poster

Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

 • Phobia
  **

  Hovno plné hvězd aneb jak levně udělat pořad k uspokojení pupkáčů a otylek, co ve 20:00 usedají s pívem a pytlem brambůrků k TV obrazovkám a vyžadují svou porci zábavy. Muži chtějí nadávat u fotbalu, ženy se chtějí romanticky dojímat u telehovnel a společně se chtějí smát estrádám. A proč točit estrády nové, co beztak stojí za tuberácký chrchel, když archív ČT nabízí tolik (bambilionkrát recyklovaných) perel? Vždyť stačí jeden nevýrazný moderátor, jedna rádobyzábavná sereblita, nahraný smích a jedno kolo ála "jména hloupejch na všech sloupech". Na druhou stranu, některé ukázky dokážou polechtat bránici, proč tedy nepřimhouřit očko: těch zdejších 41% odpovídá mému dojmu.(14.10.2011)

 • K.I.N.G.
  **

  Cibulka je poloviční magor a výběr scének také není pochopitelně většinou nijak oslnivý. Pokud bych ještě někdy zhlédl nějaký díl, tak by mé hodnocení nahoru rozhodně nešlo.(22.9.2011)

 • kapsomut
  ***

  Díl s Hemalou bylo docela utrpení. Zachránila to poslední scénka s Wimmerem. Celkově průměrný pořad, kterému by neuškodilo ubrat hudební vystoupení a přidat scénky na kolo. Přesných 50%(28.10.2011)

 • Rosalinda
  **

  Máte rádi pořady, v nichž nechybí spousta slavných jmen a při nichž o humor je velká, ale fakt velká nouze? Takový pořad je právě Kolo plné hvězd - pořad pro celou rodinu, příšerně strávená večerní hodinka ve společnosti průměrného moderátora Aleše Cibulky a jeho hostů. Opravdu takové pořady máte rádi? Jděte do toho... Zábava je garantovaná!(8.9.2011)

 • LiVentura
  *

  Nevím co.. Cibulka je snaživý, ale trapný..(6.10.2011)

 • - Dne 4. ledna 2013, více než rok po ukončení vyslání, Česká televize odvysílala ještě jeden díl s režisérem Zdeňkem Troškou. (Kmotr76)

 • - Česká televize vysílala pořad každý čtvrtek od 8. září do 22. prosince. (Kmotr76)

 • - Seriál byl v počátcích nadprůměrně sledován. Díl z 6. října s hercem Václavem Vydrou měl podle údajů ČT sledovanost 824 tisíc diváků včetně dětí, přičemž tři čtvrtiny publika tvořili lidé starší 45 let. (Kmotr76)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace