Hustej nářez

USA, 2009, 25 min

Střih:

Michael Gavlak

kinghome

Naprostý debílci moderujou trapnej pořad ze sklepa. Tak takhle by měl pořad začínat. * za pár vtipnejch videí. Jináč to stojí za vyližprdel. ()

Jazzzz odpad!

Je to bandička trapáků, který nic neuměj a tak pouštěj videa z netu. Jsou trapní, jejich prupovídky nudné. Ty záběry někdy pobaví, ale vše co ta partiřka mladíků pro ten pořad udělala stalo za velké prd. ()

sskrblik odpad!

Hustej název! A přitom taková blbost. Pokud bych byl bez špetky talentu a chtěl bych dělat pořad o ničem, pak neváhám kupuju letenku, poberu bandu blbců z ulice a zakládám pořad... ()

Elleannie

Ti komentátoři jsou opravdu strašní, někdy až trapní, kdyby tam nebyli nebo kdyby mluvili jako normální moderátoři (normální lidé), tak by se na tento pořad dalo dívat. Některé jejich připomínky se vážně nehodí.. ()

Zagi20 odpad!

Dobře, pár videí je tam fakt povedených. Ale drtivá většina je už dávno provařená z youtubu, takže nevidím důvod proč by se na to měl někdo dívat. Co mě ovšem nadmíru vytáčí jsou ty dementní kecy rádoby vtipné bandy amerických mládežníků, kteří asi nemají nic lepšího na práci než řešit hovna v pořadu který nikoho nezajímá. Odpad. ()

giovanni3

Z lítosti za 1* v porovnání s domácím Stahovákem to je o chloupek lepší... Mnoho videí je dobrých a zajímavých, ale ti ,,komentátoři,, to je děs běs i prostředí jejich ,,studia,,.. 1z5 je až kam. ()

The Viper odpad!

Banda metrosexuálních buzerantů....to tu už bylo. Ale nejhorší na tom je ta až naprostá amatérská demence přítomných. Navíc záběry už byly vypuštěny televizí tolikrát, že je to prostě nuda. ()

kikakrystof odpad!

Videa tam pouští celkem vtipné. Bohužel do toho mluví a navíc takový kraviny. Všem bych jim dal facku aby se probrali :) ()

Paity odpad!

Naprosto zbytečná záležitost, kterých se v USA "narodí" každý rok několik desítek, aby po té splasknul jejich nafouknutý balón originálnosti a oopět jsme všichni zapomenuli, že něco takového vůbec spatřilo světlo světa. ()