Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  ****

  od tohohle jsem v pravdě moc nečekal a k pilotu jsem se dostal víceméně náhodou a o to větší bylo moje překvapení.Velmi přijemně jsem se pobavil a dost sem se zasmál.Pokud bude pokračovat v podobném duchu máme tu jednoho z (překvapivých) koní podzimní sezony...zatím 80%(23.9.2011)

 • IQ Tiqe
  **

  První díl mě nijak zvlášť nenadchnul, vedlejší herci neslaní nemastní; nicméně Whitney, její přítel a co se točí kolem jejich vztahu nebylo úplně marný a mohlo by to být příslibem zábavy do budoucna, takže dám seriálu šanci. # edit: po překladu mi došlo několik dvojsmyslů, ale i tak je to průměr # po 3 dílech – prostě průměr, kde se sem tam zasmějete a jinak trpíte u trapností, se seriálem jsem skončil.(23.9.2011)

 • e.Xit
  ****

  zatím ****(24.9.2011)

 • McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Nezajímavé a málo vtipné.(4.10.2011)

 • KevSpa
  **

  Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace