Neobyčejný život Timothyho Greena

• USA The Odd Life of Timothy Green (více)

Když Cindy a Jim Greenovi zjistí, že nemohou mít děti, zhroutí se jim celý svět. Pokoušejí se dál vést normální život, Cindy pracuje v místním muzeu tužek, Jim se vrací ke svému zaměstnání v továrně. Manželé se ale odmítají vzdát naděje a věří, že se jednoho dne vytouženého dítěte dočkají. Sepíšou vlastnosti a povahové rysy svého budoucího dítěte na papír, ten pak vloží do truhličky a zakopou ji na zahrádce. Jedné noci je probudí bouře, a u jejich dveří se objeví chlapec celý špinavý od hlíny. Jmenuje se Timothy, je slušně vychovaný a chová se přátelsky. Cindy je zaskočená, stejné jméno by vybrala i pro svého syna. Jim a Cindy se domnívají, že Timothy utekl z domova, pak ale objeví na záhoně velkou jámu a zjistí, že má Timothy nohy porostlé listy. (TV Nova)

Frollka odpad!

Neuvěřitelná s prominutím hovadina. Chyběla mi v celém firmu praktičnost. Objevilo se dítě a nikdo neřešil odkud. Všichni byli přehnaně sladcí a nadšení. Konec naprosto předvídatelný. Ničím nepřekvapí, nikdy více. ()

Skipperka

Krásný a taky dojemný příběh, který mě uchvátil chlapcem Timmothym. Dítě, které je nejhodnější si snad přeje každý rodič, škoda že to tak je jenom v "pohádkách". Každý má nějaké tajemství, Timmothy má opravdu vyjimečné. ()

Pythonator

Rozkokošné drámo o jednom podivuhodném zázraku. Pokud může být něco debilnějšího a ujetějšího než mládnoucí Brad Pitt, tak je to tohle. A navíc je to i zábavnější a tak nějak milejší. ()

Shelma

Každý rodič musí jednoznačně nad tímto filmem zaplesat.... Opravuji, každý rodič, který ví o svých rodičovských chybách a snaží se je odstranit. Film tento problém ukazuje s lehkostí a něhou, realita bývá težší.... Věčná otázka bušící do hlavinek všech rodičů : Který rodič je lepší? Ten, který bude za každou cenu chránit své dítě nebo ten, který mu bude chtít především porozumět? Nemohla jsem dát míň než 5* ()

Chenile

Jsem moc rad ze jsem uplne omylem narazil na tento nadherny film... Ano musim se priznat ze muj plny pocet je predevsim proto, ze mam rad "brecici" filmy... i kdyz tady je brecici scena prakticky jedna jedina, clovek postupem casu vi ze prijde a stejne jako hlavni hrdina se s neodvratnym koncem pomalu smiruje.. Myslim ze mit tento film lepsi PR strci do kapsy i Benjamina Buttona.. Uvazoval bych o 4* protoze preci jen to neni dokonale... ale uzasny filmovy soundtrack pridava tu patou. ()

KOLMI

Chybí tomu šťáva a možná víc optimistických věcí ve filmu. Nápad není špatný, ale je to jakési libové. Americký konec na mě působí odpudivě nehledě na tu.........SPOILER: čínskou chovanku. Proč musí za každou cenu všude cpát šikmooké? Aby to snad nepůsobilo rasisticky? Každopádně vyzdvihl bych barevnost filmu a některé záběry, které potěšily oko jistě nejednoho diváka. ()

Patrix000

Krasný film dojemný zajimaví hezký nemam co bych vytknul ma to svuj nadech a to že svet je kouzelne misto nam tento film krasne dokazuje!! Doporučuji! ()

BStone

Dílko,které stojí za to vidět.Přiběh pohádkový i skutečný,s krásnou hudbou a s potenciálem diváka pohladit.Co chtít víc? 75% ()

hajner

Skvelá fantasy dráma a vcelku originálne poňatá to je asi to najsilnejšie čo sa v tomto filme skrýva. Trošičku viac humoru by neuškodilo ale výborné. Očakávaný koniec ale fungovalo to a nenudil som sa čo som bol prekvapený. ()

Cetar

Film který se od začátku snaží o myšlenku... Jen jsem ji za celou dobu nějak nadšeně nepochytil... Jako nápad dobrý, ale listy na nohou a kluk co vyrostl z krabičky, to je trochu moc ne? 60 za nápad a provední... ()

Edwin44

Mno, předtím než jsem viděl film tak jsem koukal na zdejší komentáře a tak nějak jsem od toho film očekával víc než jsem nakonec dostal. "Smutný" konec se mě nějak moc nedotkl a nějak jsem se do pocitů rodičů nemohl vcítit, možná protože Jennifer Garner (ačkoliv ji mám rád) mě do tohohle filmu nějak neseděla. Původně jsem chtěl dát 3* ale jednu navíc dávám za parádní soundtrack (lepší jak film) ()