Velmi zajímavá studie jednoho osudu.(21.3.2014)

"Nemusíš mě učit, jak mám lhát o svým pití. Já vím dobře, jak o tom mám lhát, dělám to celej svůj život."                    Rozvláčný americký film s náboženskými vsuvkami.(20.9.2014)

Výborný scenár, výborný Denzel a presný Zemeckis. Navyše hrdina pije Bushmills rovnako ako ja. Ale ja nie som alkoholik!!!(17.2.2013)

Zemekis, Washington, Silvestri to sú všetko známe mená, ale s výsledku som sklamaný. Námet nie je zlý, ale film je strašne natiahnutý a moc toho neponúkne. Washington je dobrý herec, ale tento krát jeho postava je fakt nezaujímavá a Zemeciks dopadol rovnako ako Washington - začiatok pekne natočený, ale potom príde už dlhá, málokedy zaujímavá rovinka do cieľa, ktorá ničím moc neprekvapí ani nezaujme. 60% - 3*(26.5.2013)

Výbornej Washington v poctivém Zemeckisově dramatu, které zbytečně brzdí natvrdlá linie s fetkou. Kromě famózní lowbudget havárie letadla jsou dokonalé všechny scény s Cheadlem a Goodmanem.(16.2.2013)