Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

• slatkac

Nic moc teda. Cibulka je strašnej moderátor a jedniné co ten pořad zachraňuje je to, že má jen 50 minut.(9.9.2011)

• Karlos80

Už to tu bylo řečeno, jde o naprosto zbytečný pořad (nic nového a originálního asi už sotva někdy vyprodukují, ta doba je nenávratně pryč), vytvořený opět z našich koncesionářských poplatků, pomalu vyhaslé ale jinak stále stejné selebrity, které nemají už prakticky co nabídnout, se na tom tak akorát napakují a divák je opět znehucen, s čím vším že jde ve 21. století přijít do hlavního vysílacího času, asi nás maj fakt za úplný debily (kteří se chtějí stále bavit a zkousnou úplně všecko, zatím co oni si dělají tu svou politiku), kdyby to člověk něco podobného neviděl 10krát za rok tak snad ani nic nenamítne, navíc máme tak bohatý archív kde je vše, a jak tak koukám, stále je z čeho vybírat a dělat zábavu:-) Když zatím nebude stát Cibulka, tak zas vyberou někoho jinýho, jak u blbjech na dvorečku, v tom našem malém a zatuchlém českém rybníčku:-)(7.10.2011)

• rikitiki

Další převařování tv archivu. /21. 9. 11./(22.9.2011)

• Marthos

Aleš Česneček a jeho výprodej vyšumělých televizních anekdotek. Nuda na druhou.(29.9.2011)

• K.I.N.G.

Cibulka je poloviční magor a výběr scének také není pochopitelně většinou nijak oslnivý. Pokud bych ještě někdy zhlédl nějaký díl, tak by mé hodnocení nahoru rozhodně nešlo.(22.9.2011)

• - Česká televize vysílala pořad každý čtvrtek od 8. září do 22. prosince. (Kmotr76)

• - Dne 4. ledna 2013, více než rok po ukončení vyslání, Česká televize odvysílala ještě jeden díl s režisérem Zdeňkem Troškou. (Kmotr76)

• - Seriál byl v počátcích nadprůměrně sledován. Díl z 6. října s hercem Václavem Vydrou měl podle údajů ČT sledovanost 824 tisíc diváků včetně dětí, přičemž tři čtvrtiny publika tvořili lidé starší 45 let. (Kmotr76)