poster

Fantastic Fear of Everything, A

Horor / Komedie

Velká Británie, 2012, 100 min

Scénář:

Crispian Mills

Kamera:

Simon Chaudoir

Hudba:

Michael Price

Střih:

Dan Roberts
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Divnej film, chvilkama mi to hodně připomínalo Scorseseho majstrštyk Po zavírací době. Rozjezd dává tušit nudnou podivnost, která se ale postupem času přerodí v podivnost třeskutě zábavnou s vynikajícím Peggem.(17.12.2012)

 • KarelR
  ***

  Skejprovskej hrdina zažívá skejprovskej den v totálně skejprovským podání. Pozn. pisatele: pro maximální efekt je nutný znát Skejpra!(10.1.2013)

 • playboxguest
  **

  Hodně rozporuplný film, one man show Simona Pegga. Dokavaď běhá ve slípkách, zívám, nudím se a vůbec nevím, co si myslet, nic mě neosloví, snad jen sušení prádla, nebo vizuální stránka celého filmu, jakmile oblékne kabát a vyběhne do prádelny, nestačím se divit a sem tam se i pousměju. Pořád mi ale zůstává jen vizuálně zajímavá podivnost, jejíž hlavní hrdina je prostě paranoidní magor, kterého chcete spíš profackovat, než že byste se s ním smáli. 40%(27.12.2012)

 • sochoking
  ****

  Úprimne sa priznám, že do 62. minúty ( alebo tak nejak ) som sa nudil nahovado, pretože dívať sa na Simon Pegga ako pobehuje po kvartýre v slipoch mi ako mega prča neprišlo a navyše tie jungovsko-freudovské kecy ma neuveritľne ubíjali. Hlavou sa mi honili myšlienky ako, že SP zasa nemusí hrať v samých bombách a tak, no ale od scénky ''Mirror, signal, manoeuvre...'' až po záverečné titulky som sa fuckt išiel posrať od smiechu! Myslím ten taký úprimný smiech, kedy sa plieskate rukami do kolien a padáte z kresla... Pre mňa to bolo veľmi milé prekvapenie, pretože tento film mi ukázal svoje tromfy práve s blížiacim sa záverom oproti tým druhým, ktoré to rozpumpujú na začiatku a ku koncu už strácajú tempo a vy už len nervozne čumíte na hodinky na vašom zápästí. Chvalabohu!(24.11.2012)

 • Ramirez85
  ****

  Tak tímhle filmem to Simon Pegg vážně zabil :-) Aneb jeden takový docela normální den v životě člověka, který má ze strachu z vlastního stínu astmatické záchvaty (taky byste je měli, nechat vás jako malé dítě vaše matička samotné v prádelně). A Fantastic Fear of Everything není filmem pro každého a i ti, které osloví, na něj musí mít chuť a náladu. No a jelikož u mě se to tak nějak sešlo, jsem si tento především vizuálně vydařený snímek opravdu užil (i když za to může i má slabost pro komediální stránku věci Simona Pegga (kterej je jako krutopřísnej raper fakt bezkonkurenční)). Doporučuje devět z deseti paranoiků ;-)(17.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace