Mysli jako on

Mysli ako muž

Think Like a Man

Komedie / Romantický

USA, 2012, 122 min

Další super odpočinková černošská komedie s Kevinem Hartem. Ten tady funguje sic malinko na vedlejší koleji, za to ale jako důkladný komediální element k několika sympatickým párům, který tropěj všechny možný blbosti co mezi sebou chlapi a ženský běžně maj - film nefilm. Místy sice zdlouhavý, ale na konec přesně ten fajn pocit co u takovýho filmu čekám. Jasně je to hloupost, ale takovou pohodu si kdykoli rád dám. A Meagan Good byla překráááásnááááá. Sem s tou dvojkou!(30.7.2014)

Debilní nápad a co z něho vzniklo ... hezká myšlenka , k zasmání i zamyšlení a romantika tady byla podávána nenásilně a to mám rád . Na večer ideální zábava . ( 22.5.14/MAC )(22.5.2014)

Celkom dobré a poučné. Vidno, že autor scenára má skúsenosti. Je to film skôr pre ženy.(11.5.2013)

Poměrně slušná dvouhodinová reklama na knihu o vztazích.(10.9.2012)

Nemyslím si, že by to byla nějaká extrémní sranda k popukání. Ano, dva-tři záseky tam byly a tím by mohlo všechno zajímavé skončit. Nuže, nestalo se tomu tak a několik dalších zvratů ve vztazích zamává s vaším chtíčem vědění, jak to celé dopadne. Nebojte, žádná pohroma vás nečeká...pušinku budete mít od medíku jako batolátko... Prostě a jednoduše, jak to mezi chlapy a lovkyněmi ústřic chodí. Černoši byli zajímaví, ale klapačky nezastaví, to především! Takže si připravte rychlé oči na míhající se titulky ;-) 66%(6.11.2012)