Ashley (Jodi Lyn O'Keefe) je školní kočka po které touží všichni kluci včetně Ryana (Shane West). Ryan má kamarádku Maggie (Marla Sokoloff), se kterou vyrůstal a dokonale se znají. O Maggie projevuje zájem playboy Chris (James Franco), ta však o podobných frajerech nechce ani slyšet. Chris však chce dosáhnout svého. Protože Ashley je jeho sestřenice, tak nabídne Ryanovi, že mu k ní dopomůže pokud on mu trošku zvedne mínění o něm u Maggie. Začne série našeptávání milostných slov a společné výlety. Navíc se začne blížit maturitní ples. Těsně před ním však Ryanovi dojde povrchnost jeho, Chrisova i Ashleyina chování. Rozhodne se Maggie "zachránit", ať to stojí, co to stojí... (Isherwood)

Hollohlaway

Klasická zápletka, ale kromě několika příjemných tváří nic světoborného. Zábavné jen tak tak, přeci jen Cyranovské téma jde nápaditěji. ()

Radim

Velice průměrná náctiletá komedie, kterých najdete dvanáct do tuctu. Nenápaditý scénář, vtípky spíše úsměvné než vtipné, velice toporný James Franco v roli Chrise. Druhý den nevíte, na co jste si dívali. Radost jsem měl jen z role Maggie v podání Marly Sokoloff - je opravdu víc než půvabná. ()

aLPaC

Klasický příběh. Kluk a holka. Sousedé, kamarádi od mala. Ona ho tajně miluje, on je pitomec a nevidí to. Líbí se mu totiž jiná. Zamiluje se do ní až v době, kdy už on i ona chodí s jinýma. Pak proběhne pár scén a rozhovorů, které nejsou podstatné. Nakonec se na něj ona rozzlobí, ale poté si uvědomí, že ho pořád miluje a vše směřuje k od první minuty danému happyendu. No jediné, co se na tomhle filmu třpytí jsou zuby Jamese Franca. ()

El Loco

Teenagerská komédia, ktorá nepriniesla absolútne nič nové. Je to béčkové a lacné. Všetko bolo úplne priehľadné a odpozerané z iných podobných filmov. Aj keď treba uznať originálnosť v tom, že zvláštnejší hudobný nástroj na vyjadrenie lásky ako je heligónka, som teda ešte vo filme nevidel. Týmto sa dopredu ospravedlňujem všetkým heligónkarom, ktorých som urazil. ()

waits

Průměrný, veskrze nezábavný film, nedoporučeníhodný pro kohokoliv nad osmnáct. Prsa školaček se klidně mohla pod tričky rýsovat víc, aby si užili i diváci, kteří přestali po pár minutách ze zjevných důvodů sledovat dialogy. ()

hazaba

Dá se to shlédnout jednou, pokud potřebujete pořádně vypnout mozek. Mohl by být námětem přirovnán k Cyranovi, ale jedná se o hodně slabý odvar. Trochu zábavného prvku představují ulítlí kamarádi Ryana. Na druhou stranu se tu nesetkáte se záchodovým humorem, který se často vyskytuje v podobných snímcích. ()

jochanan

Možná jsou dvě hvězdičky nadnesené hodnocení, protože scénář je tak blbý, až si člověk říká, že už to snad ani není možné, v sobotním odpoledni při žehlení mi film ale udělal skvělého společníka. ()

Olík

Provětrat na denním světle jednu z nejprofláknutějších středoškolských bajek „o nesmělém studentíku nahánějícím nejkrásnější dívku školních chodeb, zatímco jeho životní láska stojí věrně po jeho boku“, nedat tomu žádnou nadstavbu, žádný bonus, jenom se tupě zařadit do nekonečně dlouhé řady a tajně si myslet na korunku královny maturitního plesu je stejně zarážející, jako na již zmíněný ples vyvést svoji dvanáctiletou sestřenici…………….všichni stokrát opsat „už nikdy nebudu vytahovat stokrát vytažené, aniž bych projevil jakoukoliv invenci“. ()

TommyDiamond

Nenáročná tuctová romantická komedie, která sice nenudila, ale ani mě nepobavila (humor zde váznul). Podruhé bych se na to rozhodně nekoukl. Příběh působí trochu nesmyslně a nelogicky, ale filmařům se to asi jinak nehodilo. Dávám dvě hvězdy. ()

Martin.Tokos

Když už i James Franco působí uměle, tak už musí být něco špatně. Nezajímavý předvídatelný děj i mezi Teen komediemi. 1* ()

Salvattoree

Od první vteřiny je sice každému dokonale známo jak to celé dopadne, ale upřímně takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála. Dokonale ulítlá komedie na nudné odpoledne. Samozřejmě nikdo nemůže očekávat nějaké filmové veledílo, avšak zadání komedie to splnilo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()