Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

• Phobia

Hovno plné hvězd aneb jak levně udělat pořad k uspokojení pupkáčů a otylek, co ve 20:00 usedají s pívem a pytlem brambůrků k TV obrazovkám a vyžadují svou porci zábavy. Muži chtějí nadávat u fotbalu, ženy se chtějí romanticky dojímat u telehovnel a společně se chtějí smát estrádám. A proč točit estrády nové, co beztak stojí za tuberácký chrchel, když archív ČT nabízí tolik (bambilionkrát recyklovaných) perel? Vždyť stačí jeden nevýrazný moderátor, jedna rádobyzábavná sereblita, nahraný smích a jedno kolo ála "jména hloupejch na všech sloupech". Na druhou stranu, některé ukázky dokážou polechtat bránici, proč tedy nepřimhouřit očko: těch zdejších 41% odpovídá mému dojmu.(14.10.2011)

• Rosalinda

Máte rádi pořady, v nichž nechybí spousta slavných jmen a při nichž o humor je velká, ale fakt velká nouze? Takový pořad je právě Kolo plné hvězd - pořad pro celou rodinu, příšerně strávená večerní hodinka ve společnosti průměrného moderátora Aleše Cibulky a jeho hostů. Opravdu takové pořady máte rádi? Jděte do toho... Zábava je garantovaná!(8.9.2011)

• Marthos

Aleš a jeho výprodej vyšumělých televizních anekdotek. Nuda na druhou.(29.9.2011)

Televizní pořad sloužící jako oddechovka po únavném dni. Je mi úplně jedno co tam tlachá Cibulka, nebo jeho hosté…Občas se u jejich příhod zasměju, ale mě více zajímají ony ukázky z Kola plného hvězd. U některých funguje nostalgie, tu a tam narazím na skutečně „legendární“ scénky, ale i na takové, které jsem dosud nikdy neviděl – takže za mě určitá spokojenost. Rozhodně lepší, než čumět na filmy, jenž nedávno běželi na druhé televizní stanici (tak jak to mají ti šašci v oblibě).(11.4.2015)

• Radek99

Řídká televizní cibulačka z dávno prošlých ingrediencí.(20.10.2011)