• KevSpa

Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

Pilotní epizoda mě velice příjemně pobavila i rozesmála, což z Whitney dělá nového sitcomového koně od NBC a třeba i časem růži mezi sitcomovým trním. Rozhodně budu sledovat dál.(17.9.2011)

Po pilote som nebola presvedčená, či si ešte niekedy pozriem dalšie diely. Ale náhodou som po nejakom čase dostala chuť na sitcom a pozerám ďalšie diely - a sú awesome! Whitney je rozhodne šibnutá. Takým zaujímavým spôsobom, ale predsa. Ale sranda je to parádna.(3.11.2011)

• Milkom

První díl nebyl zas až tak špatný. Člověk se vážně pobavil. Druhý díl jak už tu někdo píše utrpení a třetí jen dokonal dílo zkázy. Hlavní hrdinka je čím dál více nesympatická. Bohužél tu nevidím nic, proč bych měl seriál dále sledovat.(11.10.2011)

od tohohle jsem v pravdě moc nečekal a k pilotu jsem se dostal víceméně náhodou a o to větší bylo moje překvapení.Velmi přijemně jsem se pobavil a dost sem se zasmál.Pokud bude pokračovat v podobném duchu máme tu jednoho z (překvapivých) koní podzimní sezony...zatím 80%(23.9.2011)

• - Whitney Cummings, hlavní představitelka tohoto seriálu je zároveň producentka sitcomu na konkurenční CBS a to 2 Broke Girls. (Pongin)