Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

• Tommassi3

Tak při krájení cibule už za ta léta praxe neuroním ani slzičku, ale když vidím veselého parazita Aleše Cibulku, ty vole, zlatej Magnusek, který svou kariéru vystavěl na pseudoadoraci tuzemských hereckých legend, jak se snaží našim režisérům reklam naznačit, jak moc ho mrzí, že neuspěl v konkurzu na Bédu Trávníčka, brečel bych jak malá holka, co všechno dokáží divákovi s klidným srdcem na Kavkách servírovat v pátek večer za zvěrstva !! Jistě, archív zábavy, no, říkejme tomu třeba tak, České televize se zdá být prakticky bezedný, očekáváte-li kvalitu, nicméně opak je pravdou, což však očividně průměrnému českému konzumentovi recyklátů vrásky nedělá, a tak se tohle Kolo vesele točí dál, díky čemuž se stalo něco, čemu bych jako rozený optimista nikdy neuvěřil, totiž že se mi dostalo cti moci sledovat tuhle tragickou selebritu jak na veřejnoprávním kanálu, očividně bez poklopu, když tak koukám jaký kreatury do něj padají, že pane Šmucler, tak i na TV Barrandov !! Brečet nebudu, tlačítko off na ovladači mi totiž ještě funguje, ale blivno mi teda rozhodně je !!(2.5.2014)

• slatkac

Nic moc teda. Cibulka je strašnej moderátor a jedniné co ten pořad zachraňuje je to, že má jen 50 minut.(9.9.2011)

• Karlos80

Už to tu bylo řečeno, jde o naprosto zbytečný pořad (nic nového a originálního asi už sotva někdy vyprodukují, ta doba je nenávratně pryč), vytvořený opět z našich koncesionářských poplatků, pomalu vyhaslé ale jinak stále stejné selebrity, které nemají už prakticky co nabídnout, se na tom tak akorát napakují a divák je opět znehucen, s čím vším že jde ve 21. století přijít do hlavního vysílacího času, asi nás maj fakt za úplný debily (kteří se chtějí stále bavit a zkousnou úplně všecko, zatím co oni si dělají tu svou politiku), kdyby to člověk něco podobného neviděl 10krát za rok tak snad ani nic nenamítne, navíc máme tak bohatý archív kde je vše, a jak tak koukám, stále je z čeho vybírat a dělat zábavu:-) Když zatím nebude stát Cibulka, tak zas vyberou někoho jinýho, jak u blbjech na dvorečku, v tom našem malém a zatuchlém českém rybníčku:-)(7.10.2011)

• LiVentura

Nevím co.. Cibulka je snaživý, ale trapný..(6.10.2011)

• Marthos

Aleš a jeho výprodej vyšumělých televizních anekdotek. Nuda na druhou.(29.9.2011)