poster

Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

 • NinadeL
  *

  Naďo, proč?! Zilionkrát provařené skeče slepené tím nejhnusnějším balastem, co TV dokáže vyprodukovat. Asi z toho budu mít ekzém.(22.9.2011)

 • Tommassi3
  *

  Tak při krájení cibule už za ta léta praxe neuroním ani slzičku, ale když vidím veselého parazita Aleše Cibulku, ty vole, zlatej Magnusek, který svou kariéru vystavěl na pseudoadoraci tuzemských hereckých legend, jak se snaží našim režisérům reklam naznačit, jak moc ho mrzí, že neuspěl v konkurzu na Bédu Trávníčka, brečel bych jak malá holka, co všechno dokáží divákovi s klidným srdcem na Kavkách servírovat v pátek večer za zvěrstva !! Jistě, archív zábavy, no, říkejme tomu třeba tak, České televize se zdá být prakticky bezedný, očekáváte-li kvalitu, nicméně opak je pravdou, což však očividně průměrnému českému konzumentovi recyklátů vrásky nedělá, a tak se tohle Kolo vesele točí dál, díky čemuž se stalo něco, čemu bych jako rozený optimista nikdy neuvěřil, totiž že se mi dostalo cti moci sledovat tuhle tragickou selebritu jak na veřejnoprávním kanálu, očividně bez poklopu, když tak koukám jaký kreatury do něj padají, že pane Šmucler, tak i na TV Barrandov !! Brečet nebudu, tlačítko off na ovladači mi totiž ještě funguje, ale blivno mi teda rozhodně je !!(2.5.2014)

 • kingik
  **

  V tom pořadu se není čemu smát. No tak dobře, chtěli jste smích, tak tady ho máte. Ha ha ha aneb zesnulí umělci vás baví ve svých vyčpělých vystoupeních. 40%(30.9.2011)

 • Radek99
  odpad!

  Řídká televizní cibulačka z dávno prošlých ingrediencí.(20.10.2011)

 • Marthos
  *

  Aleš a jeho výprodej vyšumělých televizních anekdotek. Nuda na druhou.(29.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace