Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  **

  Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

 • iHyik
  ****

  Pilotní epizoda mě velice příjemně pobavila i rozesmála, což z Whitney dělá nového sitcomového koně od NBC a třeba i časem růži mezi sitcomovým trním. Rozhodně budu sledovat dál.(17.9.2011)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som nebola presvedčená, či si ešte niekedy pozriem dalšie diely. Ale náhodou som po nejakom čase dostala chuť na sitcom a pozerám ďalšie diely - a sú awesome! Whitney je rozhodne šibnutá. Takým zaujímavým spôsobom, ale predsa. Ale sranda je to parádna.(3.11.2011)

 • Milkom
  *

  První díl nebyl zas až tak špatný. Člověk se vážně pobavil. Druhý díl jak už tu někdo píše utrpení a třetí jen dokonal dílo zkázy. Hlavní hrdinka je čím dál více nesympatická. Bohužél tu nevidím nic, proč bych měl seriál dále sledovat.(11.10.2011)

 • M.i.k.e
  ****

  od tohohle jsem v pravdě moc nečekal a k pilotu jsem se dostal víceméně náhodou a o to větší bylo moje překvapení.Velmi přijemně jsem se pobavil a dost sem se zasmál.Pokud bude pokračovat v podobném duchu máme tu jednoho z (překvapivých) koní podzimní sezony...zatím 80%(23.9.2011)

 • - Whitney Cummings, hlavní představitelka tohoto seriálu je zároveň producentka sitcomu na konkurenční CBS a to 2 Broke Girls. (Pongin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace