Máte rádi pořady, v nichž nechybí spousta slavných jmen a při nichž o humor není nouze? Takový pořad je Kolo plné hvězd - pořad pro celou rodinu, příjemně strávená večerní hodinka ve společnosti pohotového moderátora Aleše Cibulky a jeho hostů. Kromě populární osobnosti hraje hlavní roli večera "kouzelné" kolo s mnoha políčky s jmény bavičů, herců, zpěváků a dalších zajímavých osobností televizní a filmové zábavy. (oficiální text distributora)

herr_carter

Další z řady pořadů, zabývajících se archiváliemi televizní zábavy,bohužel průměr sráží dost Cibulka, neuvěřitelný kokot............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Merkin

Moderátor není od fochu(myslím, co se týče zábavních pořadů) a to je asi zásadní problém Kola plného hvězd. Cibulka prostě neumí ,,uvařit" vtipnou kaši z ,,ničeho" jako třeba Kraus, Šíp, Rychlý nebo Novotný, takže jakmile si pozve třeba Martina Dejdara, tak se okamžitě stává moderátor z hosta. Jinak myšlenka není špatná, zlatý český archiv se asi divákům nikdy neomrzí, ale obávám se, že jakmile si Cibulka pozve někoho stejně nudného jako je on sám, pak už to ani losování nezachrání:) ()

Paity odpad!

Tohle bylo opravdu dost zoufalé. Ale to tuzemským televizím nevadí, hlavně když se stále ještě někdo kouká. Ale tak trochu zapoměli, že dost lidí nemá na novou televizi a u staré si třeba kanál kvůli poruše na přijímači nepřepne. Nezbývá, než tak koukat i na tyto braky. ()

Schuldiner

Přeprané, převařené, už stokrát vymyšlené cosi, co by mělo býti zábavou.... Jediné plus může být v pozvaném hostovi.. ..pokud ten host alespoň trochu oplývá vtipem.. ()

Chajimwitz

Nemám nic proti tv archivu,spíš naopak,ovšem tento pořad je úplně bezcenný.Ta hvězda je pouze a pouze za ukázky některých,dnes už většinou nežijících umělců.Jinak moderátor,hosté a hlavně celkový ,,nápad" patří někam na smeťák. ()

Skarface

Zrovna na to koukám a je tam Petr Jablonský a prostě ten smích se nedá udržet !!!! Paráda! Vidím to dnes poprvé ale parkrát ještě kouknu a uvidím jestli změním hodnocení ()

Olík

Musí to dát ale práci neustále vymýšlet v jakém novém formátů předhodit divákům něco co už 100x viděly, protože nic nového se už drahně let nenatočilo. A ještě to nechat moderovat Aleše Cibulku – za to by měly padat hlavy!:( ()

Ydrosten

Další totálně zbytečný pořad, kde si ale ty milionkrát viděné ukázky múže někdo vytočit na kole " štěstí " ()

PavelZava

Dnešní díl s Petrem Jablonským, na který právě koukám je naprosto maximální !! Cibulka je Cibulka, ale Petr Jablonský ()

Razzor_82 odpad!

"Úsměv stálý a hedvábná stolice." Gulášek z vyvařených televizních hvězd zdobený úlisným Cibulkou. Zábava určena pro staré báby. 0/10 ()

Čiban

takový průmerný pořad kde se vracíme zpátky časem a díváme se na různá představení herců a z pěvaček. ()

Amarok odpad!

"Chceš znát nepoznané podívané, té se musíš vzdát, já zas stokrát hrané dokolečka si nechám hrát" (divadlo Sklep) Někdy mám takový pocit, že kdyby ČT jednoho dne vyhořel archiv, neměla by najednou co vysílat. Jaký je smysl pořadu, který jsme zde v různých obměnách měli již stokrát? Provařené scénky, které jsou všechny stejně na YouTube. A ty se ještě vytáčejí na kole štěstí, které zřejmě do studia přivezl Béďa Trávníček. Copak nikdo v České televizi neumí vymyslet nic originálního? Kde jsou dny, kdy se vysílaly pořady jako Česká soda nebo Stalo se...? Namísto nějaké kvalitní satiry nebo třeba solidní vědomostní soutěže opět archiv. Jenom aby to bylo co nejlevnější a vyžadovalo nejméně tvůrčího talentu. Nové vedení ČT by mělo tento pořad zrušit a vydat se jinudy. Inovace, revoluce zkamenělé instituce! ()

ajfelka

Není tady žádný dramaturg, režisér nebo schopný člověk, co dokáže napsat vtipné skeče. Proto ČT už poněkolikáté uvádí stále tytéž scénky, jen v jiném obalu (viz Proč bychom se nebavili, když nám Pán Bůh archiv dal, střihové pořady, co uváděl Postránecký apod.). Cibulka perfektně pasuje k průměrnému divákovi, jak si ho asi představují na Kavčích Horách - neurážlivě jakž takž vtipný, nerýpavý, nic, co by si člověk zapamatoval. Výběr hostů - koho tam chcete dát, když tu jsou stále stejní lidé se stále stejnými odpověďmi na už stokrát položené otázky. Novým tvářím se šance nedávají, poněvadž ještě nejsou dostatečně známí mezi průměrnými televizními konzumenty, kteří se nezajímají o dění na kulturní scéně, stačí jim to, co jim naservírují rádia a televize s tím, že jde o největší bombu na světě. A k samotnému kolu - neuškodilo by, osekat na kost hudební čísla, která jsou příšerná, i kdyby tam měli 156 možností výběru a přidat hrané scénky, na které se dá alespoň koukat, i když už je všichni známe zpaměti. ()