Dvojčata Seth a Jonah jsou obdařeni schopností telepatie, kterou neváhají použít ke zlovolné manipulaci se svým okolím. Poté, co ji využijí k likvidaci svých spolužáků a stanou se tak podezřelými z jejich vražd, začne se jim jejich schopnost vymykat kontrole a nakonec je poštve i proti sobě. (Caminzind)

Solverino

Celkem slabota a nuda. Film poměrně nevěrohodný, horor možná pro prvňáky nebo pro Paris Hilton, jinak slabota. Nudný podprůměr. ()

g3rtrud

Aktuálne hodnotenie (59%) je podľa mňa dosť mimo. Príbeh je možno trochu pritiahnutý za vlasy, ale je podaný originálne a nenudí. Film funguje výborne ako celok (skvelá temná atmosféra) a nájdu sa aj naozaj podarené scény. ()

Facerr

Bráškové, jak se patří. Společnými silami zvládnou vsugerovat i úpal eskymákovi v mrazáku. Napětí a správný vize nechyběly, i když v případě hlavního hrdiny bylo vizí zbytečně moc a v podstatě to jen zbytečně natahuje film, kterýmu by o pár minut kratší stopáž slušela. Stejně tak bych přidal i více bratrské činnosti. Závěr ovšem docela potěšil. ()

kalysta

Není to bůhvíco, ale rozhodně tomu nechybí zajímavý nápad, efektní scény a chvílemi i hustá atmosféra. Celý film je profesionálně natočený ( tedy až na pyromanské efekty ) a na to, že se jedná o čisté béčko i kvalitně obsazený a vypravený. Film ničím neurazí a má slušnou šanci zaujmout. Dlouho jsem váhal a nakonec trochu v hodnocení přidal. ()

bezprezdivky

Dvojčata narozená právě jen "seconds apart" využívající svou společnou mentální sílu k zabíjení lidí, což berou jako hru nebo experiment. Zajímavý nápad a vcelku i slušné zpracování, dokonce i na jedno "všechno není jak vypadá" v závěru došlo, takže vcelku spokojenost. Na druhou stranu žádné velké překvapení a žádný velký emoce, prostě průměr. ()

naytsirk

Jak jsem se toho bál a dlouho jsem to odkládal (ano, bylo to kvůli zdejšímu hodnocení), tak jsem byl nakonec mile překvapen. Seconds Apart si rozhodně zaslouží tři hvězdy. Pěkně to utíká a rozuzlení bylo opravdu povedené.... ()

montel

Jonah (Edmund Entin) a Seth (Gary Entin) jsou dvojčata, která mají zvláštní schopnost telepatie. Tento dar ovšem využívají proti druhým, nejčastěji svým vrstevníkům ze střední školy, kteří mají z obou chlapců hrůzu, zvlášť poté co se v okolí zabilo několik studentů při zvlášť bizarní sebevražedné hře. Tuto tragédii začne vašetřovat detektiv Lampkin (Orlando Jones), který brzy pochopí, že za vším stojí dva bratři...Tak za prvé oba bratři jsou hrozní,nesympatičtí a bez charisma. Zápletka taky nic moc, nijak mě neděsila ani nebavila. Aspoň že stopáž je v pohodě a film na poslední chvíli zachránila. 40% ()

mirushbiatch

Celkom mile prekvapenie,cakal som milionkrat ohrany pribeh otravnych spratkov a v podstate som dostal celkom zaujimavy,len tisickrat ohrany pribeh s dobrymi napadmi,chuva,rodicia,zistenie Orlanda ku koncu...Nic menej,nic viac,pacil sa mi kamerovy filter,za 3. ()

ronin zabak

Groteskní scény dvojčat, kde jsem si po 10 minutách filmu už dopředu představoval, kde je zas spolu uvidím jako dva geje. Jinak chválím nápad a přitahující děj hned od začátku. Po chvíli sice drama trochu ubývá, nicméně se mě ten film docela líbil. ()

ACE 2007

Dvojčata s telekinetickou schopností jsou mi ještě méně sympatyčtější a věrohodnější než zmutovaný aligátor... Po 23 minutách jsem to chtěl vypnout, ale zvědavost, zda policajt se žvýkačkou to vyřeší, zvítězila... ()

missionary

Doporučujem, napínavé, dobrý námet, hudobný podmaz len umocňuje atmosféru, skrátka neurazí. Pozitívne prekvapenie posledného obdobia. ()

cezero

Dvojčata vyžívající se ve vraždách pomocí telepatie. Spousta zajímavých nápadů, překvapivý konec. Trochu zbytečné flashbacky detektiva a hlavně na to, kolik málo důkazů má, je až příliš chytrý. Neurazí ani nezklame. 5/10 ()

MOVIE_MAN

Film sa stále hrabe niekde vyššie a musím uznať že sa hrabe slušne. Ked už zisťujeme techniky hrabania sa sme očarení, nuž ale tam kde sa dohrabal, to vážne ? Nabudúce ale...využiť krásne dievča, viac využiť nočné mory, lepšie dotiahnuť nadprirodzené javy k divákovej spokojnosti, viac originality a ohňostroj na záver. ()