Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  **

  Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

 • iHyik
  ****

  Pilotní epizoda mě velice příjemně pobavila i rozesmála, což z Whitney dělá nového sitcomového koně od NBC a třeba i časem růži mezi sitcomovým trním. Rozhodně budu sledovat dál.(17.9.2011)

 • Orvokki
  **

  Zatiaľ priemerné hodnotenie, no dám tomu ešte šancu. Občas vtipné, občas nevhodne vtipné. Ale netrvá to dlho, vidím to na nenáročnú oddychovku. "Půlka manželství skončí. Kdyby spadla půlka letadel, létal bys někam?"(29.9.2011)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som nebola presvedčená, či si ešte niekedy pozriem dalšie diely. Ale náhodou som po nejakom čase dostala chuť na sitcom a pozerám ďalšie diely - a sú awesome! Whitney je rozhodne šibnutá. Takým zaujímavým spôsobom, ale predsa. Ale sranda je to parádna.(3.11.2011)

 • Milkom
  *

  První díl nebyl zas až tak špatný. Člověk se vážně pobavil. Druhý díl jak už tu někdo píše utrpení a třetí jen dokonal dílo zkázy. Hlavní hrdinka je čím dál více nesympatická. Bohužél tu nevidím nic, proč bych měl seriál dále sledovat.(11.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace