Opravdu jen a jen guru by mohl předpovědět, co všechno v nedaleké budoucnosti čeká na Ramu Guptu, který je v rodné Indii učitelem zdejšího tanečního umění. Daří se mu, je oblíben, ale on sní o světlech Broadwaye, ozařujících jeho jméno, a zoufale touží po velkém světě, o němž má ovšem jen své vlastní, indickými kořeny zatížené představy. Pak přijde pozvání do New Yorku, slibující luxusní byt, červený Mercedes a zástupy krásných blondýnek, jaké zná z Pobřežní hlídky. Ramu už není k udržení. Hned po přistání sice zjistí, že kamarád z dětství při psaní dopisu popustil uzdu své fantazii, ale stále věří v kouzelný orientální koberec, který ho donese ke slávě. Chudičký byt, sdílený s přáteli, a práci v indické restauraci chápe jen jako provizorium, protože vzápětí je tu první nabídka role. Až na místě zjistí, že se natáčí porno.

Stydlivý Ramu jako partner ostřílené "hvězdy" zoufale zklame. Jenže Sharonna je ochotná předat mladému kolegovi své zkušenosti, protože ona je záhy pověsí na hřebík a provdá se za chlapce, který věří, že ona je učitelkou v církevní škole. A setkání se Sharonnou změní Ramuův život. Pomůže náhoda. Ramu vypomáhá při jedné velké narozeninové párty, když dcera hostitelů zjistí, že mezi personálem je guru - duchovní učitel, schopný otevírat bránu k poznání sexu. Pak už události vezmou rychlý spád. Ramu je doslova na roztrhání, protože mít svého guru přes milostné sebepoznání je prostě v kurzu. Ale i v komediích jde život vlastními, nečekanými cestami (oficiální text distributora)

Yardie

Viděl jsem to teď podruhé. Je to velice příjemný a nápaditý film. Zajímavý nápad na příběh, který dělá tuto romantickou komedii jistým způsobem originální. Nicméně dějová linie je jasná od počátku do konce, ale ta omáčka kolem je celkem dobrá. Je to klasická romantická komedie, kde se moc nezasmějete, ale je natočená tak nějak bláznivě, s nadhledem a jistou pohodovostí, nevím, jak přesně to pojmenovat. Každopádně je to velice příjemné na koukání a třešnička na dortu jsou dvě nádherné slečny v rolích hlavních hrdinek. Pohodový snímek, který pobaví a nenudí. Howgh! ()

Milky.

Mix Hollywoodu a Bollywoodu a film, který jsem viděl už tak popáté. A i tak jsem se bavil. Za mě i z nostalgie plný počet. A líbí se mi to jako taková satyra na USA, kde můžete vydělat mylijony na tom, že debilům s velkou šou prodáte nějaké moudro. Ostatně filosofie, na které amerika vlastně funguje. ()

Atheas

Tak na tom jsem docela ujel, bavilo mě to poprvé, podruhé, potřetí, počtvrté a bude mě to bavit prostě pořád a stále. Aké pekné a romantické. Guru tanec je fámozní a hlavní postava Ramu Gupta je celkem dost fajn. Děj je fakt směšný a ftípky jsou pěkně trapné a poto sa mi to tak páči. ()

zelda82

Roztomil blbůstka, která zábavným způsobem paroduje Ameriku, Indii i zástupy falešných proroků, kteří vydělávají na lidské lenosti a blbosti:)) ()

BeranSon

Neuvěřitelně jednotvárná komedie nesoucí dokola omílané klišé. Nápad je možná v užším měřítku dobrý, jenže jeho rozvinutí v celek je bídné. Herci, režie, scény se zpěvem, to všechno stojí za nic. Přes všechnu kritiku se přeci jen pár slušných momentů našlo a pár krát sem se i pousmál a tudíž budu shovívavý a přeci jen tu druhou hvězdu přidám. Konečný odlet autem fakt výsměch. - 3/10 - ()

Jeand´Boa

Celkem příjemná romantická a praštěná střeštěnost... Ind a pornoherečka, kteří se sbližují, když ona jej doučuje, jak uspět v oboru hambatých filmečků? A on se zatím proslaví coby rádce - prosrě guru - přes milostné taje? No paráda! ()

haWranka

Šmarja, škoda se moc rozepisovat...Mno, jediný co můžu říct je to, že Marisa Tomei byla fakt sympatická a hlavnímu páru to spolu sluší. Toť vše, co tenhle film dá... ()

BigBang

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec. Chechtám se u toho od začátku do konce. Nejlepší scéna: první vystoupení novopečeného guru na nóbl večírku u rodičů jeho kočky, nejsrandovnější taneční scéna, co znám. ()

KdG

Tuctová komedie s příchutí indie. Pár dobrejch momentů by se našlo ale páč se Heather Graham podle předpokladu nesvlíkla tak vic jak za 3 *** to být ani nemůže. ;-) ()

casef

"-Nemůžeš přeci jen tak vtrhnout na svatbu a přerušit obřad!" "-Ale můžu, nekoukáš na americké filmy?" Čekal jsem, že to bude kravina a taky to tak bylo, ale z nějakýho zvláštního důvodu, jsem se u toho celkem slušně bavil. Komedie říznutá hollywoodským klišé, Indií, spiritualismem, bohem, sexem, tancem a je to celé příjemně podáné, že se u toho nenudíte a máte takový ten připitomělý úsměv na tváři. ()

Zdenda

Docela sem žasnul kolik Hollywoodskejch klišé se dá narvat do jednoho filmu. Totálně předvídatelný film. Ale... Ae celou dobu sem se poměrně dobře bavil (ne nějak moc, ale de facto vůbec sem se nenudil) a po celou dobu sem měl takovej ten příjemnej úsměv... ()

curfew77

Dost značná blbost, ve které nicméně Heather Graham hraje pornoherečku - ne že by ukázala něco víc než jinde, ale v několika scénách je opravdu smokin´ hot, za což dávám drtivou většinu z obou hvězdiček :) Zbylých pět procent pak za indickou verzi hitovky z Pomády a Marisu Tomei, na kterou mám v poslední době štěstí. 30 %. ()

Lady Grey

Když byl konec tohohle utrpení, položila jsem si prostou otázku: Co to mělo být? Člověk se těší na film, který si bude střílet ze všech možných a nemožných témat, a dostane něco tupě jalového s kupou morálních keců. Nevím, co je to za trend, každém vtloukat do hlavy, jak je život snadný a krásný, hlavně když se nebudeme snažit nic dělat. Ne, díky. ()

meda2016

Opravdová americká blbost, která mne bavi diky Marise Tomei a potom zíranim na guru H. Grahama, jak se mu pohybuje hlava nad klíční kostí. Někdy se mi tohle stává, že se nemohu odtrhnout pod záminkou, že to nemůže být tak nebetyčna blbost, jak se zdá na první dobrou. Někdo našel hloubku, já srandu. Prostě .....bavi mne to. ()