh, ktorý sme už videli niekoľkokrát – no skratka chýba v tom nový vietor. Ani veľká mená hercov a herečiek na tom nič nezmenili, už len kvôli tomu, že ich výkony sú bez farby. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Olík

Bývalá fotbalové hvězda začne trénovat tým svého syna a zatím co jeho brankář skáče od tyče k tyči, jemu skáčí do postele matky jeho svěřenců........zapomněl jsem dodat, že je rozvedený, miluje svou ex a jeho tým samozřejmě něco vyhraje a samozřejmě o gól po dramatickém průběhu. Co s tím chcete dělat, stokrát vypraná šablona, scenáristická první třída.......tak k čemu tak kvalitní "zoufalé manželky" jako Thurman, Greer, Zeta-Jones........k čemu vedlejší role Dennise Quaida.......k čemu Jessica Biel a vlastně i samotný Gerard Butler? Tak trochu jako z dílničky sester Olsenových před 15 lety, ale v principu neškodná "ofsajd rodinná oddechovka". ()

MickeyStuma

Konečně film o tom, že to i chlapy nemají jednoduché když ztratí rodinu. Hrdina příběhu je bývalý slavný fotbalista, který má přirozený a zcela reálný trable. Snímek se chvíli tváří jako rodinný film, chvíli jako romantický. Životní úděl hlavní postavy je komplikovaný, což jsem mu vůbec nezáviděl. Citové záležitosti tu jsou dosti silné a dají zabrat i mužskému divákovi. Pokud tedy má nějaké to porozumění. Snímek je velice dobře natočen. Hlavní přísadou je, že nutí ženy přemýšlet nad tím, že ne všichni chlapy jsou sviňáci. Existují i otcové milující své děti, a kteří jsou pro ně udělat vše. ()

Rathalos

Sportova romanticka komedia s hviezdnym hereckym obsadenim,od ktorej som necakal vela,ale milo prekvapila,na krasnu Jessicu Biel radost pozerat a Gerardovi Butlerovi uloha byvaleho profesionalneho futbalistu,po ktorom idu vsetky mamicky pristala,takze v celku spokojnost...:-) ()

cerbygerby

Sportovní film o bývalém super fotbalistovi, který se zraní a život jde z kopce. Dokud nezačne být fotbalovým trenérem. Od té doby je opravdu chlapem na roztrhání. Na své si přijdou i ženský, protože tu je i ta romantická složka, když se chce vrátit zpět ke své manželce a svému prckovi, kvůli kterému to vlastně všechno začalo. Plno známých herců že se divím proč to nikdo nepřeložil. Našel jsem to jen se Slovenskýma titulkama. A to si myslím že by si tento film zasloužil překlad a více shlédnutí, protože je fakt super a já ho můžu jen doporučit. Za mě kvalitní 4* a 80% ()

tranquill

První polovina filmu měla na víc, nejen díky sympatickému Butlerovi, ale pak děj nějak ustrnul a do konce už to byla celkem dramatická nuda. ()

Torgal

Prvý americký film, v ktorom hral väčšiu úlohu futbal (ten pravý) a hneď prepadák. Navyše ešte bohužiaľ zaslúžený, lebo dej ničím neprekvapí, má problémy s fungovaním na romantickej úrovni a športová už nefunguje vôbec. Vedľajšie postavy sa objavujú a miznú podľa želania scenáristov, ale film tradične zabíja hlavne hromadenie žánrových klišé (a to, že sa postavy chovajú ako idioti). Niekomu to stačí, mne nie, ani slušné obsadenie v tomto prípade nepomáha. 4/10 ()

E lan

Nemastná neslaná podívaná s nadějeným hereckým obsazením. Asi největším problémem je scénář včele s hlavní postavou, které člověk prostě moc nemůže fandit. Ostatní postavy v příběhu jsou překvapivě ploché bez jakéhokoli vývoje v průběhu příběhu. Nestojí za vidění. ()