• Orvokki

Zatiaľ priemerné hodnotenie, no dám tomu ešte šancu. Občas vtipné, občas nevhodne vtipné. Ale netrvá to dlho, vidím to na nenáročnú oddychovku. "Půlka manželství skončí. Kdyby spadla půlka letadel, létal bys někam?"(29.9.2011)

zatím ****(24.9.2011)

• IQ Tiqe

První díl mě nijak zvlášť nenadchnul, vedlejší herci neslaní nemastní; nicméně Whitney, její přítel a co se točí kolem jejich vztahu nebylo úplně marný a mohlo by to být příslibem zábavy do budoucna, takže dám seriálu šanci. # edit: po překladu mi došlo několik dvojsmyslů, ale i tak je to průměr # po 3 dílech – prostě průměr, kde se sem tam zasmějete a jinak trpíte u trapností, se seriálem jsem skončil.(23.9.2011)

od tohohle jsem v pravdě moc nečekal a k pilotu jsem se dostal víceméně náhodou a o to větší bylo moje překvapení.Velmi přijemně jsem se pobavil a dost sem se zasmál.Pokud bude pokračovat v podobném duchu máme tu jednoho z (překvapivých) koní podzimní sezony...zatím 80%(23.9.2011)

Pilotní epizoda mě velice příjemně pobavila i rozesmála, což z Whitney dělá nového sitcomového koně od NBC a třeba i časem růži mezi sitcomovým trním. Rozhodně budu sledovat dál.(17.9.2011)