Raubíř Ralf je padouch z retro videohry "opravář Felix Junior". Každý den rozbíjí dům s nešťastnými nájemníky, za ním chodí opravář Felix a díky kouzelnému kladívku vše opravuje. Pro fungování hry je Ralf nezbytný, ale všichni ho přehlížejí, a když se oslavuje 30. výročí vzniku hry, nikdo ho nepozve. Ralf touží být milován a obdivován jako Felix. Podnikne proto nebezpečnou cestu do ostatních her, aby získal zlatou medaili, která by mu přinesla vytoužený obdiv. (TV Nova)

Litvicek

Kevspa to nádherně vystihl. Za sebe mohu říct, že jsem viděl nejlepší animovaný film vůbec. Udělá to na člověka takový dojem, že se může smát i brečet. Proslov je marný - Jednoznačná kvalita, která dostává 5 hvězd. ()

Paity

Je to něco jiného, nového, hlavní hrdina je vlastně záporák, příběhově je to takové snové. V celkovém hodnocení to ale neníé na více než tři hvězdičky. ()

Neshika

Něco takovýho už sem hodně nezažil...skvělý design a celkové zpracování. Nostalgie zasáhla moje srdce a při scéně Ralpha a Vany...Vanilky...Vendelíny...prostě tý holčičky jsem skoro brečel :) ()

farfalla

Hraní počítačových her není moje srdcová záležitost. Ti, co rádi skáčou, střílí, závodí a budují, tento film asi ocení více. ()

DailyDreamer

Nejoriginálnější animák za poslední roky, a pro mě osobně nejlepší animák vůbec. Milovníci videoher budou chrochtat blahem. Takové novodobé Toy Story :-) ()

bloodline

Animačný úlet do prapočiatkov aneb Cesta do (animačného) pravěku. Tvorcovia si zjavne námetovo chceli zalaškovať s generáciami odkojených na herných klasikách a zároveň uspokojiť súčasných krpatých spotrebiteľov. A to do neba kričalo ako sirény všetkých záchranných zložiek. Moje očká žiarili ako somálskemu dietku pred výkladom s paštétovými chlebmi, keď Wreck-It Ralph rozbil spomienkovú skrinku z detských čias a do polovice išlo o perfektnú jazdu na tetris pohon. Potom ma Ralph, aj so svojou družinou, poslal do Kambodže lekvár kosiť upriamením pozornosti na malé detiská, čím rating (aj humor) utrpel na hodnotení ako Grécko pred prvým eurovalom. Ale aj tak ďakujem, predsa len ma táto animačná a námetová gameparáda povozila na zábavnej vlne. ()

Ripley

Škoda že nebyl plně využit potenciál originálního námětu.Prolézání postaviček ze hry do jiné hry byl dobrý nápad a nabízel velké dobrodružství.Vidíme pouze tři hry včetně té ze které je Ralf.Bohužel Ralf navštíví pouze dvě hry a většina děje se odehrává v té druhé s názvem Sugar Rush.Tady se zbrzdí nejen Ralf,ale i celý film a celkově zde děj zinfantilní.Animačně nelze filmu nic vytknout.Jde o disneyovský nadstandart.Většina postav zaujme.a potěší některé vtipné pasáže a několik dobrých hlášek.70%-po druhém shlédnutí. ()

Blondsky

Jedna z nejlepších pohádek studia Disney. Do hlavního hrdiny se brzy vcítíte a začnete mu fandit . Záporák je docela dobře navržen , ale nic extra není. ()

Hanes88

Tohle byl spíše průměrný animovaný film, ale každopádně dobře pobavil. U děje jsem myslel, že bude mnohem horší, takže mě to mile překvapilo. Chtěl bych dát lepší hodnocení, ale nebylo by to fér vůči jiným animovaným filmům, kterým jsem to lepší hodnocení dal. Tudíž 65%. ()

J*A*M*A*L

Tak jsem se lidi zase po dlouhé době (asi dva měsíce) podíval na animovaný film a opět jsem byl spokojen. Já mám animované filmy prostě rád a na tom se už asi nic nezmění. Měl jsem je rád jako kluk a mám je rád i dnes a budu je mít rád ještě dlouho, nejspíš do smrti :-). U těch už snad mám stoprocentní jistotu, že se u nich nebudu nudit a, že se budu bavit a bude se mi to líbit. A když ne, tak určitě to nebude platit pro Pixar. Američani a jejich filmy jsou už možná ohrané, jak Beatles, ale musím zase říct, že v animovaných filmech jsou špičkoví. A Wreck-It Ralph je toho jen dalším skvělým důkazem. Navíc první film, kde jsem si oficiálně oblíbil záporáky :-). ()

FARGO

Po nějaké té době zase povedený animák, který skvěle využívá svůj potenciál. Pro lidi co se trochu vyznají v hrách, je ještě kouzelnější! ()

vander19

Rozprávka o Ralfovy-mlátim čo vidím je príbehovo vsadená možno do modernej doby, ale dokonale ju zrejme ocenia až starší sledovatelia. Mňa vrátila do dôb, keď sme nemali PC, noťasy, tablety a androidy. Ale keď sme konzoly zapínali na TV a nebol to Xbox. Do dôb dávno minulých a zabudnutých. Pár postavičiek som poznal a pár som spoznal. Bolo to veľmi príjemné. Ralf je sympoš už na začiatku a príbehovo sa mi ľúbílo, že tvorcovia pospájali dokopy hry z rôznych dekád. Škoda, že dnes už neexistujú herne ako tomu bolo v minulosti. Krásne RETRO. ()

marnold

Taki normalny. Myslym, ze se szlo wiyncyj pobawic z tym napadym roznie starych a na grafickim inszym poziomie grach. Za 3* no. ()

Bouřňák

Animovaná komedie s naprosto originálním nápadem? To přece není možné. Tento film není jen o pár dobrých hláškách, ten je užasnej úplně celej. ()

Wishkah

Jsem pamětník starých arkádovek a už jen z principu se mi tenhle film musí líbit. A líbí. Je to milé, krásné, lehce předvídatelné a hodně zábavné. Navíc musím pochválit i český dabing. Samozřejmě je plusem i nostalgická atmosféra, která tomuhle filmu dodává to něco navíc. Jeden z nejlepších animáků poslední doby ()

Tristaver

Moje srdce gamera pochopitelně zaplesalo nad skvělým námětem, se kterým tvůrci přišli. Wreck-It Ralph je fakt super originální pohádka, která je klasicky částečně pro děti a částečně pro nás starší - zvláště pak ty z nás, kteří znají M.Bisona, Pac-Mana a Donkey Konga. Líbilo se mi i šikovné zkombinování různých druhů animace, stejně jako dabing - John C. Reiily a (především) Sarah Silverman jsou si tu snad ještě podobnější než v reálu. Škoda trochu nataženého úvodu a méně popkulturních odkazů. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (více)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (více)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky