Rallye smrti: Peklo na zemi

• USA Death Race: Inferno (více)

Odsouzený vrah Carl Lucas alias Frankenstein je nejlepším řidičem v brutálním automobilovém závodě za zdmi věznice, známém také jako Rallye smrti, který vysílá Weylandova společnost přes internet. Cenou pro vítěze a jeho tým v boxech je propuštění z vězení – od tohoto cíle ho dělí jen jedno vítězství. Jenže R. H. Weyland je donucen prodat práva na „Rallye smrti“ miliardáři Nilesenovi Yorkovi. York, provozovatel soukromých věznic, chce uspořádat „Rallye smrti“ jako transkontinentální závod v jihoafrické poušti. Weyland zařídil, aby Lucas podstoupil operaci obličeje, a po zničující nehodě mu tak byl obnoven popálený obličej. Od operace však musí nosit masku, aby neohrozil příjem z vysílání. Je pokračovatelem závodníka, kterému se říká „Frankenstein“. Jeho tým, který tvoří technici Goldberg a Lists a navigátorka Katrina, netuší, že pod maskou je Lucas. Tomu stačí jediné vítězství, aby pro sebe a svůj tým získal svobodu. Jenže York vytvoří nová pravidla a o propuštění vítěze nechce nic slyšet... (TV Nova)

bengelis odpad!

Hrozné sklamanie, jednička geniálna - dvojka pokazená hrozne a táto tzv. trojka? Totálne zbytočná a nepochopiteľná... Neodporučujem vôbec pozerat, ak sa nechcete totálne nudiť ()

+sfinx+

Další ždímačka už tak dosti prostinkého nápadu. Tentokráte je to díl Rallye Zamříž-Dakar. Kromě prostředí a některých velmi solidních záběrů je to velmi hloupý film s ještě hloupějšími dialogy. Filosofování nečekám, ale aby každý druhý záběr působil jako laciná reklama nebo vysvětlivka pro toho nejtupějšího diváka (naváděné střely), to se mi dosti příčí. Zvláště když je to tak násilně podáváno. Trejo se baví s Frankem o soupeřích a po každé druhé větě je tu akční záběr - reklama. Co to má být? To rovnou mohli ukázat soupisku, charaktery postav, charakteristiky zbraní atd a nemuseli se párat s nějakými dialogy. No a ten zbytek rozhovorů? Skoro by se dalo říct: co slovo - to perla. Proč tam rvou intouše, který vysvětluje mexickému buranovi historii závodů? Proč tam rvou raketu, jejíž dráha letu nápadně připomíná arsenál z kreslených animáků pro děti? Prvnímu dílu jsem ještě jakš takš uvěřil ten obraz nechutných lidí, zírajících na tupý, brutální živý přenos z morbidního závodu. U třetího dílu už mi připadá toto téma pokrytecké a brát si na paškál něco, co se sám snažím prodat je velmi zajímavý přístup. ()

DavidAAAA

No, první a druhej díl se mi líbily, ale tohle je fakt sračka. Třetí díl spadl kvalitou dolů asi ve všem. Příliš ukecané, málo akční, už jen spíš jeté na efekt. Znechutil mne hlavně boj těch prsatých krasavic o to, kterých deset přežije, aby mohly závodit - jedna zemřela na propíchnutí brady ( asi vražednej zubní kaz ), druhá zhebla okamžitě potom, co se jí mačeta lehce zasekne do ramena. Uff, fakt špatný. Upřímně, nedokoukal jsem, nedalo se to. ()

BH7

Za absenci Mustanga oproti předchozím dílů strhávám jednu hvězdičku, je mi líto, ale to auto je tak úžasný, že mi tam hrozně chybělo (koment pouze pro milovníky automobilismu). ()

cien

Lepší než předchozí díl, má to super akci, hezké čičinky, jenom ten zaporak v podání pana Scotta byl vyloženě na střelu.. ()

SCHMEYD

Škoda, že tato série každým pokračováním upadá... "Šukačky za odměnu" a nahý zadek Dannyho Trejo mě fakt nenadchnul. Až takový labužník nejsem. Semtam nějaký výbuch a závod co připomíná vyhlídkovou jízdu poušti. Ke všemu spousta nových závodníků čumí jako když poprvé v životě řídí auto. ()

SNCIS

I když je to moderní akční film, nějak skvělé scény zde prostě nečekejte. Je to podprůměrný film, který je srovnatelný s předchozím filmem. - 40%. ()

andy60

Z těch rychlých střihů mě bolely oči, z těch trapných dialogů mě bolely uši a z toho věčného poposedávání - kdy už bude konec, mě bolel zadek. ()