Nastala chyba při přehrávání videa.
 • e.Xit
  ****

  zatím ****(24.9.2011)

 • IQ Tiqe
  **

  První díl mě nijak zvlášť nenadchnul, vedlejší herci neslaní nemastní; nicméně Whitney, její přítel a co se točí kolem jejich vztahu nebylo úplně marný a mohlo by to být příslibem zábavy do budoucna, takže dám seriálu šanci. # edit: po překladu mi došlo několik dvojsmyslů, ale i tak je to průměr # po 3 dílech – prostě průměr, kde se sem tam zasmějete a jinak trpíte u trapností, se seriálem jsem skončil.(23.9.2011)

 • Milkom
  *

  První díl nebyl zas až tak špatný. Člověk se vážně pobavil. Druhý díl jak už tu někdo píše utrpení a třetí jen dokonal dílo zkázy. Hlavní hrdinka je čím dál více nesympatická. Bohužél tu nevidím nic, proč bych měl seriál dále sledovat.(11.10.2011)

 • KevSpa
  **

  Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som nebola presvedčená, či si ešte niekedy pozriem dalšie diely. Ale náhodou som po nejakom čase dostala chuť na sitcom a pozerám ďalšie diely - a sú awesome! Whitney je rozhodne šibnutá. Takým zaujímavým spôsobom, ale predsa. Ale sranda je to parádna.(3.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace