Mysli jako on

Think Like a Man

Komedie / Romantický

USA, 2012, 122 min

• Pepinec

Proboha, hlavně ať nikdy žádná holka nemyslí jako já!!! To bych nevysvětlil...(20.3.2017)

Tak to je fakt výborná komedie!! Takhle jsem se už dlouho nepobavila. Samozřejmě, že je to i hodně romantické, ale vůbec ničemu to nevadí. Vše je skvěle vymyšlené, jak návaznost všech postav, tak i děj. Je dobré, že má každá postava jiný charakter, životní styl, povahu a podobně a na všechny sedí totálně jejich popis v "knize mužů". Konec je sice předvídatelný, ale to je americká klasika. Dala bych i 5 hvězd, kdyby bylo více známějších herců, nebo kdyby to byla trochu menší slaďárna.(29.9.2012)

Poměrně slušná dvouhodinová reklama na knihu o vztazích.(10.9.2012)

• katuska138

Nevím, jak moc je to přehnané, ale bylo to veelmi zajímavé. Čtyři muži, čtyři ženy, jedna kniha a moc zajímavý příběh. Na dvouhodinový film jsem se bavila naprosto královsky.(21.9.2012)

Celkom dobré a poučné. Vidno, že autor scenára má skúsenosti. Je to film skôr pre ženy.(11.5.2013)