poster

Fantastic Fear of Everything, A

Horor / Komedie

Velká Británie, 2012, 100 min

Scénář:

Crispian Mills

Kamera:

Simon Chaudoir

Hudba:

Michael Price

Střih:

Dan Roberts
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  ****

  Simon Pegg se stává více a více známým hercem/komikem. Jako jeho fanoušek a milovník Velkovlaku a "Cornetto" trilogie jsem se opět těšil na skromnější film MADE IN UK. Samozřejmě je nyní vidět v sérii Mission Impossible a Star Trek. FFOE je jeho one neurotic man show. Pokud by se film odehrával jako jeho první polovina, tak bych to ani nedokoukal. Simon Pegg zavřený sám v bytě a má strach i ze svého stínu a neustále si mluví pro sebe. No tohle bych tipoval na divadelní hru, ale ne na film. Naštěstí se film v druhé polovině láme a náš hrdina vyjde z bytu. Pak se to neskutečně rozjede a scény ve sklepě vytáhly film vysoko. Osobně se mi i líbily animované prvky. Simon Pegg je i nadále jeden z nejtalentovanějších herců/komiků současnosti a rád budu sledovat jeho další projekty a filmy. Samozřejmě nejradši mám spolupráci Frost,Pegg,Wright. Nadprůměrná lahůdka, která má hořký začátek, ale má sladký dojezd. Hodnocení OST: Hudba skvěle podkreslila útrapy hrdiny. 7/10(27.5.2013)

 • Dzeyna
  **

  Tak tohle mě opravdu zklamalo. Ze začátku, to vypadalo zajímavě, ale následně jsem měla problém, aby tento snímek vůbec dokoukala. Musím, ale uznat, že myšlenka je hodně dobrá. Bohužel zpracování je špatné. Nicméně, párkrát jsem se zasmála.(28.12.2012)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Bylo.....nebylo...ne zas tak dávno............ Krásné, temné a humorné úvodní titulky z červenou barvou na temném pozadí. Další věc, které jsem si všiml, je perfektní práce kameramana. On si prostě hraje a je to vidět. Vytváří zvláštní úhle pohledů a všemu tomu pomáhá i dobrý střih. CITÁT - Vrahové dnes nad svými vraždami nepřemýšlí.......... Příběh spisovatele, kterého pronásledují jeho vražedné postavy z jeho příběhů a navíc se přidá jedna zvláštní fóbie. Strach z praní v pračce. Scéna s nožem okolo 30 minuty je děsivá a hnusná - fuj. Při cestě Jacka do prádelny jsem brečel smíchy. Tohle polechtá bránici. CITÁT - Všechno je automatické.............Ve výčtu plusů musím také upozornit na velmi povedený a vtipný hudební doprovod. Film má dobrý námět, Peggovský humor ale je strašná škoda, že ve své poslední části strašně uvadá děj a trochu to i nudí. Konec byl totiž divný a vůbec mi neseděl. CITÁT - Technicky to není rock, ale Heavy Metal 80. let............Ale i tak, jako celek to funguje a já dávám 70% CITÁT - Dobře ozbrojený, dobře oblečený.............(10.5.2015)

 • bouncer
  **

  Dobrá hudba, několik (spíš pár) povedených scén a Simon Pegg film neudělá. Prostě ne. Na 25 minutovou povídku ideální materiál na celovečerák nuda, která za to nestojí.(12.2.2015)

 • *CARNIFEX*
  **

  Od momentu kedy Jack usilovne pracoval na scenáry pre jednu z miestnych televízii, ktorá sa rozhodla natočiť seriál o sériových vrahoch, prepadá rôznym nočným morám či víziam vďaka ktorým odmieta opustiť svoj byt. Keď je jedného dňa kontaktovaný svojou agentkou, ktorá mu dohodla stretnutie so záhadným producentom, musí podniknúť viac, ako len "spáchať" hygienu vo svojej kúpeľni. Spodné prádlo, ktoré už dávno stratilo svoju sviežosť aviváže treba nutne vyprať v neďalekej práčovni. Podarí sa Jackovi poraziť svoju nočnú moru a tak konečne opustiť svoje útočisko? Bohužiaľ, ani toto nie je jediná fóbia, ktorá mu stojí v ceste za "slobodou". "Dnes" už stačí tak málo aby bol snímok zaradený do kategórie horor. Bohužiaľ, napriek tomu že som sa pár krát pousmial, ani ako komédia mi tento snímok mimoriadne vtipný neprišiel. Každopádne, len myšlienka z môjho pohľadu nestačí. Kto očakáva krvavé jatka, zimomriavky, šoky z laku či nebodaj gore, ozaj šliape do totálne obrovského, kravského hovna. Nie že by sa na túto "hlúposť" nedalo pozerať, nie že by nepobrala dávku originality, no očakávania úplne odbočili od ponúknutej reality. "A fantastic fear of everithing" je rozprávkou pre najmenších (a to doslovne) - 45%(18.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace