Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

andulasafarova

Je to taková moje slabost. S kámošem si otevřem pivo, hodíme nohy na stůl, děláme tomu komentář a mlátíme se u toho smíchy. Cizí neštěstí občas potěší a když je někdo tak blbej, že tam leze, mám u toho brečet? ()

joelly01

Jednou tak sedime s Klenotem vecer u televize a znudene prepiname programy. Najednou mu rikam "Tady to nech, davaji dokument o mentalne postizenych, to by mohlo byt zajimave, jinde stejne nic neni!". Fakt nekecam prvnich par minut jsem si myslela ze se divam na nejakou reportaz ze zivota mentalne postizenych. Az po par minutach pri "jinglu" mi doslo ze sledujeme "Bauer sucht Frau" (nemecka obdoba Farmar hleda zenu). Koukam ze ceska seria se od nemecke asi moc nelisi :D ()

katuuuska

Viděla jsem slovenskou verzi, takže jsem se docela těšila a čekala, že to bude něco podobnýho.. a ono ne. Jedna hvězdička za ty perly, co občas ti farmáři vypustěj z úst. ()

Stejšn odpad!

Člověk by mohl nabýt dojmu, že lidi už snad ani nejsou schopný se normálně seznámit, když vidí všecky tyhle sračky na jedno brdo, kterými je obrazovka doslova přeplněná. ()

Born2BeAlone

Novohradské hory, srub, kozy a Vlasta... To bude zase exhibice českého národa - tentokrát sedláckého stavu. Ale proč ne, já se u toho dobře bavim. ()

macetoma odpad!

Nee, to nejde hodnotit jinak než odpad. Apropo, proč vybrali zrovna "farmáře"? Ptám se co bude příště - odpovím si sám "Farář hledá ženu". ()

BeeEsh

Dlouhý, ustavičný a nezastaveitelný záchvat smíchu :D Team dřeváci, aneb pohled na burany v naší republice. Edit 17.5. : Přidávám další hvězdičku za Čočka a jeho filozofické myšlení - až se naučí říkat s, přidám další :D Páč farmář nekouše, ale spěchá jako utržený vagón. ()

kristyy

Reality kde vystupují všechny podivné bytosti ČR :D Sehnat tak bláznivé magory dalo jistě zabrat a skvěle to plní účel. Při sledování se válíme smíchy pod stolem a nechápeme... :D ()

ostravak30

To hlavní jsem již uvedl u Farmář hledá ženu tv Barandov a na tom se nic nemění. Verze Primy se mi ale líbila víc hlavně kvůli Laďky Něrgešové, která skvěle a citlivě moderovala, na rozdíl od Alice Bendové na Barrandově. Je zkrátka nutné dodat, že já prostě rád sleduju, když někdo hledá štěstí a podaří se. Je to nenáročná oddychovka po velkém množství seriálů a reality soutěží, které jsou vlastně různorodé a přitom pořád stejné. Tohle píše život a ne producenti. ()

Anu.a

Doporučení: pusťte si tuhle debilitu nejlépe po náročném dni a přizvěte další lidi. Souhlasím s několika názory níže, je to tak stupidní, až se prostě nejde nesmát. ()

DandaPiper

Nevím, kdo je lepší partie, ten 150ti kilovej, ten drsnej s dámským sestřihem, ten, co už vlastně chodí s nějákou slepou nebo ten, kterej má strach z maminky.. ()

rischa65

teisan-naprosto přesně, souhlas. Ten pořad má svoji cílovou skupinu a pokud ho večer sleduje 3/4 miliónů diváků, pak TV-reality plní svůj účel-jestli se nepletu. Navíc název jasně napovídá, o čem a o kom pořad bude, proto nechápu některé zdejší náctileté intelektuály (s hubou mastnou od vepřového řízku z farmy) a jejich duševní onanie nad tímto bezproblémovým, neškodným seriálem s velmi krásnou a příjemnou L. Něrgešovou. ()

Black_doll

Skutečná česká reality show (všechny typu hotel paradise, big brother s umělýma lidma ať táhnou), u které se vždy narámně pobavím, protože taková individua co tam chodí, to jsou přesně ti lidé které dnes a denně potkávám, a je užasné si ukázat v jakých podmínkách žijí, jak se zkouší zalíbit opačnému pohlaví a jak obstojí před kamerou. Udivuje mě negativní hodnocení. Vždyt tohle je česká skutečnosti, co byste chtěli ? ()

silak_xup

Jasně, trapárna největší, nikdy by mě nenapadlo že já budu sledovat tenhle pořad a... sleduju. Je to docela vtipný pozorovat některá individua a hlavně poslouchat ty konverzace. Hvězdičky nedávám, je to blbost ale něčim mě to chytlo, šílený :-) ()