Mysli jako on

Think Like a Man

Mysli ako muž

Komedie / Romantický

USA, 2012, 122 min

Z úvodu mi film trošku pripadal rozpačito a chaotívne, ale vydržal som a nelutoval.(23.7.2014)

Máme tu další snímek propagující jinou než bělošskou rasu. V podstatě tu jsou, jak černoši, tak různí míšenci atd. Připomíná vám to Red tails? Mě svou propagandou ano. Jinak se jedná o každým coulem obyčejnou romantickou komedii. Námět není taky nic nového pod sluncem. Teď si sice nevybavím, ani jeden film, ale vím, že jsem něco takového, že jeden chlap vyzradí ženským, jak na muže, viděla. Musím ale uznat, že co se týká střípkového vyprávění, tak přece jen ty příběhy do sebe nakonec opravdu zapadají a má to všechno hlavu a patu. Nevidím důvod, proč tomu nedat obyčejné 3*. P.S. Michael Ealy je sexy a vzpomněla jsem si, že už jsem ho vlastně někde viděla (jeden z dílů Underworld)(9.9.2012)

Byla jsem překvapená, jak moc dobrá vztahová komedie se z toho vyklubala. Film se snaží výhýbat ohraným sentimentálním chvilkám a sází na humor, založený na rozdíly mezi muži a ženami. Nic ale nevydrží věčně a ke konci se dočkáme přesně toho, co už každý od začátku předpovídal, ale hádám, že to k tomu prostě patří. Každopádně, herci a vtipné situace to posunuli o laťku výš.(3.2.2013)

Tak to je fakt výborná komedie!! Takhle jsem se už dlouho nepobavila. Samozřejmě, že je to i hodně romantické, ale vůbec ničemu to nevadí. Vše je skvěle vymyšlené, jak návaznost všech postav, tak i děj. Je dobré, že má každá postava jiný charakter, životní styl, povahu a podobně a na všechny sedí totálně jejich popis v "knize mužů". Konec je sice předvídatelný, ale to je americká klasika. Dala bych i 5 hvězd, kdyby bylo více známějších herců, nebo kdyby to byla trochu menší slaďárna.(29.9.2012)

Mám moc ráda filmy o vztazích a i tento se celkem povedl. Jsem ženská a tohle téma mě zajímá:) Téměř výhradně všichni herci byli černoši, což bylo celkem příjemné oživení. Jenom jeden mi neskutečně lezl na nervy, především jak mluvil, ale to se celkem dalo překousnout. Děj byl předvídatelný, ale u tohoto typu filmu ani neočekávám, že by to snad bylo jinak. Celkově spokojenost, já se bavila.(31.10.2012)