Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

eraserhead666

Mno, spíš banda šulinů než přizdisráčů. Snad jediný, kdo mě nějak zaujal byla ta baculka, skvěle uchopená postava. Sotva průměr. 2.5* ()

claudel

Tahle kombinace Pařby a Prciček zaútočila na můj nízkopudovější část mého smyslu pro humor. Smál jsem se docela často a bavil se celou dobu. Bez někerých nechutností se to klidně mohlo obejít, ale jako celek fajn. Seriál jsem neviděl a pokusím se jej sehnat. ()

MáŠa

Průměrné až podprůměrné. Má to být komedie, ale těch vtipných scén tu zas tolik není. Trošku to hraje i na vážnou tématiku, ale abych tomu nějak uvěřil, tak by to nesmělo být tak jednoduché. Čtyři looser-kluci, čtyři holky (z toho 2 hodně dobré). A vzájemně si k sobě hledají cestičku. A jde jim to docela lehce, i když by si každý kluk dokázal za své chování vytrestat nezájmem ze strany holek. A nakonec všichni tak nějak zčista jasna procitnou. Ale aby to působilo reálnějc, nesmělo by to být všechno tak rychlé. Do toho občas sprosťárny, které se tam často ani moc nehodí - takže takové nekonzistentní. ()

Morholt

Anglo-americké komedie o dospívání moc nemusím, ačkoliv uznávám, že American Pie mě bavilo s každým dílem víc. Nicméně tahle série se vyvíjela, takže od sprostých vtípků přerostla v ne nějak sofistikovanou, ale přesto celkem vkusnou zábavu. Přizdisráči oplývají vším, co na teenagerských komediích nenávidím. Záchodovým humorem, neustálou nadržeností a uřvaností. Navíc tady mi to nijak nesedlo ani herecky. Párkrát jsem se zasmál, to zase jo, ale jinak jsem od Britů čekal mnohem víc. 20% ()

Kamca_

Hrozně trapná komedie vážně. Nesedlo mi to snad vůbec ničím. Hudba špatná, výběr herců se mi taky nelíbil a o scénáři radši nebudu mluvit. Bohužel jen 20%, i když jsem si ze začátku myslela, že mě to fakt bude bavit. ()

RelaxMan

Jsem fanoušek filmů " Klub sráčů a série Prciček ", tudíž i z tohoto filmu jsem byl nadšen. Vždycky si totiž vzpomenu na sebe, jak jsme kdysi s kámošem vyráželi na dovči k moři. Scénář se totiž od některých situací moc nelišil a trapných situací jsme zažili docela dost. Dnes, ale na to rád vzpomínám. Co se týče Přizdis*áčů, tak mi tam sedělo naprosto vše. Režie, kamera, výběr herců, dialogy, letní lokace a soundtrack. Seriál jsem ještě neviděl, ale určitě si ho rád dám. ()

ScarPoul

The Inbetweeners možno nie sú dokonalý seriál a celkom očividne sa držia debilnej nálepky teen dobrodružstiev o prvom zasunutí, ale anglický humor a miera trápnych situácií, ktoré stretnú hlavných hrdinov je aj v tomto prípade nesmierne zábavná. Dokonca v tomto prípade rozťahaná na celovečerný film. Ten je síce zasadený do dovolenkového prostredie ( aké neočakávateľné) ale kupodivu to funguje. Tie postavičky mám rád, aj keď ich počínanie mi dakedy pekne lezie na nervy - plus mali naozaj skvelé polovičky, ktoré im sekundovali a ktoré robili túto blbinu znesiteľnejšiu. Inak je to prehliadka obyčajných klišé a debilných charakterov, ktoré sa snažia vystúpiť zo svojho debilného tieňa. Smial som sa a túto hodinku a pol som zaspomínal aj na niekoľko naozaj vtipných momentov zo seriálu. Rozhodne sa jedná o lepší počin, než aký sa darí našim českým kolegom v podobných žánrových vodách. Hold, Briti vedia spraviť srandu aj z hovna. A to doslovne. Fanúšikovia budú spokojný, ostatný sa aspoň trocha zabavia a na tých čo chcú vidieť viacej ceckov a genitálií tu stále čaká 7 dielov prcičiek. ()

Mike.Myers

Pokud půjdu z nějaký kalby a budu si připadat hrozně zapnu si tenhle film abych věděl, že existuje něco horšího něž moje kalby. ()

maseer2

oproti seriálovému předchůdci místy ještě víc (resp. až moc) vyhnané do extrému.. přesto jsem dostal přesně to, co jsem čekal - výbornou zábavu ve stylu mého oblíbeného seriálu.. 4* ()

6thSun

Posledních 20 minut je lepší nevidět, ale jinak to jde, i když na původní seriálovou předlohu (a hlavně kulervoucí II. sérii) to nemá. 70% ()

hejahou

Velice trapný teenegerovský film. Humor filmu mně vůbec neseděl. Myslím, že se chtěli angličani přiblížit americkým komediím, ale v tomto podání se jim to vůbec nepovedlo.... ()

JohnCZ

Obávám se, že nefanoušky a neznalce seriálu to moc brát nebude. Ale já jsem těsně po zhlédnutí všech třech sérií prakticky vkuse nadšen. První polovina je sice po vzoru seriálu přehnaně šílená, ale druhá zahraje i na vážnější strunu, zachová humor a v této poloze jsem měl vždycky Inbetweeners nejradši. Film je skvělou tečkou za celým seriálem a symbolickým zakončením, jaké si tahle nevšední parta kluků rozhodně zaslouží. ()

Marsik

Cinema City Anděl - Jen co jsem dokoukal v kině Hranaře, přešel jsem do vedlejšího sálu a šup sem s dalším filmem :-) Přizdisráči byli narozdíl od Hranařů naprostá hovadina :-) Tenhle film se může líbit jenom úplnejm magorům :) Hlavní čtyřka byla banda těch největších tragédů a blbců, co se na filmovém plátně kdy vyskytovala :) Pokud člověk na hoďku a půl totálně vypnul, tak se to celkem dalo. Občas dobrej gag, ale po druhý se na film podívám jenom z donucení :) 55% ()

hous.enka

Neviděla jsem seriál, takže možná proto šel film kolem mě. Plus dávám za hudbu, občas opravdu bláznivý hlášky a vtipy (privátní diskotéka apod.) a taky za to, že v tomhle filmu se nesvlíkaj ženský, ale chlapi. A to do poslední nitě :) ()

Kryton

Poslední dobou mě komedie MADE IN UK baví a mám rád anglický humor z dob minulých i současných. Tohle je však UK verze všech těch špatných amerických teen "chcem si zašukat" nekomedií. Ty čtyři lůzři mi nepřipadali sympatičtí a jejich vylomeniny byly převážně trapné. Palec dolů! ()

zdepapepa

Ať si říká kdo chce co chce, odvolávám, že poslední díl třetí série byl ideálním zakončením série. Toto bylo. Někdo namítá, že to byl příliš vykonstruovaný hollywoodský happy end? A nezasloužili si to, chlapci, po všech jejich útrapách? Nedala se čekat dokonalost ve smyslu několika perfektních epizod za sebou, přesto to byla skvělá podívaná. Možná na to i zajdu do kin, když už to má tak "úžasný" překlad Přizdisráči. A taky bod za to, že film dokázal téměř nemožné - znechutit mi Carli. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna