Rallye smrti: Peklo na zemi

• USA Death Race: Inferno (více)

Odsouzený vrah Carl Lucas alias Frankenstein je nejlepším řidičem v brutálním automobilovém závodě za zdmi věznice, známém také jako Rallye smrti, který vysílá Weylandova společnost přes internet. Cenou pro vítěze a jeho tým v boxech je propuštění z vězení – od tohoto cíle ho dělí jen jedno vítězství. Jenže R. H. Weyland je donucen prodat práva na „Rallye smrti“ miliardáři Nilesenovi Yorkovi. York, provozovatel soukromých věznic, chce uspořádat „Rallye smrti“ jako transkontinentální závod v jihoafrické poušti. Weyland zařídil, aby Lucas podstoupil operaci obličeje, a po zničující nehodě mu tak byl obnoven popálený obličej. Od operace však musí nosit masku, aby neohrozil příjem z vysílání. Je pokračovatelem závodníka, kterému se říká „Frankenstein“. Jeho tým, který tvoří technici Goldberg a Lists a navigátorka Katrina, netuší, že pod maskou je Lucas. Tomu stačí jediné vítězství, aby pro sebe a svůj tým získal svobodu. Jenže York vytvoří nová pravidla a o propuštění vítěze nechce nic slyšet... (TV Nova)

merlinovic

Opakující se záběry, špatně sestříhané....v jedné scéně umře závodník a auto je zničeno aby se o minutu později objevil jak s autem najíždí do domu. Naprosto vytržené z příběhové linie .. opravdu si nedokážu představit jak by na todle měl navazovat první díl. Zbytečné pokračování, které vaří z vody. ()

L3G1ON4R odpad!

Naprosto zbytečné pokračování, již druhý díl byl poměrně o ničem. Nezáživné, akční scénky nudné, herecké výkony pod prahem snesitelnosti. ()

Vykuk

Sice jen vysávačka předchozích dílů, ale po těch blitkách, co jsem poslední dobou viděl, příjemné odreagování, mělo to koule, bavil jsem se (ne tak jako u jedničky se Stathamem, ale zas lepší jak dvojka). ()

doli141

Nemůžu říct že mě to zklamalo, protože přesně takovou ubohost jsem očekával.... závody jsou o ničem, chybí hlavní konkurent v závodě a mam pocit, že v tomto filmu by auto vybuchlo i po nárazu do kaktusu, protože výbuchy jsou v tomto filmu hlavní záležitost.... a celkově celý příběh stojí od začátku za nic, ale stejně jsem chtěl dát aspoň 2* za výstřihy všech kozatých hereček, ale závěr kde popisuje jak utekl mě přesvědčil, že si s filmem moc velkou práci nedali, proto 1* ()

kubilov

Klasický parazitismus na úspěšné a líbivé jedničce. Akční scény jsou zoufale amatérské a docela fajn závody to nevylepší. Tak.. alespoň Danny Trejo si přišel na svý. ()

64B

Nejhorší z dílů, jak už to tak bývá, Slabý, labilní díl, který je opět stavěný na ne moc věhlasné pokračování, kde Mačeta skoro "tvítuje" a Goss je sympaťák jak opičí prdel. Díky bohu, že něco podobnýho nedávaji do kin, protože by kinematografie šla rychle do háje.. ()

mrclTV odpad!

Skončilo to ako som čakal, zatiaľ čo predošlé filmy si držali nejakú úroveň (aj keď minimálnu, ale predsa nejakú), Inferno je už jednoznačný odpad. Takmer som to od nudy nedopozeral, ešte že existuje vynález zrýchleného prehrávania. Nedá sa na tom ani smiať ako na dvojke, jednoducho zlá akcia/treťotriedny (ne)herci a komparz snáď štvrtotriedny (ako afričania s úsmevom demonštrujú a hádžu kamene, na to tak skoro nezabudnem :D)/neskutočne smiešne na seba nenadväzujúce strihy/polovica scén ako úvod z porna/ a tie gopro kamery na autách pre "akčné zábery", neviem či to bol najlepší nápad. A ešte som zabudol na geniálny detail - GPS navádzaná raketa letiaca o rýchlosti priemernej silvestrovskej prskavky. Lahôdka. Toto nie je Béčko, ani Céčko ale niečo na F... Úbohý počin na hranici amatérskeho filmu. A to asi urážam amatérskych filmárov. PS: Ak som dobre pochopil, aj 3jka je prequel pred jednotkou? ()

rasto87

Mohli skúsiť vymyslieť aspoň niečo trošku iné a ni sa len zamerať na vysvetlenie úplnej jednotky či dvojky. Najviac mi však vadilo asi to, že závod už nebol tým čo v prvých častiach, nakoľko sa to odohrávalo na voľnom priestranstve púšte, čím dodrbkali celé Frankensteinovo auto. Podľa mňa zas natočený obyčajný B- éčkový priemer, ktorý sa snaží priblížiť k prvej časti. ()

BradleyT

Sucharovite, nezazivne az toporne a trapne. Neni to sice uplnej propadak, ale dalo se z toho vyzdimat mnohem vic. Pro ty co vzorne videli oba predchozi dili je tenkhle takovou vsuvkou mezi ne, a i pres nymandskej vykon je dobre tento snimek videt. ()

kobras5

Dá se na to podívat jednou, ale vícekrát to vidět nepotřebuji. Zlatý první díl. 45% (viděno na DVD česky). ()

megajalec

Z nepochopiteľných príčin som nevidel dvojku a z nepochopiteľných príčin som videl trojku. Ono ani pri jednotke som nebol príliš zhovievavý, a keď porovnám tieto dva diely, tak asi jednotka vychádza z tohto súboja asi lepšie. V čom sa môžu zrovnávať, je jedine krása ženských postáv (pozitívnych). ()

MiniRecenze

Dalo by se říct,že se jedná o třetí pokračování.Škoda,že nemůžu znít pozitivněji.Od druhého dílu to jde s touhle rozvíjející sérii z kopce.Jsme opět svědky jak sotva 65kilový Luke dokáže zmasit ty největší nabušené "hovada" .Výběr postav zůstal stejný jako u předešlého dílu.Je zde otřesný střih a rozmazaná choreografie."Díry" ve scénaři by se nedalý snad ani spočítat.Téměř žádná originalita a nebo snaha o vyprodukování kvalitního B-(éčka).Fajn a teď nějaké to pozitivum.Je to film u kterého nemusíte přemýšlet,casting zaplnily polonahé prsaté modelky a....a....a to je snad vše. BP-(ÉČKO)!!! ()

VideoTuti

Režiser Roel Reiné který natočil i druhý díl této série se podařilo natočit čistokrevné "Céčko" a to kupodivu se stejnými herci. Scénář filmu stojí za starou belu a děj nemá gradaci Jje to slepenec akcí v kterých jde o to něco zničit a tak divák když si film pustí v různých částech ani neví v které části závodu se nachází a v podstatě je mu jedno kdo tam zemře. Na filmu jsou nejhezčí spoře oděné kočky a ty se opravdu povedly. ()

Georgeton

Neviem si pomôcť, ale scénar ma prekvapil jak u Nolanovských filmov, bohužiaľ zaostáva tu bližšie vykreslenie postáv, čo však mi nevadilo, pretože film bol, tak isto ako ostatné rallye, nabitý akčnými scénami. Za koniec by sa nemal hanbiť žiadny režisér. ()

kishi_SO

rovnako nudne a zbytocne ako dvojka. A znova sa to tykalo ci uz samotnych pretekov alebo bitiek. Snad mozno o paru stotin percenta sa mi pozdaval tento diel viacej ako predosli. ()

koudymen

rallye ve stylu dakar byla dejme tomu dobrá volba.Jen děj nebyl úplně až tak v pořádku.Plus dávám,že na konci vše zapadá a neni to nijak trapné. ()