Dead Island

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Polsko, 2011, 3 min

V krátkém traileru na novou počítačovou hru sledujeme boj o přežití trojčlenné rodiny, která si pouze chtěla v klidu užít dovolenou u moře. To jim ale nedovolí horda zombie, která se snaží prodrat do jejich letního bytu. (DaUr)

Makky

Nevídane kvalitný trailer na hru, ktorej sa už vo výsledku bohužiaľ nepodarilo udržať najvyšších kvalít. Napriek tomu ide o zábavnú záležitosť s veľmi špecifickou atmosférou a vďaka tomu traileru si ju určite zahrá väčšie množstvo ľudí. Bodaj by herný priemysel ponúkal minimálne podobné zážitky. ()

MultiTobi

Tak tohle je jednoznačně revoluční trailer na PC hru. Takovéto pojetí jsem opravdu ještě neviděl a to už jsem viděl trailerů na hry pořádnou kupu, ale ještě žádný nebyl takto nádherně vymyšlený a žádný na mě emočně nezapůsobil více než tento. ()

Thomassi

Trailer na hru tady na csfd? To by se stávat asi nemělo, protože bychom zde měli guláš všeho možnýho. Nicméně ty tři minuty jsou tak emotivní a vizuálně skvělé, že si tu hru asi seženu :-)) Jojo, zombie a krev, to musí vždy fungovat. ()

AlistairMir

Chlapík přebral a šel to zaspat. To, že kolem se morduje, cáká krev a všude jsou polonahé holky ho moc nebralo a mě moc nebral tenhle trailer ale tak sto lidí sto chutí já to zaspím stejně jako hrdina v traileru. PS : Hra je lepší než trailer :-D ()

Dexter1

Efektný trailer k PC zombie vyvražďovačke, ktorý vydoluje omnoho viac emócií než ktorákoľvek romantická zbytočnosť. Po vizuálnej stránke dokonalosť, veď čo iného očakávať od novej PC hry, a naračnou štruktúrou v tejto rodinnej tragédií doslova zabili. ()

fmash

Sice moc netuším, proč se tu hodnotí i trailery na hry, ale když už tu je, proč neříct, že je skvělý? ()

Petroff

Hodnotíme už i trailery k hrám? Jestli je to to video, co jede pozpátku - tak jo, to jsem viděl a je to dobrý. Jen se obávám, aby se tu k hodnocení nezačaly objevovat třeba gameplay videa z minecraftu a podobě .-) ()

Kwaichi

Konečne ľudia začali brať vážne aj upútavky na počítačové hry. Však čo môže lepšie zabezpečiť predaj ako dobrá reklama? ()

animaxis

Skvělé zpracování. Dead Island nemám moc rád, ale tohle se povedlo. Ale večerák bych z toho nedělal. To by byl zase průměrný zombie film jaké jsou už vážně klišé. ()

sir-dave

Nevím, nevím, zda nejlepší trailer na konzolovou a pc hru. Přijde mi to poměrně pře medializováno. Každopádně dost povedené a mnoho fanoušků, včetně mě se těší až hra vyjde. Jaká bude skutečnost se uvidí.. ()

Mr.Ripley

Emocionální masáž v dokonalém grafickém hávu. Takhle nějak mělo vypadat Walking dead! Ne jen nafouknutá bublina, kde se vše odehrává na povrchu. Narozdíl od zmíněného seriálu se zde do hloubky pocítil jsem takový požitek z tolika emocí, grafického zpracování a akce za neuvěřitelné tři minuty! To se seriálu podařilo v pouhém pilotu. Zkrátka a dobře, brilantní trailer. ()